Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 13:38:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Шаферката - 3"  (Прочетена 261389 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: март 17, 2012, 23:15:02 »

Да. Обикновено шаферът е срещу кумата, а шаферката е срещу кума. Кой кого гони с пилето и тортата не ни е съвсем ясно все още, но и това ще разберем. Май кумата трябва да вземе пилето от шафера, а кумът тортата от шаферката.
Аз знам, че тортата е за кумата. За кума има вариации - пиле, пита и т.н.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: март 18, 2012, 09:15:27 »

Ние решихме, че с кумовите дарове няма да играят шаферите. Милото каза, че не им било там мястото. И аз отстъпих и наех фолклорна формация за надиграването. smile smile smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: март 19, 2012, 10:33:15 »

Ние ще имаме танцьори
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: март 19, 2012, 11:13:53 »

Аз мислех да ги няма тези танци, а и да ги има шаферите не са удачен избор, поне в нашия случай. Но имаме двама приятели - момче и момиче, които ще са на сватбата ни като гости, но са професионални танцьори на народни танци и много искат да го направим този танц за кумовете. Но ще купим торта и пита (не пиле, защото ме потриса крайно  angry) и ще им изтанцуват нещо, без кумовете да подскачат след тях или да се опитват да си откупуват каквото и да е. Просто танц за кумовете  good

Чакайте да добавя нещо, че имам един проблем... Едната ми шаферка беше приятелка на единия шафер, както и моя близка такава. Но по стечение на обстоятелствата те се разделиха, вчера тя ме попита какво да прави за сватбата защото иска да е там - обаче ще е страшно сконфузено. Ако зависи от мен аз искам да е там, много си я обичам, от друга обаче, бившият й сигурно ще е с друга на сватбата и става няма такова мазало... Казах й сама да прецени дали ще се чувства добре, аз не мога да кажа нищо... Не знам какво да правя!?
« Последна редакция: март 19, 2012, 11:19:19 от Christy » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: март 19, 2012, 11:25:27 »

Според мен са важни твоето и нейното мнение. Това е твоят ден! Щом и двете искате тя да присъства, не виждам какво лошо има. Тя ще е там заради теб, това какво общо има с бившия и приятел?
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 19, 2012, 11:29:01 »

Кристи при мен се получи същото нещо....но пък приятеля и го канех само заради нея,не сме чак толкова близки, и сега като се разделиха реших да не го каня....понеже още не съм раздала поканите.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: март 19, 2012, 11:33:45 »

Кристи при мен се получи същото нещо....но пък приятеля и го канех само заради нея,не сме чак толкова близки, и сега като се разделиха реших да не го каня....понеже още не съм раздала поканите.

Е ти си извадила късмет  good Ама бившият й приятел ни е много близък, един от най-добрите приятели на мъжа ми, също на мен вече ми е много близък, а и той самият е шафер.

veseto_87, по принцип си много права в случая. Обаче винаги има едно "но"... а и раздялата им беше неочаквана за нас, още ще е прясна... Може би мъжът ми ще говори с него, дали смята да е с друга жена на сватбата и после ще поговорим с нея, много зависи дали присъствието й няма да натежи на самата нея, на бившия й приятел. Просто е конфузна ситуацията - много!
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: март 19, 2012, 11:36:37 »

Много неприятна ситуация.... angry
Наистина най-добре е да говорите с шафера....
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: март 19, 2012, 11:38:36 »

Ситуацията наистина е кофти, но аз все си мисля, че е нормално шаферът да доведе жената, с която е в момента. Нали все пак са двойка. Мисля, че щом са нормални, възпитани хора, не би трябвало да има проблеми точно в такъв ден. Нали сте добри приятели, все пак. smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: март 19, 2012, 11:41:33 »

Криси наистина гадна ситуация но се надявам и двамата да могът да присъстват...сигурно ще и е много гадно на твоята шаферка, но пък може и да не и е толкова годно след като вие сте там smile Успех мила  give_rose
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: март 19, 2012, 11:49:12 »

Мерси момичета, скоро като разрешим проблема ще споделя ноу-хау, а покрай сватбата може и да издам книга - "Сватбата - корпус за бързо реагиране" lol Колкото повече наближава, такива казуси изскочиха, които трябва да ги решавам буквално за часове  blum Добре, че съм работила работа, в която изненадите винаги се появяваха в последния момент, та имам някакъв опит хи-хи и даже не отдавам много значение!
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #446 -: март 19, 2012, 11:57:29 »

Да мн неприятно,  sad дано шаферката ти вземе решение да дойде, защото след известно време, когато вс отихне ще съжалява, че не е била на Твоя Ден.  good Успех..
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: март 19, 2012, 12:11:14 »

И при нас ситуацията е интересна - шаферката ми е сестра и известно време бяха гаджета с кума..еидн от близките му приятели. Но в крайна сметка се разделиха мирно и се държат нормално като се видят!

А относно роклите...шаферската рокля е почти готова...шита е от моята дизайнерка. Общо взето ние май сме готови с тоалетите. От женска страна имам предвид...булчина рокля, шаферска и кумува рокля също! И всичко е съчетано цветово, надявам са кот се наредим да изглеждаме уникално!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: март 29, 2012, 08:39:04 »

дами, да споделя един сайт с рокли до 40 лв макс за шаферки  shok
http://www.miniprix.bg/produse/departament-haine-dama/tip-rochie/
аз харесах този модел:
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: март 29, 2012, 08:59:22 »

Момичета, знаете ли откъде могат да бъдат поръчани хубави гривни (тип бутониери, ама гривни) за шаферките и кумата? Искам да са хубави, в Асеновград намерих хубави бутониери, но не и хубави гривни...
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines