Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:14:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Шаферката - 3"  (Прочетена 261743 пъти)
 
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 16, 2011, 18:57:57 »

ето и за шаферки подходяща рокля

Активен
Minion
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #166 -: март 23, 2011, 16:20:12 »

Здравейте и от мен! Попрочетох някои от публикациите в темата. Търсех разни неща за функцията и смисъла на шаферките, съвети за облеклата им. Попаднаха ми обаче някакви мнения от типа едва ли не да облечем шаферките невзрачно, че да изпъква булката, което ми се струва супер глупаво. Моите шаферки са трите ми най-добри прятелки. Коя от коя по-хубава, високи, стройни, с красиви лица, като манекенки са и трите.
Честно да си кажа винаги съм била горда, че приятелките ми не стига, че са красиви, ами са и изключително интелигентни. Искам да са красиви и секси на сватбата ми. Всяка от нас е различна като излъчване, така че едва ли някой би могъл да ме засенчи, а и все пак една е булката. Може ли някой да ми препоръча някой красив модел.
Активен
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #167 -: март 25, 2011, 13:12:06 »

а какъв ще е цмета на сватбата ти,предполагам,че искаш да го съобразиш с роклите
Активен
juji4
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #168 -: март 28, 2011, 13:30:59 »

Здравейте
изчетох цялата тема за шаферките и открих ,че до сега съм била доста заблудена.Мислех ,че шаферите са само едно момиче и едно момче и бях в огромна дилема кого точно да избера.Сега вече съм щастлива ,че може и да са повече!!! yahoo Заблудата ми явно идва от там ,че на сватбите на които съм била все са биле само една двойка и сега пък ми е много чудно как да стане ръченицата с тортата и пилето с кумовете като има повече шафeри???Пак ли трябва да избера едните от тях за тази работа???
« Последна редакция: март 28, 2011, 16:40:42 от juj4 » Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #169 -: март 28, 2011, 13:41:07 »

На сватбата, на която ние кумувахме, шаферът беше много скаран с танците и младоженците избраха друг приятел, който да замести шафера за кумската ръченица. Ние май също така ще процедираме - ще имам 3-4 шаферки и нито един шафер biggrin Ще помоля някой приятел да играе ръченицата. На друга сватба пък, нямаше никакви шафери и младоженците бяха наели фолклорен танцов състав, който направи кратка шоу-програма, а след това играха с кумовете за тортата и пилето.
Аз ще споделя лекото си огорчение, че две приятелки отказаха да ми бъдат шаферки - едната защото била сгодена, а другата - защото щяла да бъде с приятеля си и предпочитала да са ми само гости. Малко кофти ми стана, но.... pardon
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 28, 2011, 14:09:35 »

 Oh my ... ..... и двете ми шаферки бяха с приятелите си на нашата сватбата и това не им пречеше да са си шаферки. Едната от тях даже се омъжваше след 20 дни. Много ми е странно извинението , което са ти дали и двечките  huhhuh.gif
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #171 -: март 29, 2011, 12:55:11 »

once_upon_a_time, много тъпи извинения вярно.. Моите шаферки и четирите са с приятелите си, не виждам и какъв е проблема да ти бъде шаферка след като е сгодена..
Ама да не ти пука, все пак шаферките трябва да се радват, че си ги поканила и да ти помагат с желание и ентусиазъм.. Така че като не искат ги остави и си покани приятелки, които ще се радват и ще са полсакани да бъдат до теб в твоя ден. smile

А иначе аз да ви се похваля за роклите, че след дълго обикаляне и ходене по мъките накрая не можахме да намерим четири еднакви рокли и все пак опряхме пак до шиенето.. Малко солено ще ми излязат /писала съм в темата за отчетите/, но пък ще са в цветовете на сватбата и по модел на шаферките, точно каквито те си искаха и се харесват, така че може да се каже, че благополучно завърши всичко.
Само чакам сега дано да станат навреме и да спазят сроковете, че не остава мн време до сватбата и започвам отсега да откачам вече..  girl_impossible
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 29, 2011, 20:54:09 »

Sonja, сподели моля те малко повече за роклите на твоите шаферки-цвят и модел, че и ние сме в момента на тази вълна smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #173 -: март 30, 2011, 13:08:32 »

Ами в едно ателие на пиротска ни ги шият Румина и Елегант се казва, ето сайта:
http://www.elegantrumina.com/
сестра ми обясни на дизайнерката какво иска и тя ни нарисува модела, избрахме плата и цветовете от мостри и така, много са любезни там, но са страшно заети сега и покрай баловете, защото имат няколко магазина на пиротска, а сигурно и на други места.. Но се надявам да ги направят в срок, засега съм доволна пък ще видим..
А модела е къса рокля над коляното по тялото и горе бюстие розов сатен с кафяв колан и панделка на гърба, нещо такова:

само че без финтифлюшката горе, а само равно бюстие, цвета е бледо розово, нещо като това:

ето нещо ей такова е, само че с коланче под бюста и с панделка отзад:
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 30, 2011, 18:47:25 »

 yahoo
Страхотни рокли,ще ги покажа на моята шаферка дано си избере от тях smile

Имам и едно питане за малките шаферски рокли , трябва ли да са като на голямата шаферка или може  да са различни кроики и цветове? ( малките са на по 10 г. , аголямата е на 19 г.)
Активен
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #175 -: март 31, 2011, 08:26:47 »

sonja,а мога ли да те попитам за ориентировачна цена на шаферските рокли/имам предвид в това ателие специално/
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #176 -: март 31, 2011, 15:32:38 »

Момичета, само да споделя, че сестра ми днес ходи на проба и каза, че рокличките били супер, много ги хареса и са професионално направени, под сатена имало подплата и стоели много добре, не очертават тялото. Изобщо много доволна беше, само каза че панделката са я сложили отпред под бюста, но така било много сладко и по-хубаво отколкото отзад. smile
Много се радвам yahoo, аз ще ходя в неделя с другата шаферка и =ще ги видя, ако мога и ще снимам да ви покажа smile Bravo
Активен
pandelka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51



« Отговор #177 -: април 14, 2011, 15:00:00 »

момичета вижте този сайт : http://www.dessy.com/bridesmaid-dresses/#"DisplayMode":4,"CategoryId":1,"FabricList":"","AccessoryFabricList":"","ProductList":"","SeasonList":"","CategoryList":"","ColorList":"","TypeList":"","LineList":"","PantoneList":"","Text":"","IgnorePrints":false,"SearchText":"","ColorFamilyList":"","AttributeMask":"0","AttributeList":"","PriceList":"","Source":"","GetResultCount":true,"CountryCode":"us","SortOrder":1,"ActivePage":1,"ResultsPerPage":16,"TotalPages":0,"FilterType":"ProductFilterProperties"
сайта има доста интересни предложения за рокли на шаферки, а също е много добре и това че можеш един модел да си го видиш в различните цветове  good
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 14, 2011, 16:21:44 »

Да споделя и аз за моите шаферки blum Ами малките ще са ми 3 броя - една на 2,5 г, друга на 8 и най-голямата на 10 smile Рокли не сме им купували или шили и май само малката ще е с бяла, просто другите нямат възможност в момента и роклите да купуват, но за мен няма никакво значение. Големите шаферки още не са ясни като бройка, но ще са поне 4-5 (имам доста неомъжени приятелки) и от тях също не очаквам да са със специални рокли - ще са с каквото им е удобно. Аз като цяло не съм фен на американския тип сватби с шаферки с еднакви рокли - харесвам по-естествените облекла на точно тези действащи лица smile
Активен
juji4
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #179 -: април 14, 2011, 16:25:54 »

Да споделя и аз за моите шаферки blum Ами малките ще са ми 3 броя - една на 2,5 г, друга на 8 и най-голямата на 10 smile Рокли не сме им купували или шили и май само малката ще е с бяла, просто другите нямат възможност в момента и роклите да купуват, но за мен няма никакво значение. Големите шаферки още не са ясни като бройка, но ще са поне 4-5 (имам доста неомъжени приятелки) и от тях също не очаквам да са със специални рокли - ще са с каквото им е удобно. Аз като цяло не съм фен на американския тип сватби с шаферки с еднакви рокли - харесвам по-естествените облекла на точно тези действащи лица smile
искам да те питам като имаш толкова много шаферки какво ще правят всичките?в смисал аз много се чудя понеже ще имам две какви ще са им задълженията за да няма сърдити
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines