Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 15:18:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181907 пъти)
 
Snowwhite23
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #285 -: юни 14, 2010, 20:14:39 »

Това с миризмите ми звучи доста плашещо  angry, иначе днес гледах снимки от една сватба в Елена на Златни и ми хареса, но не май няма изгледа море... scratch one-s head
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юни 15, 2010, 11:16:39 »

И какво можете да ми кажете за Тито. Моята майка е очарована laugh
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 15, 2010, 14:36:21 »

Snowwhite23 , сега се сетих за един ресторант в града, който не съм срещала някой да е коментирал във форума, дори не съм сигурна, че правят сватбени тържества, но нищо не пречи да провериш. Иначе като чета постовете ти си мисля, че е възможно да отговаря на представите ти  girl_wink Няма официален сайт, но ето няколко линкчета, които ще ти помогнат да добиеш представа за ВИЛА РОМА и още от ВИЛА РОМА.
Активен
mote
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #288 -: юни 15, 2010, 15:16:42 »

Момичета моята сватба наближава  yahoo и искам да питам майските и юнски булки дали са имали проблеми с общата снимка в двора на ритуална зала? Моите приятелки които са се женили преди години имат много кофти спомени от това..
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #289 -: юни 15, 2010, 15:19:31 »

mote незнам какви проблеми е имало преди, но бях кума на една сватба в края на май месец и нямаше никакви проблеми. В двора на Ритуална зала се снимахме с 4 фотоапарата , колкото си искахме girl_wink
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 15, 2010, 15:31:42 »

Това с миризмите ми звучи доста плашещо  angry, иначе днес гледах снимки от една сватба в Елена на Златни и ми хареса, но не май няма изгледа море... scratch one-s head
Офффф да бе , аз хем се замислих защо се отказахме от там, верно че нещо обстановката не ми допадна, имаше една счупена  бутилка от червено вино и ресторанта ми миришеше на кръчма. snowhite, връщам си предложението назад, съжалявам. Ама то ние толкова ресторанти обиколихме, че... вече се обърквам.

А относно Елена , нашата сватба ще е там и няма гледка към морето. Самия ресторант е страшно красив (мое мнение, имам една снимка в галерията), но се пада малко под земята, общо взето няма гледка към никъде smile Но пък си е същински дворец smile
Активен
mote
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #291 -: юни 15, 2010, 15:44:34 »

оо това супер ме успокоява - защото преди е имало фотографи в двора които не са давали на фотографа на сватбарите да си направи снимките за да им купиш техните за 50 лв. А вътре в залата как беше- можеше ли фотографа спокойно да се движи? чувала съм че са пречили на фотографа да снима първата целувка  angry дано и това да се е променило
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #292 -: юни 15, 2010, 15:49:11 »

От младоженците знам, че си платиха такса за фотограф, ако не се лъжа 60 лв. И никой не се пречи на фотографа Ви.
НО ако си платиш и за техния фотограф, тогава вече стават двама и сигурно си пречат Wink
А иначе, имаше двама които снимаха на двора и след това продаваха снимките, на който желае, но не са нахалствали smile
Активен
Snowwhite23
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #293 -: юни 15, 2010, 16:09:32 »

Rossito,изглежда добре ресторанта,но си мисля.че е по-добре хотел +ресторант,за да е по-удобно за гостите...все пак не сме от Варна и ще настаним почти всички,които също не са от Варна и ще стане едно лутане  smile .Благодаря ти все пак за предложението..продължавам с ровенето  witch ,но така като гледам ще вземем решение,когато дойдем на място в началото на юли... надявам се да не е прекалено късно scratch one-s head
« Последна редакция: юни 15, 2010, 16:23:31 от Snowwhite23 » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: юни 15, 2010, 16:28:47 »

Момичета, не знам тази година как са нещата, обаче миналата година, това че си плащаш за техен фотограф означава само, че си плащаш рекета за вътре в залата. За в двора няма как да си платиш и професионалния фотограф не може да направи обща снимка. Само любителски апаратчета се разрешават, нас ни снимаха с 15, обаче не и професионалния. Един дебел чичко се прави на сценограф-разпределител и като му кажеш, че не ти трябва отива да се жалва не 2 яки момчета. Това беше миналата година, дано са го премахнали!

 За Тито - особено популярен, повечето хора много го харесват, зает е с години, имам чувството, напред, агенция Пертито, много, много суперлативи. ОБАЧЕ аз съм го виждала няколко пъти и е твърде зализан и с твърде бял костюм (или друг светъл цвят). Не ми допадна като визия, пък това как си решил да изглеждаш определя какъв си. Иначе съм била на сватба, която е водил и не беше лошо. Ама аз не бих го пуснала близо до себе си доброволно.
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юни 15, 2010, 17:18:37 »

 laugh[quote author=pebbles link=topic=24693.msg406249#msg406249 date=1276612127

 За Тито - особено популярен, повечето хора много го харесват, зает е с години, имам чувството, напред, агенция Пертито, много, много суперлативи. ОБАЧЕ аз съм го виждала няколко пъти и е твърде зализан и с твърде бял костюм (или друг светъл цвят). Не ми допадна като визия, пък това как си решил да изглеждаш определя какъв си. Иначе съм била на сватба, която е водил и не беше лошо. Ама аз не бих го пуснала близо до себе си доброволно.
[/quote]
И на мен точно визията му не ми допадна.  Girl_hide Ама явно майка ми си пада по такива зализани  funnytooth
Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 15, 2010, 20:57:38 »

здравейте момичета,искам да споделя с вас как мина моята сватба в хотел Романс св.св.константин и елена.ние бяхме с изнесен ритуал отпред на басейна на хотела а вечерята беше в конферентната зала на хотела.беше страхотна сватба не че е моята но наистина се получи страхотно.ако някои прояви интерес мога да му пратя снимки на имейла.ние бяхме с сватбена агенция и тя се беше погрижила за всичко.менюто беше богато и порциите бяха големи и вкусни/за тези които се интересуват/.сега ще кача украсата на ресторанта и на изнесения ритуал в сватбения ми албум.препоръчвам ви го с двете си ръце.страхотен хотел.
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #297 -: юни 15, 2010, 21:16:57 »

mariyanakutsarova,комплименти,много красива булка си била,а и малкото сладкишче също е голяма сладурка!Добре е украсено около басейна и в залата на Романс,но най-важното е,че ти си се чувствала страхотно!Пожелавам ви много любов и семейно щастие! heart
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 15, 2010, 21:39:06 »

Честито! Много хубава сватба наистина, всичко е много изискано и същевремено приказно. А малката принцеса е мноооого сладка.
Мога ли да те помоля да ми кажеш откъде й направихте рокличката и ако може на лични колко парички ви излезе, аз си представям нещо подобно за малките ни племеннички. благодаря предварително  give_rose
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #299 -: юни 15, 2010, 21:51:13 »

mariyanakutsarova    изглеждаш страхотно!!!  give_rose 
Желая ти дълъг семеен живот изпълнен с любов и разбирателство!
Много ми харесаха роклята и грима, ако не ти е проблем - сподели към кого се насочи... А малката е голям бонбон!  girl_wink Ако не се лъжа е на корицата на едно детско списание.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines