Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 11:28:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181543 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: май 07, 2010, 18:35:59 »

Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #1 -: май 07, 2010, 21:26:06 »

Аз също не мисля, че има добри фотографи във Варна...избрах Реджи за видео заснемане, но не съм особено впечатлена от снимките...Студио Х няма какво да коментирам...всичко е толкова стандартно и заучено, няма никакво новаторско мислене или поглед. Случайно попаднах в една от темите на Pefo studio...мацката е от София, но ще дойде до Варна...аз също не се харесвам на снимки и видео и ми е много деликатен момента, но вярвам, че накрая ще остана много доволна  smile
« Последна редакция: май 08, 2010, 06:27:21 от Jorjeta » Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 07, 2010, 21:51:04 »

Момичета, не знам защо в тази тема не срещам името на Ангел Ненов. Аз лично много харесах работите му, както като сватбен фотограф, така и като художествен фотограф. Има си съответно по-висока цена, но за нас беше единственият във Варна, който въобще ни хареса.  Girl_sing
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #3 -: май 07, 2010, 23:37:18 »

Момичета,

вярно е че за сватбата трябва да се мисли за много неща, но наистина фото/видео материала реално е единственото, което остава след време. Пожелавам на всяка от вас да намери подходящия фотограф/видеооператор, който да улови всеки ценен миг от сватбения ден.  give_rose

Аз лично повече се подразних от факта, че Варна е сравнително голям град с 2 курорта в близост, а  намирането на място за организиране на сватбеното тържество е много трудно. Малко са ресторантите за повече от 100 човека.
Как ви се вижда идеята да има специална зала с градина за такива поводи. Оказва се, че го има и то в Сливен.

http://www.ara-foods.com/content/view/59/97/lang,bulgarian/

Ако във Варна се предлага такава зала (+ организиране на ритуал, украса, музика и т.н) вие бихте ли си направили сватбата така?
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #4 -: май 08, 2010, 06:29:22 »

_Roxy_, много си права...аз също, когато си търсих заведение се оказа, че наистина няма ресторант/хотел подходящ за сватбено тържество.
Но аз лично не бих си направила сватбата в такава зала с градина, просто защото ще търся уникалното място...или поне това което на мен най-много ми харесва.
Активен
krasnik
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #5 -: май 08, 2010, 12:36:07 »

Аз също не мисля, че има добри фотографи във Варна...избрах Реджи за видео заснемане, но не съм особено впечатлена от снимките...Студио Х няма какво да коментирам...всичко е толкова стандартно и заучено, няма никакво новаторско мислене или поглед.

Фото студио Х ... много зле! Тези двамата ако можеха да снимат на половина на колкото могат да говорят щяха да са супер  pleasantry ааа и на сватбата не е ясно кой ще снима, защото понякога изпращат едни момченца дето съвсем за нищо не стават  Oh my ... поръчка не пропускат  smile
Активен
fifi_
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #6 -: май 09, 2010, 00:00:18 »

Фото студио Х ... много зле! Тези двамата ако можеха да снимат на половина на колкото могат да говорят щяха да са супер  pleasantry ааа и на сватбата не е ясно кой ще снима, защото понякога изпращат едни момченца дето съвсем за нищо не стават  Oh my ... поръчка не пропускат  smile

Oh my ... Найстина ли,аз вече оставих капаро при Photostudio X,какви услуги си използвал и защо не си доволен.Моля те кажи,защото това което видях при тях ми се стори най-доброто сред всичко което съм видяла,а и всички ги препоръчват smile
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 09, 2010, 11:09:27 »

Винаги има доволни и недоволни, няма как всички да са на едно мнение. Щом сте ги харесали вече не се притеснявайте, всичко ще бъде наред  girl_wink
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #8 -: май 09, 2010, 13:46:44 »

На тези, които не им е приятна ритуалната зала и всички своеволия, искам да кажа, че могат спокойно да подпишат само в канцеларията в работен ден срещу 18 лева. За ритуала може да си наемете агенция и за същата цена, като в ритиална зала за събота и неделя да си направите изнесен ритуал.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 09, 2010, 22:33:38 »

По мой наблюдения все повече двойки минават на този вариант.
Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 10, 2010, 15:41:55 »

здравейте,ние ще разпишем в четвъртък в ритуалната и ще си направим изнесен ритуал на басейна на самия хотел където ще е и ресторанта.много съм доволна и горещо препоръчвам на всички бъдещи булки ако имат възможност да го направят така.относно за фото Студио X аз съм доволна.още не са ми снимали сватбата но това което ми показаха много ми хареса.там направихме на нашата дъщеричка професионална фотосесия и останах доволна.а и да не забравяме че всики има различни виждания за хубаво и различни идеа за това как да му изглежда сватбата.
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 10, 2010, 18:25:25 »

mariyanakutsarova , и аз съм на същото мнение, всеки си има строго индивидуален вкус за снимките като цяло... Аз не съм мислила много сериозно, но може би и аз ще се спра на тях... малко поизостанах с приготовленията..но пък така ще ме държи по-дълго еуфорията.
Активен
@sTR@
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 10, 2010, 18:44:24 »

Моята сватба беше на 24.04. ( yahoo ) и подписахме в Ритуална зала Варна в деня на сватбата. Заради всички изчетени теми по въпроса, аз също се притеснявах дали всичко ще мине добре, но тъй като съм традиционалист, избрах този вариант и мъжът ми се съгласи с мен. Дори за мое учудване всичко беше 6 точки  pardon
1. При запазването на дата служителката беше кратка и ясна. Когато видяхме на бележката информация за таксите за техните фотографи, попитахме дали е задължително (все едно не знаех и не бях чела достатъчно преди това  Wink ) - жената отговори без увъртане, че ние си избираме и това беше.
2. Две-три седмици преди ритуала позвъних в Ритуална зала, за да попитам дали е възможно промяна от класически на битов ритуал. Веднага извършиха промяната като уточниха, че не е необходимо да ходя допълнително до там.
3. В деня, в който носихме документите си, служителката от Община Варна, която ги прие, беше също изключително кратка и точна. В 2-3 изречения уточни какво се изисква от нас в деня на ритуала и ангажимента там приключи за 5 мин.
Наистина учудващо за мен никой до последния момент не нахалстваше за техните фотографи и допълнителни такси.
Пиша тези подробности не за да защитавам Ритуална зала Варна, а просто за да споделя, че явно в случая са ми се разминали неприятностите там smile или наистина нещата се променят, знам ли  pardon
Естествено има още доста да се желае от начина, по който разговарят с клиентите си (защото в крайна сметка сме такива) - например по телефона  или от намръщената и неприветлива служителка, която посреща младоженците на входа и след ритуала ги напътства към залата за поздравления. Тези дреболии определено куцат  nea но да приемем, че са бели кахъри smile
Успех на всички, които са избрали този вариант, за да сключат брак!
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 11, 2010, 08:21:28 »

@sTR@ 4estito! :bravo:Mnogo da se obi4ate!!!
Iskam da te popitam kolko vreme be6e celiqt ritual v ritualnata zala?I na6iqt 6te e bitov.Pitam,za6toto nqma da imame curkva i ni ostava mnogo vreme do restoranta.V Ritualnata zala 6te vlizame v 3.40h.,a restoranta e v 19h. pardon.I o6te edin vupros-kakvo vi iskaha v ritualnata zala-4a6i,6ampansko,medicinsko,prysteni...
Az si mislih,4e taksata za foto e za na6iqt,a ne za tehen operator...?
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 11, 2010, 10:09:37 »

Момичета, не знам защо в тази тема не срещам името на Ангел Ненов. Аз лично много харесах работите му, както като сватбен фотограф, така и като художествен фотограф. Има си съответно по-висока цена, но за нас беше единственият във Варна, който въобще ни хареса.  Girl_sing
Здравейте момичета, аз съм съвсем нова тук ,досега само черпех инфо от вас, за което ви благодаря smile Аз също се чудех защо никой не е споменавал Ангел Ненов, аз също разглеждах неговия сайт и страшно ми хареса работата му, пък и цената сякаш не е много по-висока от останалите. Иначе друг вариант за фотограф (малко по-скъпичък, но пък смятам че си заслужава на 100 процента) е Милен Леземан (дано не прозвучи като реклама), но аз съм страшно очарована от работата му - ние си резервирахме него и нямам търпение да се видя през неговия обектив   girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines