Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:26:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181866 пъти)
 
ladyinwhite
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #60 -: май 17, 2010, 12:20:14 »

Здравейте.Аз съм една "малко" позакъсняла булка, защото сватбата ни е през септември,а все още не сме организирали нито ресторант,нито покани,с две думи нищо.По принцип при мен нещата винаги се случват в последния момент,така че и сега не изневерих на себе си.Понеже съм от Варна реших тук да публикувам поста си.Моля помагайте!Знам че първо трябва да намеря подходящ ресторант за 150 души,и смятам днес да посетя две места.Ако някой се сеща за такъв,който да ни побере,моля да предложи.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #61 -: май 17, 2010, 12:41:41 »

Ladyinwhite гранд хотел Варна побира толкова гости.
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #62 -: май 17, 2010, 13:59:34 »

Ако искаш мога да ти предложа и на открито,за комплекс Барите става въпрос!
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 17, 2010, 14:03:11 »

Голям е капацитетът и на "Хоризонт"  Wink
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 17, 2010, 14:07:36 »

Записах си час в Escape за пробна прическа, дано се разберем с фризьора  smile
Може ли да ми кажете някакъв телефон на студиото?Desi_Deskata ще споделиш ли впечатления?Какви са цените там за пробна прическа?А дали правят и грим...? blush
Активен
tedince87
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #65 -: май 17, 2010, 14:29:47 »

Аз искам да знам дали някои има впечатление за венчавка в храм "Св. Николай Чудотворец"?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 17, 2010, 14:38:02 »

didinka_7, грим също правят.
Имат сайт, но не знам, дали в него са опоменати цените.  pardon
Активен
ladyinwhite
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #67 -: май 17, 2010, 14:55:27 »

Много благодаря за предложенията.Гранд хотел Варна ми харесва като вариант,но ме притесняват цените.Относно Хоризонт,присъствала съм на сватба там и не останах очарована.Изборът на ресторант май ще се окаже трудно... crazy
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 17, 2010, 15:38:26 »

infis, sn0wflake, на мен ми споменаха цени по 1,50 лв.на човек за внасяне на алкохол.. спонемаха, че мога да си внеса и безалхолоно. При вас така ли е? А за украсата незнам...дали е по-добре да се наеме външна фирма да ти украси ресторанта или декораторката, която предлагат от Димят?.. Как мислите?
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 17, 2010, 15:43:10 »

Затрупана от работа отдавна не съм влизала да видя какви ги вършите girl_wink
Гледам, че подготовките течат вече усилено. Успех на всички, а аз с носталгия  си спомням миналата година по това време как се "пържих" на тоз огън.

Креативна организация на всички!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 17, 2010, 16:44:14 »

Аз искам да знам дали някои има впечатление за венчавка в храм "Св. Николай Чудотворец"?

tedince87, аз бях на сватба там януари месец и отчето говори много хубави неща, церемонията беше много мила, хорът също пееше много добре, на мен обикновено църквите ми навяват тъга (колкото и странно да звучи), но този път не почувствах нищо такова.
въпреки че смятам, че Св. Атанасий е много по-добър вариант за венчавка, смятам че самия храм е много по-красив, а градинката от вън..., с тази зеленина, смятам че стават страхотни снимки.
Сега докато пиша се сещам, че някъде бях чула че в Св. Параскева (ако не се лъжа за името, храма, който се пада под бул.Княз Борис I) има вариант да изнесат ритуала в градината на храма, ако ти допада идеята, може да попиташ.
« Последна редакция: май 17, 2010, 17:22:35 от vilenceto » Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 17, 2010, 20:33:40 »

infis, sn0wflake, на мен ми споменаха цени по 1,50 лв.на човек за внасяне на алкохол.. спонемаха, че мога да си внеса и безалхолоно. При вас така ли е? А за украсата незнам...дали е по-добре да се наеме външна фирма да ти украси ресторанта или декораторката, която предлагат от Димят?.. Как мислите?
Kogato nie hodihme ni kazaha 4e tezi 1.50 vkl.alkohol i bezalkoholno i mezeta i qdki.Ne znam ve4e kak stoqt ne6tata dano ne sa se promenili drasti4no?Reni,az izbrah druga agenciq iska6 li da ti izpratq kakvo mi izprati dekoratorkata predlojena mi ot Dimqt?
Модератор: Пишете САМО на кирилица!
« Последна редакция: май 28, 2010, 20:45:56 от maria_lakova » Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 17, 2010, 21:15:19 »

Може ли да ми кажете някакъв телефон на студиото?Desi_Deskata ще споделиш ли впечатления?Какви са цените там за пробна прическа?А дали правят и грим...? blush
http://escape.bg/ има и ценоразпис. На мен за пробен грим и прическа ми взеха 40 лв. Иначе прическата на деня ми струва 60 лв. (гримът последно ми го правиха другаде). А, и маникюрът и педикюрът ми правиха там (общо 50 лв.) - също съм доволна, но да не прекалявам с похвалите, че да не оставя погрешно впечатление.  pleasantry
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 17, 2010, 23:31:07 »

И на нас ни казаха 1.50 лв за сервиз, което е абсолютно приемливо като се има предид, че им ползваме чашите, а не им плащаме алкохол :)Това за мен е нормално в сравнение с 3-те Евро на отворена бутилка на Ермитажа на Златни.... crazy
За декорация изберете когото си харесате  good Само искам да уточня за Димят, че едни от снимките, които пращат са дело на моята сватбена агенция, не на тяхната декораторка.Не че издребнявам - жената сигурно си разбира добре от работата, но въпросът е принципен!
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 18, 2010, 07:37:04 »

И на нас ни казаха 1.50 лв за сервиз, което е абсолютно приемливо като се има предид, че им ползваме чашите, а не им плащаме алкохол :)Това за мен е нормално в сравнение с 3-те Евро на отворена бутилка на Ермитажа на Златни.... crazy
За декорация изберете когото си харесате  good Само искам да уточня за Димят, че едни от снимките, които пращат са дело на моята сватбена агенция, не на тяхната декораторка.Не че издребнявам - жената сигурно си разбира добре от работата, но въпросът е принципен!
Да доста е приемлива цената.Аз си мислих,че тяхната декораторка е точно определена агенция,а то било две различни неща.Както и да е аз си избрах вече друг Wink
Радвам се,че сте доволни от Escape и аз мисля да го посетя.Казахте да търся момчето за прическа,нали?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines