Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 11:35:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181637 пъти)
 
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #495 -: юли 06, 2010, 20:59:44 »

anelcka80 , роклята ти е супер. Аз също си бях харесала такъв модел от едно списание. Търсих подобна и намерих само , че малко я моделирах. Иначе , като цяло замисъла на моята рокля е същия.
Иначе за фотосесия мога да препоръчам нашето място - ботаническата градина до к.к. Константин и Елена. Плаща се по 60лв на час. Природата е супер.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #496 -: юли 07, 2010, 11:03:09 »

В Евксиноград фотосесията е 100лв, няма ограничение във времето, а също и в броя хора, които ще влязат, минуса е че в "активния" сезон предварително трябва да получите разрешение по е-мейл и да изпратите данните - имена и ЕГН, на всички които ще влязат, както и рег.номер на сватбения автомобил, защото с него също може да влезете до някъде. Иначе ви взимат се едно бусче и ви разхождат навсякъде из градината, за да може да се снимате навсякъде. Може да се пробвате и директно без предварителна уговорка да отидете, но не е сигурно дали ще ви пуснат.
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: юли 07, 2010, 12:13:19 »

Мисля, че моята фотосесия ще бъде в Евскиноград. Опитват се да ми я уредят все още, но се надявам, че ще стане. Не съм ходила там, но съм чувала, че е много красиво. good
Активен
mai4e71
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #498 -: юли 07, 2010, 22:40:11 »

здравейте на всички бъдещи младоженци.искам да ви уведомя че в Варна вече съществува каталог който включва всичко необходимо за организацията на сватбения ден-от ресторанта,фото и виедо,булчински рокли,оркестри,торти та  до халките-много добре систематизирана информация коята ще ви улесни в организацията.дано тази информация ви е от полза.аз също се възползвах от каталога и съм супер доволна.аз го намерих в ритуална зала,но го видях и в хепитата го има .успех на всички
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: юли 08, 2010, 08:31:12 »

В Евксиноград фотосесията е 100лв, няма ограничение във времето, а също и в броя хора, които ще влязат, минуса е че в "активния" сезон предварително трябва да получите разрешение по е-мейл и да изпратите данните - имена и ЕГН, на всички които ще влязат, както и рег.номер на сватбения автомобил, защото с него също може да влезете до някъде. Иначе ви взимат се едно бусче и ви разхождат навсякъде из градината, за да може да се снимате навсякъде. Може да се пробвате и директно без предварителна уговорка да отидете, но не е сигурно дали ще ви пуснат.
Не ви ли се струва прекалено да се плаща хем на фотограф хем и да плащаш за място за снимане. ohmyТе не стига ,че и от ритуалната зала искат и 60 лв за фотоправо ми и всичко останало ми се вижда много вече.Не говоря за себе си и не ви упреквам.Просто си мисля ,че е  идва прекалено скъпо това удоволствие.
Аз няма да имам фотограф,понеже ние тръгнахме да правим подписване и почерпка с приятели ,а то стана дълга и широка.Мислях да си взема някоя хубава рокля на цветя примерно и да се подпишем без много суетня. :girl_wink:Но сега вече и ресторант и булчинска рокля и ди джей и поп и т.н :girl_impossible:Ние сами си плащаме всичко и между другото тръгнахме без никакъв отделен бюджет. girl_wink
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #500 -: юли 08, 2010, 08:57:35 »

Здравейте бъдещи булки, аз писах в темата за роклите, но исках да ви питам.. харесала си кажи речи една и съща рокля в два магазина -"Емоция" и "Сватбен ден".В последния си ших роклята за бала, но за първия нямам идея някои доволен дали има smile
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: юли 08, 2010, 09:41:10 »

liony2000, права си, че ползването на професионално фото и всички други разходи, свързани с фотосесията не са малко перо в сватбения бюджет, но за мен лично това е едно от най-важните неща. След като отмине сватбата, остават само снимките /и видео материала, ако има такъв/. Да, разбира се, че всички приятели снимат, дори в нашия случай от приятелските снимки имаме някои кадри, които са  по-добре уловени от професионалните... НО... в крайна сметка приятелите са на сватбата, за да се забавляват, докато фотографът е там, за да следи и снима сватбата, той няма да пропусне нито един важен момент /приятелите снимат избирателно, предимно булката/, освен това фотографът е този, който ще се погрижи да имате снимка с всеки гост, а и качеството на професионалните снимки определено е друго.

Нашата сватба също беше с доста ограничен бюджет, но ако трябваше да се ограничим още, бих се лишила от нещо друго, но не и от фотограф...
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: юли 08, 2010, 10:11:14 »

liony2000, права си, че ползването на професионално фото и всички други разходи, свързани с фотосесията не са малко перо в сватбения бюджет, но за мен лично това е едно от най-важните неща. След като отмине сватбата, остават само снимките /и видео материала, ако има такъв/. Да, разбира се, че всички приятели снимат, дори в нашия случай от приятелските снимки имаме някои кадри, които са  по-добре уловени от професионалните... НО... в крайна сметка приятелите са на сватбата, за да се забавляват, докато фотографът е там, за да следи и снима сватбата, той няма да пропусне нито един важен момент /приятелите снимат избирателно, предимно булката/, освен това фотографът е този, който ще се погрижи да имате снимка с всеки гост, а и качеството на професионалните снимки определено е друго.

Нашата сватба също беше с доста ограничен бюджет, но ако трябваше да се ограничим още, бих се лишила от нещо друго, но не и от фотограф...
Знам ,че е така ,но ние решихме да нямаме.Предпочитам да отидем на почивка с децата.Не ,че избирам между едното или другото,но така решихме. smile
Активен
milena_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #503 -: юли 08, 2010, 15:25:10 »

Не ви ли се струва прекалено да се плаща хем на фотограф хем и да плащаш за място за снимане. ohmyТе не стига ,че и от ритуалната зала искат и 60 лв за фотоправо ми и всичко останало ми се вижда много вече.Не говоря за себе си и не ви упреквам.Просто си мисля ,че е  идва прекалено скъпо това удоволствие.
Аз няма да имам фотограф,понеже ние тръгнахме да правим подписване и почерпка с приятели ,а то стана дълга и широка.Мислях да си взема някоя хубава рокля на цветя примерно и да се подпишем без много суетня. :girl_wink:Но сега вече и ресторант и булчинска рокля и ди джей и поп и т.н :girl_impossible:Ние сами си плащаме всичко и между другото тръгнахме без никакъв отделен бюджет. girl_wink
Права си, че разходите са доста, но аз си мисля, че това е единствения спомен, който остава след сватбата. А междуу другото и ние сами си правим нашата сватба... Но решихме да не вземаме цветя за закичване, подаръци за гостите, късметчета и т.н. - все неща, на които въобще не държа - да не кажа направо че меко казано - въобще не харесвам... Но всеки сам си решава smile
« Последна редакция: юли 08, 2010, 18:00:06 от milena_ » Активен
pil4ata
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #504 -: юли 08, 2010, 19:01:58 »

Здравей BacuTy, само искам да вметна, че роклите и от двата магазина се шият в Асеновград, може даже и в един и същи цех  Wink
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #505 -: юли 08, 2010, 20:31:09 »

Момичета какво ще кажете за Холидей Сона?
Харесах си там корсет, но полата не ми допадна. По принцип не искам да съм с обръчи, но трябва да прикрия някои недостатъци с корсета и още се чудя какво да правя, а времето минава...  crazy
Там ми казаха, че за месец ще ми направят роклята.Аз вече май съм доста назад с поръчването и взех да се притеснявам.  Другата седмица трябва да поръчвам вече...
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #506 -: юли 08, 2010, 20:32:42 »

Да, а разликата в модела , който харесах беше 80 лв.! Oh my ...
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: юли 08, 2010, 20:35:36 »

Не ви ли се струва прекалено да се плаща хем на фотограф хем и да плащаш за място за снимане. ohmyТе не стига ,че и от ритуалната зала искат и 60 лв за фотоправо ми и всичко останало ми се вижда много вече.Не говоря за себе си и не ви упреквам.Просто си мисля ,че е  идва прекалено скъпо това удоволствие.
Аз няма да имам фотограф,понеже ние тръгнахме да правим подписване и почерпка с приятели ,а то стана дълга и широка.Мислях да си взема някоя хубава рокля на цветя примерно и да се подпишем без много суетня. :girl_wink:Но сега вече и ресторант и булчинска рокля и ди джей и поп и т.н :girl_impossible:Ние сами си плащаме всичко и между другото тръгнахме без никакъв отделен бюджет. girl_wink
Все едно чета моите мисли!Абсолютно съм съгласна с теб.Направо можеш да се хванеш за главата от толкова ненужни разходи.Ами не знам какво има толкова много в Евксиноград,но 100 лв.ей така за да влезна-е ама извинявайте.Като кажеш,че ще правиш сватба и се превръщаш в ходещо протмоне. nea
И ние решихме да отделим повече пари за екскурзия от колкото за ''фотосесия в ЕВКСИНОГРАД''.Ще имаме и фото и видио и всичко необходимо за сватбата,но в рамките на разумното. Wink
А само да ви кажа,че бях на прическа в неделя и съм страшно доволна!Ако някой иска координатите на моята фризьорка мога да му пиша.Работи страшно бързо,коректно и това което показах,че искам тя се съобрази изцяло с мен. give_rose
Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #508 -: юли 08, 2010, 22:33:52 »

За Евксиноград- аз нещо недоумявам. Официално е обявено 5 лв. за 1 час и 30 минути на посетител.
Като време ми се струва достатъчно за фотосесия.  Ако няма там да е "общата снимка", не мисля, че ще влязат 20 човека за снимки. Луда работа...  Или булка, младоженец, кумове и фотограф не са нормални посетители...  sarcastic
http://www.travel.government.bg/conditions.php?id=56
« Последна редакция: юли 08, 2010, 23:07:52 от mar_my » Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #509 -: юли 09, 2010, 08:03:55 »

didinka_7, моля те пусни координати на фризъорката ти и ако може снимчици на прическата smile
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines