Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:19:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181739 пъти)
 
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #450 -: юли 02, 2010, 11:24:00 »

За мен едно от най - важните неща беше да имаме фото и видео. Даже не сме обсъждали изобщо дали да ги има или няма. Едни приятели решиха да спестят от фотограф и наели само камера. Решили , че всичките им приятели ще снимат и няма нужда. Да , и аз събрах много снимки от приятели ама са ме снимали от такива ъгли , че нямат място за сравнение с професионалните. Що се отнася до видеото - ами ще ми е кеф някой ден , когато навъртим някоя и друга годинка с мъжа ми (ако е рекъл Господ) да си пуснем видеото и да си припомним. За мен това е един невероятен спомен , защото аз имам лошият навик да забравям всичко много бързо , даже и сега съм позабравила вече някои неща от самата сватба пък какво остава за след време. Да не говорим как не помня много хора от живота си и майка ми като ми обяснява за някой и аз й кажа "не помня" много се дразни. За това за мен са важни много тези спомени да мога да ги видя.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: юли 02, 2010, 11:37:58 »

И за мен снимките са много важни! Наехме си фотографка, за която съм чела много хубави неща тук във форума, та се надяваме да се справи перфектно. Относно видеото, ако зависеше от мен, нямаше да има. Но видях, че милото много иска и се съгласих. За мен това е излишен разход, защото аз съм от хората, които не обичат да гледат филми от сватби, балове и т.н., дори се изнервям. Дори още не съм си изгледала целия филм от абитуриентския бал, който беше преди 5 години   sarcastic От сватбата обаче ще го изгледам  smile Въпреки че не съм почитател на видеото, все пак след като плащаме толкова пари, естествено, че държа всичко да е както трябва и качеството да е отлично.
Lionelsa, права си, че дупките, които се получават преди ресторанта, са досадни за хората. Но в крайна сметка в този ден най - важни са младоженците. При нас между църквата и ресторанта има 2 часа, защото смятаме точно тогава да си направим фотосесията. Това, което предлагаш, също са два варианта, но при единия вземането на булката ще мине по - вяло, а другият е свързан с още немалко разходи  Wink Тъй като ние искаме при вземането на булката да присъстват и приятелите ни, и братовчеди, с които поддържаме близки отношения (а това са немалко хора, с които не можем да се юрнем преди ритуала да се снимаме), а същевременно нямаме възможност да плащаме за фотосесия в друг ден и за свързаните с това разходи за грим, прическа, се спряхме на вариант, който не е удобен за гостите, но е удобен за нас  pardon
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: юли 02, 2010, 13:37:11 »

Много сте прави момичета.И аз повече държа на снимките от професионалист.Друго си е.То ,че другите ще снимат е ясно ,но не стават така хубави.
А за очилата.Мойте за много хубави и по цвят пасват идеално на роклята.Аз се харесвам само с очила,но за ритуала може и да ги махна ,че да ми се види грима и сините очи. Bravo
lionelsa  ще ми дадеш ли координати на твоя фотограф.
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: юли 02, 2010, 13:42:28 »

И ние нямаме дупка между ритуалите.В 11 сме в ритуалната и в 13 трябва да сме на Барите за църковен.След него направо започва купона до басейна.Дори се притеснявам ,че след ритуала няма да има време някой да иде да види украсата как са направили точно.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юли 02, 2010, 13:44:21 »

lionelsa  ще ми дадеш ли координати на твоя фотограф.

Пратих ти ги на лични. girl_wink
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #455 -: юли 02, 2010, 13:53:40 »

Аз също не съм фен на видеото, но решихме да има...за професионалните снимки обаче бях категорична, че не може без тях...сега като е минало всичко и като ги гледам определено не съжалявам...напротив много им се радвам и с гордост ги показвам  yahoo. Така, че съветвам, който може да си го позволи обезателно да си наеме професионален фотограф.
Да знаете къде във Варна продават красиви сватбени албуми...ще ходим на сватба на 11-ти и много ми се иска да купя на младоженците красив албум....а и на мен ми трябва де  pardon
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: юли 02, 2010, 14:28:19 »

Да знаете къде във Варна продават красиви сватбени албуми...

И аз се интересувам. Искам да сложа снимките за родителите в такива.
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #457 -: юли 02, 2010, 16:33:09 »

Аз видях красиви албуми в един магазин срещу кукления театър...но все ми се струва, че и по-красиви могат да се намерят някъде   smile
Активен
milena_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #458 -: юли 02, 2010, 16:51:43 »

КУПИХ СИ ОБУВКИ, КУПИХ СИ ОБУВКИ ЙЕ ЙЕ ЕЙЕЙЕЕЕ
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: юли 02, 2010, 19:37:28 »

КУПИХ СИ ОБУВКИ, КУПИХ СИ ОБУВКИ ЙЕ ЙЕ ЕЙЕЙЕЕЕ
Браво.Честито.Показвай де. Bravo
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #460 -: юли 02, 2010, 21:49:35 »

За очилата съм на мнение,че не биха били аксесоар, който много ще подхожда на роклята ми.
И аз нося само хубави и маркови очила от 16 години- винаги съм държала на качество и визия, но това ми е ежедневния делови стил и някакси ми се иска този ден, да не съм делова- както всеки ден,а по-нежна визия.
За фотото съм твърдо ЗА, от професионален фотограф.
За видеото се колебая, не искам стандартен снимачен ден- така че още го мисля - кое и как да е.
За ритуалите- аз имам 4 часа свободни между ритуала и ресторанта, ще се разхождаме, снимаме и прекарваме приятно, вобще не ме вълнува гостите къде ще си убиват времето- ми да си починат малко преди ресторанта, та да имат сили за танци.

Активен
janusha
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1


« Отговор #461 -: юли 02, 2010, 22:07:02 »

Здравейте,нова съм в темите за сватби и просто се чудя от къде трябва да започна,всичко изглежда объркано и толкова много неща за изпълнение,не желая да се обръщам към агенция,а сама да организирам всичко-ще бъда много благодарна на тези,които вече са минали през това да ми дадат някакви съвети.Искам да се състои в Евксеноград,но не намирам никакъв начин да намеря контакт с тях,посещенията били забранени до 15 септември,някой може ли да ме ориентира и да ми каже поне каква е цената за сватбено тържество там?
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #462 -: юли 03, 2010, 17:47:07 »

Роклята ми е готова, обаче днес не я пробвах, нямах възможност, чак в понеделник.
Обаче съм в чуденка, дали да остане с органзата - има един слой, или да е само по сатен. Вие какво ще кажете? Сложила съм снимки в галерията.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: юли 03, 2010, 18:40:19 »

На мен повече ми харесва С нея. girl_wink
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: юли 03, 2010, 22:38:45 »

Роклята ми е готова, обаче днес не я пробвах, нямах възможност, чак в понеделник.
Обаче съм в чуденка, дали да остане с органзата - има един слой, или да е само по сатен. Вие какво ще кажете? Сложила съм снимки в галерията.
И аз мисля,че с нея е по-добре  Wink
Момичета и при нас ще има около два часа.Аз доста се притеснявах какво ще правят гостите,които са доста разнообразни по възраст,повечето не са от Варна,но какво да се прави да се оправят.Вече нямам нерви да се притеснявам за всичко. pardon
Днес купихме подаръчета за гостите от един склад на жп гарата.Много сладки кутийки във формата на сърце целите в миди и рапанчета.Много са сладки.
Утре ще ходя на пробна прическа.Всички ми казват,че е много рано/сватбата ни е 05,09/,но аз искам вече да се видя  girl_wink,а и ако не се харесам...После ще кача снимки за вашето мнение(наистина много важно за мен  give_rose)
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines