Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:18:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181714 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 13, 2010, 15:49:30 »

tedince87,  welcome-2
Пожелавам ти много прекрасни мигове около сватбената подготовка и в нашата компания!

Радвам се, че поканите ти харесват. Сама съм ги правила. Миналата година подготвях битова сватба, която така и не се осъществи. Т.е. поканите не стигнаха до получателите си. pardon Можеш да ги взаимстваш на драго сърце. Ако те интересува още на тази тематика - питай.
Активен
rain
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 13, 2010, 17:55:25 »

Trufel, и нашата сватба беше в Корал, само че на 9-ти smile Но на 8-ми ходихме да занесем това-онова и видях украсата ти, беше страхотно, напитките, масите, всичко! Поздравления!
Иначе за сватбата всичко супер, но дъжда който се изля на 9-ти... хубавото е, че не успя да ми развали настроението, въпреки че се наложи да си преместя изнесения ритуал в ресторанта  cray Другото за сметка на това мина по мед и масло, пак битов ритуал, но от Девня, много бяха сладки девойките, много съм доволна. Тортата беше от Никол по снимка, не беше едно към едно, но иначе беше вкусна, въпреки това, ако трябва пак да си поръчам ще пробвам от друга сладкарница. Успех бъдещи булки, ние си минахме от реда  good
Активен
titi_iv
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #32 -: май 13, 2010, 21:40:31 »

ujas,moga li da se opla4a :'(sre6tame golemi trudnosti s namiraneto na restorant za malko pove4e ot 100 4oveka v grada,ako nqkoi moje da izkaje mnenie i nabliudeniq za nqkoi restorant 6te sym blagodarna:)
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #33 -: май 13, 2010, 23:28:25 »

Да в града е трудно   Одесос ,Морска гара ,Хоризонт,Димят  а ако е на открито в  можеш да провериш  в Бриз 3
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #34 -: май 13, 2010, 23:31:22 »

Trufel и zvezdaa честито момичета !Пожелавам Ви  ако има нещо по велико от щастието и любовта и то да Ви  споходи !Щастлив семеен живот give_rose give_rose give_rose !
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 14, 2010, 09:01:28 »

Поздрави и от мен на всички булки! Аз се присъединявам към вас-бъдещите булки. Дългоочаквания ден е 09.10.10г. Все още нямаме нищо капарирано, но имаме набелязани някои неща. Другата седмица ще обиколим някои ресторанти.
Имам конкретен въпрос към lionelsa : Разгледах снимките в галерията и ме интересува дали идеята за поканите е заимствана от някъде и къде мога да намеря подобни идеи?
Ех че хубаво tedince87, ние сме на 10.10.10, успех в подготовката!!!
Аз понеже съм ентусиаст и почнах от по-раничко да се подготвям каквито и въпроси да имаш, повярвай ми тук ще намериш отговорите, аз съм нова във форума, но отдавана чета и  всички момичета са много мили.
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 14, 2010, 09:40:01 »

Момичета,може ли да ви питам къде мога даси намеря було?Не знам шие ли се или има готови някъде?Може малко да ми се смеете на въпроса,но наистина не знам... blush
Дойде ми роклята и съм многооооо доволна/поръчах я от ebay/.Не я бях мерила,само по картинката,но е жестока,пасна ми точно по мярка!Има и подарък чанта,но нямам було... smile
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 14, 2010, 09:42:38 »

Еххх, че много булки има тази година във Варна  twohearts
tedince87  и vilenceto_vn пожелавам ви лека подготовка и само прекрасни емоции. butterfly
Обещавам скоро да споделя тук впчатленията и  детайлите около нашата сватба, които могат да бъдат полезни на следващите булчици.  girl_wink
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 14, 2010, 09:48:51 »

Момичета,може ли да ви питам къде мога даси намеря було?Не знам шие ли се или има готови някъде?Може малко да ми се смеете на въпроса,но наистина не знам... blush
Дойде ми роклята и съм многооооо доволна/поръчах я от ebay/.Не я бях мерила,само по картинката,но е жестока,пасна ми точно по мярка!Има и подарък чанта,но нямам було... smile


didinka_7
,воал можеш да намериш във всеки бучински магазин има и готови, с които можеш да се видиш. Ако искаш нещо по-специфично, което да пасва  роклята ти, сигурна съм, че ще могат и да ти направят. Успех  smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 14, 2010, 09:51:54 »

Момичета,може ли да ви питам къде мога даси намеря було?Не знам шие ли се или има готови някъде?


По-съпият вариант е да си купиш от булченските магазини, а по-евтиния да си направиш сама или шивачка да ти го направи. Става много лесно, има различни цветове плат и ще намериш подходящ за роклята си. В нета е пълно с клипчета за различните варианти на булото и как да се прави.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 14, 2010, 10:02:24 »

Еххх, че много булки има тази година във Варна  twohearts
tedince87  и vilenceto_vn пожелавам ви лека подготовка и само прекрасни емоции. butterfly
Обещавам скоро да споделя тук впчатленията и  детайлите около нашата сватба, които могат да бъдат полезни на следващите булчици.  girl_wink
Благодаря Rossito, а на теб МНОГО СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ (ако не се бъркам сватбата ти е била 08.05.)Разгледах галерията ти със снимки, роклята ти е уникална, нещо подобно ми се иска и на мен. Дано да имаш време скоричко да пуснеш снимки от големия ден, много ми е интересно smile
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 14, 2010, 10:21:59 »

Blagodarq vi mnogo!!!!!!!!!!!!! give_rose
Uspe6na podgotovka na vsi4ki! smile
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 14, 2010, 19:00:52 »

Trufel и zvezdaa честито момичета !Пожелавам Ви  ако има нещо по велико от щастието и любовта и то да Ви  споходи !Щастлив семеен живот give_rose give_rose give_rose !
Благодаря ти, Abii! На теб дължа специални благодарности за информацията за градинския център, пеперудите и изобщо за цялата подкрепа по организацията. Както разбира се и на останалите момичета.  Flower Flower Flower
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 14, 2010, 21:06:03 »

Фризьора ми се оказа че не работи в неделя и сега не знам къде да отида  cray. Предложете ми някой, който може да прави сватбени прически.
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 15, 2010, 08:44:35 »

Честито на булките, които вече си минаха по реда!
А за нас, на които ни предстои - късмеееет и по-малко нерви!
През какви чудеса минах момичета ако знаете....То не бяха навлеци, които ще си водят приятелки...То не бяха претенции за местата по масите...Обувки нови трябваше да купя, че на моите пуснаха гадни ментета по 30 лв. в мола....Смених воалетката с було, смених прическата, сменихме колата, нанесох промени в роклята, от 120 се стопихме на 100....  insane
Толкова съм изморена вече, че нищо не ми се прави  huhhuh.gif
Нищо няма да е така, както първоначално беше замислено, но се надявам да стане добре!
Да кажа :
За фото се доверих на двама професионални фотографи, които не снимат сватби, но имат такива снимки, че да ви окапят очите  good
За видео избрахме Студио Х
Ресторанта е Димят, а менюто е Гурме
Церемонията ще е в Конферентната зала, която е залепена за Банкетната зала пак в Димят  Wink
Тортата е от Крамер
Халките са от Арамис
Водещия е от Дарик радио, който сега е консултант в ПроБГ
Диджея идва с водещия
Роклята се шие в Каса Бианка.Модела е Пропаганда на Вивиън Уестууд, но вкарах мои корекции и е от около 15 метра сатен и с 3 обръча (да ми е здрава гърбината  tease)
Було, Тиара - пак от Каса Бианка
Обувките трябваше да са на Вивиън Уестууд
Сватбената агенция е Вашата Приказка (да е жива и здрава Зина - невероятен професионалист!!!)
Поканите и етикетите за бутилките са дело на Оле Принт

Това е момичета - не остана времееее.Толкова бързо мина, че не знам кога наближи 22-ри  yahoo

Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines