Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:28:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Шаферката - 3"  (Прочетена 261584 пъти)
 
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: август 01, 2011, 15:23:24 »

аз съм решила мойта шаферка да не я ограничавам в избора и на тоалет, какво тя реши че ще удачно това да облече, аз бях шаферка и носих розова рокля (е по-скоро беше цикламена angry )  и ми беше страшно търсене, нито харесвам този цвят, нито пък ми стоеше хубаво роклята, чувствах се ужасно, за това съм решила за мойта сватба да не задължавам никой да облича нещо, което не му харесва  pardon
гривната съм решила да е изкуствена, за да остане за спомен на шаферката, иначе тези с естествените цветя са много красиви също  tease
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: август 02, 2011, 05:50:25 »

Ох и моите шаферки все още си нямат рокли,едната е в гърция и ни е труднен избора когато я няма,сега мислим в събота вече когато ще си е тук за 1 ден,да вземем вече нещо че не остана
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: август 07, 2011, 12:17:29 »

Вчера обиколих Илиенци, мол Сердика и Пиротска. Накрая открихме нашите шаферски рокли:
http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/241307.html
http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/241308.html и то на много добра цена smile Моделът пасва идеално на различни размери, защото има ластик на гърба.
« Последна редакция: август 07, 2011, 12:19:02 от heruvimche » Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #303 -: август 07, 2011, 12:21:15 »

Роклята е страхотна! Даже бих си я купила за някакъв официален повод biggrin Ще каже ли от кой точно магазин е?
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: август 07, 2011, 12:32:38 »

Има я в няколко магазина на Пиротска, но изборът на цветове е ограничен. Навсякъде питахме за официални рокли до коляното. В първия магазин, в началото на Пиротска откъм халите, продавачката ни отведе в друг магазин, който се намираше в безистена уличка. Там имаше няколко разновидности на този модел, т.е. други разновидности на този модел, други цветове. Успех и дано съм ти била полезна!
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: август 07, 2011, 13:50:05 »

Понеже аз съм с 4 шаферки и на мен ми предстои този проблем , кажи трудно ли се намират подходящи и кажи горе долу ориентировъчна цена ?
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: август 07, 2011, 14:02:30 »

Трудно е да се намерят абсолютно еднакви по модел и цвят рокли, почти навсякъде са единични бройки. Аз търсих готови, за да не шия. Тези рокли ми ги дават на 60 лв, аз ще купувам две, ще ми направят отстъпка по 10 лв на всяка. В мола в Илиянци има един щанд, продават мъжки костюми, абитуриентски рокли и официални. Там харесах едно моделче, но беше малко на едната шаферка, нямаха други размери. Роклите бяха от шифон, много нежни, до коленете. Продавачката каза, че ги внасят от Турция. Иди да провериш. Освен това мога да ти кажа, че с очите се убедих, че масово зареждат стоки от Илиянци като същите ги продават на 3-4 пъти завишени цени (след Илиянци отидох до мол Сердика и до Пиротска).
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: август 07, 2011, 17:05:43 »

Мерси много ще се разходя до Илиянци. Кофтито е че шаферките са много различни по размер а тези роклички са универсални . Ако не с един модел , поне да са с подобен. Като разгледам ще пиша!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: август 07, 2011, 20:12:47 »

Можеш да погледнеш и по големи магазини по моловете. От мола в Стара Загора. Аз от там ги взех моите шаферски рокли. И толкова си ги харесвам!  Bravo Имаше точно 4 и ги взех без да ги гледам по размери. На две от тях станаха идеално, другите две ще трябва да си ги стеснят мъничко. Така че и това е вариант. Можеш да видиш моите роклички в галерията.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: август 08, 2011, 05:50:36 »

pink_panther
ти от кой магазин ги беше взела
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: август 08, 2011, 10:14:33 »

Казва се Reserved. Имаше и други много сладки роклички там. Аз специално исках да са в този цвят и си мислех, че няма да мога да намеря 4 еднакви такива, ще ги шием. Обаче - късмет!  danceg
Активен
Katicha
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #311 -: август 08, 2011, 19:47:28 »

Мен шаферките ми ще са децата на сестрите ми - две момиченца и едно по-голямо момиче на 14,племенничка на бъдещия ми мъж. Мислех и моите приятелки да са ми, но не сме решили със сигурност.
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: август 15, 2011, 11:16:43 »

И аз да  се  похваля, че  се  изгубих  напоследък. Моите 4 шаферки си  имат рокли. И 4-те са  обасолютно  еднакви. Роклите им са  бели, много  семпли и не  бяха скъпи. Вече  остана да вкараме  и  цвета на  сватбата в роклите  им под  формата на колан или  нещо  друго... още не сме решили  точно какво ще е. Така ми  олекна вече... Ще гледам да  кача снимки скоро yahoo
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: август 18, 2011, 17:23:30 »

И на моите 2 шаферки роклите са от Reserved. Сами си ги избраха, еднакви, розови са, до коляното с гръцко деколте и черно коланче под бюста. На всичкото отгоре бяха намалени на 29 лв, което си е супер. Но нямам снимки да ви ги покажа, много съм  зле, нищо не съм снимала  Girl_hide
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #314 -: септември 07, 2011, 08:36:09 »

Здравейте, мили булки! Все още се чудя дали да имам 2 малки шаферки на 5 годинки, или 4 големи дами... И двете имат своите предимства, в това съм сигурна! Но не бихме могли да поемем роклите на големите и малките, и точна заради това трябва да избера. За големите бих се спряла на нещо късо, удобно и секси, за да се чувстват добре "каките". За малките - определено принцеси с много воали и красиви сатенени панделки на кръста. Дилемата е там, че най-добрите ми приятелки вече са омъжени жени, и трябва да поканя добри, но не "най-добрите" приятелки (надявам се да не прозвучи лошо), а пък малките ще са най-щастливите деца на света, ако сбъдна мечтата им! И от тази гледна точка, може би клоня към малките... Бюджета за рокли е максимум 200лв. Дали ще намеря красиви детски шаферски рокли, които да се вмъкнат в бюджета ми? И от къде? Не бих искала да поемам допълнителни ангажименти за шивач. Блягодаря!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines