Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 15:37:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Шаферката - 3"  (Прочетена 261455 пъти)
 
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: февруари 27, 2012, 20:08:57 »

Аз ще имам 5 шаферки. На 4,6,9, 15 и на 19 години...На никой няма да купувам рокли...Те всички са ми роднини, големите изявиха сами да са шаферки, а на малките просто им се пада. Аз само им казах, щом искате да сте шаферки всички да сте в лилаво... И те съгласиха с голямо удоволствие... smile smile smile
Активен
gurgolina
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #406 -: февруари 27, 2012, 20:39:50 »

emmmmmy, Благодаря за информацията, но аз май предпочитам да шием роклите за шаферките те ще са три на 26, 20 и 6 години и искам да са еднакви или от един и същи плат, което ще е трудно ако не са по поръчка за това търся координати на шивачки
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 27, 2012, 23:59:21 »

Аз ще имам две шаферки - на 3г. и на 23г., а и един малък шафер на 3г. Нямам възможност да закупя облеклото на шаферката, затова тя сама ще си поеме разходите, а на малчуганите - техните мама и татко. Посъветвах голямата ми шаферка да си шие рокля при шивач в града, който шие много добре, но не дере така като в големите ателиета в Асеновград, да речем. Тя ще си прецени сама с какъв бюджет разполага и кой начин и е по - удобен, а също така и какъв цвят да е облеклото и. По никакъв начин не искам да и се бъркам, важното е да е до мен в този ден!  smile
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: февруари 28, 2012, 22:00:47 »

Аз ще имам две шаферки - сестра ми на 20г. и братовчедка ми на 17г.  smile, и двете ще си шият роклите, сега са в процес на търсене на модел girl_haha сигурно е само, че ще са в лилавата гама smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 29, 2012, 10:32:34 »

Mystique, ние ще имаме три малки шаферки и един малък шафер, но и аз забелязах, че бая дерат в ателиетата. Искам да те помоля да ми изпратиш на лични координатите на шивашкото ателие, към което си насочила своята шаферка. give_rose
Активен
Pepelqshka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: февруари 29, 2012, 12:35:04 »

Аз ще имам 3 малки бели принцески за шаферки-на възраст от 2 до 5 г smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 29, 2012, 14:29:13 »

Моите шаферки са 4 големи и 3 малки. Отделно имам и 4 големи шафера. В началото идеята беше да са в еднакъв цвят големите шаферки, а шаферите да имат някакъв акцент в облеклото си с цвета на шаферките. Но после се отказахме, защото още не могат да изберат общ цвят, а не ми се иска някоя да се чувства недобре, защото е с цвят, избран от мнозинството. Все пак това са ми най-близките приятелки, а като такива искам да се чувстват максимално удобни на сватбата ми. И реших да ги оставя всяка да избере цвета и модела на роклята си  good
Активен
Etoile
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #412 -: март 03, 2012, 14:10:44 »

Christy, според мен добре си го решила, щом няма консенсус по въпроса. Това ми напомня как преди време на сватбата на една приятелка се съобразихме с нейното желание в тоалета на няколкото шаферки, които бяхме, да има жълт цвят. Всяка си купи рокля, с нещо жълто в нея, и си разпращахме снимки, за да имаме идея кой какво си е харесал. Беше голяма емоция smile Естествено, не бяхме еднакви, но смея да твърдя, бяхме хармонични -жълтички-лудички и супер нахилени. Още повече, че на мен и на едното момиче това ни е любимият цвят. Аз още си нося роклята, другите също yahoo
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #413 -: март 05, 2012, 17:28:23 »

Моите шаферки са 2- на 8 и 9 години, може да има и момченца на същата възраст, но май не им се ще и ще са само момичетата smile

Мислех да са в бяло, но сега се оказва, че цветовете на сватбата са екрю и борд- дали в бордо е подходящо за деца на тази възраст, или малките винаги са в бяло?

Също така ми се иска да е тоалет, който мога да го носят и за други официални случаи (примерно рождени дни) и може би ще са по-скромни рокли или пола с блуза. Хрумва ми даже дали да не комбинираме червена блуза с бяла пола или обратното...
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: март 05, 2012, 18:15:25 »

Моите шаферки са 2- на 8 и 9 години, може да има и момченца на същата възраст, но май не им се ще и ще са само момичетата smile

Мислех да са в бяло, но сега се оказва, че цветовете на сватбата са екрю и борд- дали в бордо е подходящо за деца на тази възраст, или малките винаги са в бяло?

Също така ми се иска да е тоалет, който мога да го носят и за други официални случаи (примерно рождени дни) и може би ще са по-скромни рокли или пола с блуза. Хрумва ми даже дали да не комбинираме червена блуза с бяла пола или обратното...
anna_karenina, за мен всички цветове са подходящи за деца, само да са комбинирани правилно. Може да заложиш спокойно на бордото, за малките си шаферки. Бях на сватба, на която шаферката беше с бордо рокличка, венче с бели розички и бяло коланче за акцент. Беше много сладка smile
Ето едно предложение за рокличка, която после може да се използва и за друг случай.

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #415 -: март 05, 2012, 21:12:05 »

И на мен ми се искаше малките шаферки да могат да си носят дрешките след това, но съм почти 100% убедена, че няма как да се получи, ако са с шаферски роклички. С обикновени роклички ще изглеждат като обикновени гостенчета.
Мисля да им взема бели жилетчици евентуално ако е студено през април. Стига да намеря подходящи, ще могат да си ги носят след това.

Реших на малките шаферки да им украся по една малка кошничка, пълна с цветя, която да носят, да видим дали ще се получи smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: март 08, 2012, 15:37:08 »

За булка88,  цикламени рокли за шаферките smile


http://www.mit.bg/rw/items/MoSaMO0017-mosaveli-roklq-dr-0017.html/browse/?page=3&cat=375
« Последна редакция: март 08, 2012, 15:48:19 от emmmmmy » Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 09, 2012, 15:54:26 »

Страхотна рокличка, но я виждам не от трико, а то сатен или шифон, по-официално ще стои (ако не бъркам от снимката)
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: март 10, 2012, 11:57:55 »

Аз ще имам 3 шаферки - двете братовчедки на милото на 19-20 години и третата е под въпрос дали ще е в България, но задължително искам да са 3 или 5 на брой и да са с еднакви рокли.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: март 15, 2012, 12:00:14 »

Момичета, ето още идеи за шаферски рокли.

Много ми харесва този модел.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines