Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 20:12:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177771 пъти)
 
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #285 -: октомври 27, 2010, 10:30:37 »

Paradisa да ти кажа от опит никога няма всички да са еднакво доволни, така че щом сте си харесали ресторанта вече не му мислете изобщо.
Ние когато тръгнахме да избираме родителите ни се бяха спряли на един ресторант, който не беше лош, но ние двамата след като поразгледахме си избрахме друг и направо го капарирахме.
Няма да ти казвам коментарите след това, не спряха да мрънкат бил на 2 нива, като 2-те нива са един ред стълби и всъщност всичко си е заедно няма да има отделени хора. Бил тъмен, което не е вярно и т.н., на всичко това ние само отговаряхме ОК ама ние там сме се спряли и там ще е, е вече не мрънкат защото видяха, че няма и немогат да променят положението.
Не се съобразявай с който и да е а гледай на вас двамата да ви харесва, успех в подготовката good
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: октомври 27, 2010, 11:00:57 »

Здравейте,

днес попаднах на форума, тъй като не ми се беше налагало да търся някаква информация за сватба,но и този ден дойде  tease . Имам проблем с ресторанта... дали някой може да ми препоръча хубав ресторант в гр.София за около 60-70 човека и да е с приличен куверт около 35 лв. Видях,че има и такива,но някой ако може да препоръча където е видял с очите си как е протекла самата сватба. Проблема ни е ,че сме със скромен бюджет и не можем да си позволим скъпа сватба, тъй като паричките ни ще ни трябват за по-хубав повод yahoo.
 

момичета, включвам се да похваля ресторант "Чергата".
Нашата сватба беше там на 27 февруари smile
украсата в заведението, бялото платно, менчето, меда и солта - всичко си беше от тях  good
внесохме си алкохол, мезета, безалкохолни и торта smile
кувертът беше 35 лв. (което мисля, че е повече от прилично)
Управителят е мн готин и помагаше за всичко  Bravo
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #287 -: октомври 27, 2010, 11:58:01 »

 Paradisa честито smile ще бъде наред... мисля че най-важна е нагласата за този ден, ако с усмивка си кажеш, че всичко ще бъде прекрасно, то наистина ще е..  girl_wink

 katya26 вие на кой ресторант сте се спрели smile по описанието ми напомня за Метрополитън.. на нас поне ни допада, но още ни притесняват цените...

 Ние продължаваме с обиколките, тази Събота ще проверих Одаджийски, най-накрая..малко бавно действаме по един ресторант на седмица  Girl_hide а искаме да изберем до края на ноември  blush

Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #288 -: октомври 27, 2010, 14:02:14 »

 ах, пак съм аз.  pardon wanting дали можеш да дадеш малко повече информация за р-т Чергата. На мен ми се струва от снимките че е на два етажа. Или има отделно помещение. Дали имаш снимки от сватбата в ресторанта  Girl_hide
 Просто не ми се иска да си мисля че мога да пропусна мястото  smile
Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #289 -: октомври 27, 2010, 14:32:52 »

 

 katya26 вие на кой ресторант сте се спрели smile по описанието ми напомня за Метрополитън.. на нас поне ни допада, но още ни притесняват цените...


Ресторанта за който говоря не е в София, пак и ние не сме от там  smile
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: октомври 27, 2010, 14:48:09 »

ами по принцип чергата е на два етажа, но на първия етаж се събират доста хора  smile
ние бяхме 75 човека и даже имаше още места само на едниния етаж smile
по принцип масите ти ги правят както им кажеш - ние имахме 1 масаза 8 душ, 1 за 11 и така smile
на 31 юли бяхме пак на сватба там и правен ремонт, но по принцип управителят е много свестен и там се правят много сватби, така че персоналът набляга на детайлите smile
ето една снимка от моята сватба, на която се вижда повече ресторанта smile
ако искаш ще ти дам номера на управителя, а и най-добре е да отидете да го видите smile
важното е като видиш ресторанта да си представиш твоята сватба там   good


* 1-120.jpg (52.03 KB, 301x200 - видяно 4928 пъти.)
Активен
Astined
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #291 -: октомври 28, 2010, 09:27:52 »

Здравейте....нова съм във форума и сватбата ми ще е догодина на 04.06.2011 smile Вече имаме ресторант - Панорамата на Парк Хотел Москва...знам че е доста раничко, но т.к. има вероятност след НГ да съм за месец или два в чужбина...решиме да изберем ресторанта по от рано....
В тази тема прочетох не лоши мнения за него:) надявам се да се окажат верни и в нашия случай.
Ценовите условия са нормални (40лв куверт, нощувка за младоженците, внасяне на алкохол и безалкохолни без такси, 100лв на час след 5-тия). Единственото което ме притеснява са цветовете му - доста тъмни и вишнави, а моята идея за цвета на сватбата беше нещо в цвят праскова и жълто....не съм сигурна дали мога да си позволя тези цветове сега...Ако някой има опит с този ресторант може да ме посъветва....

До последно се чудихме между Панорамата и ресторанта в Интерпред, но във втория имат по-лоши условия за допълнителните часове (а ние сме убедени че ще има такива на нашата сватба поне 4-ри), а и все пак няма нощувка...всичко останало беше горе долу като в Панорамата. Не отричам, че салона в Интерпред ми допадаше повече, но все пак не чак толкова, че да пренебрегна останалите предимства в Панорамата.

Първоначално мисляхме сватбата да е на 11 Юни 2011, но се оказа че ще е задушница (Черешова май). Видях, че едно момиче е писало, че тогава ще и е сватбата в тази тема...надявам се че е оценила този факт...на мен лично не ми пречеше това, че ще е задушница т.к. няма да има църковен брак, но за да не изпадаме в конфликт с родителите си решихме да избегнем тази дата....макар много да си я бях харесала. Все пак по-добре да си спестя неприятните моменти smile важното е че сватба ще има!

Успех на всички бъдещи булки...и на мен си smile
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: октомври 28, 2010, 10:09:28 »

Astined на нас сватбата ни беше там. Цветовете ни се вътяха около пепел от рози и кремаво(като завесите). Можеш да видиш снимки в албума как се получи. Украсата ни я прави Галя от агенция "Сезони". Лично според мен момичето се справи отлично, а ни прдложи и една от най-добрите цени. Можеш да се консултираш с нея, със сигурност ще ти даде идеи за конкретни цветове. Ние тръгнехме по обратния ред - избрахме ресторанта и после решихме какви цветове биха вървяли там. Въпреки, че мокетът е червен на мен ми се искаше да не наблягаме на този цвят в украсата и мисля, че се получи (въпреки че това си беше моята сватба и е норамлно да си го харесвам)
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #293 -: октомври 28, 2010, 14:23:16 »

Здравейте момичета,
Реших да се присъединя към вашето голямо семейство и да споделя с вас трепетите свързани с организацията на щастливото събитие. Аз работя в сферата на туризма, през ръцете ми са минали около 30 сватби и си мислех, че когато дойде времето да организирам моята ще ми бъде като детска игра. Да, ама не! Оказа се доста по- голямо предизвикателство от колкото си мислех. Причината е, че имам прекалено много идеи, но в нитоедна от тях не се вписвам. Единственото което знам е, че искам всичко да е в бяло и злато и цветята да са лилиуми. Ама до тук се изчерпвам с това което знам на 100 %.  tease
Най- трудно се оказа да си избера заведение. За сега съм се спряла на Хотел Свети Валентин, Хотел Accord и Ресторант Flowers, но не откривам обективни мнения. Всичко което виждам в сайтовете, където са пуснали техни реклами, които са 10000000% реклама на собственици и персонал.
Моля ви, ако някой има обективно мнение за тези заведения или за някое друго (в което не ти дерат кожата само за "добър ден", нормален куверт е около 30-35 лв.), моля да го сподели.
Пожелавам много хубави емоции на всички бъдещи булки.   Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: октомври 28, 2010, 15:37:59 »

Здравей, super_bianka! Сестрата на мой познат се жени в Свети Валентин и бяха останали много доволни. Това беше и вторият ресторант, който посетихме. Управителят го нямаше, говорихме с един сервитьор. Определено си личеше, че му досаждаме и не му се занимава с нас и се отказахме. Иначе и двамата като влезнахме почти едновременно казахме "Май ще сме тук". Ако искаш повече подробности ще ти пиша на ЛС.
До Акорд така и не стигнахме, защото доколкото разбрах от форумите(нямам лични наблюдения) имат проблем с музиката след 22.00ч. Хотелът е в непосредствена близост до жилищни блокове и има оплаквания. Някъде обаче, пак по форумите, четох че можеш да си изкараш разрешително от общината за по-шумно "събитие", но пак не съм сигурно доколко наистина е възможно.
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #295 -: октомври 30, 2010, 17:13:11 »

Здравей bubu_123, много ще се радвам ако споделиш още информация с мен. Това не е хубаво което казваш за сервитьора, но за съжаление повечето работници са такива. И аз знам, че има възможност да се извади разрешително от общината за удължаване на времето, разрепено за вдигане на шум. smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #296 -: ноември 01, 2010, 17:34:11 »

Здравейте....нова съм във форума и сватбата ми ще е догодина на 04.06.2011 smile Вече имаме ресторант - Панорамата на Парк Хотел Москва...знам че е доста раничко, но т.к. има вероятност след НГ да съм за месец или два в чужбина...решиме да изберем ресторанта по от рано....
В тази тема прочетох не лоши мнения за него:) надявам се да се окажат верни и в нашия случай.
Ценовите условия са нормални (40лв куверт, нощувка за младоженците, внасяне на алкохол и безалкохолни без такси, 100лв на час след 5-тия). Единственото което ме притеснява са цветовете му - доста тъмни и вишнави, а моята идея за цвета на сватбата беше нещо в цвят праскова и жълто....не съм сигурна дали мога да си позволя тези цветове сега...Ако някой има опит с този ресторант може да ме посъветва....

До последно се чудихме между Панорамата и ресторанта в Интерпред, но във втория имат по-лоши условия за допълнителните часове (а ние сме убедени че ще има такива на нашата сватба поне 4-ри), а и все пак няма нощувка...всичко останало беше горе долу като в Панорамата. Не отричам, че салона в Интерпред ми допадаше повече, но все пак не чак толкова, че да пренебрегна останалите предимства в Панорамата.

Първоначално мисляхме сватбата да е на 11 Юни 2011, но се оказа че ще е задушница (Черешова май). Видях, че едно момиче е писало, че тогава ще и е сватбата в тази тема...надявам се че е оценила този факт...на мен лично не ми пречеше това, че ще е задушница т.к. няма да има църковен брак, но за да не изпадаме в конфликт с родителите си решихме да избегнем тази дата....макар много да си я бях харесала. Все пак по-добре да си спестя неприятните моменти smile важното е че сватба ще има!

Успех на всички бъдещи булки...и на мен си smile
Тъй като потърси съвет, ще споделя нещо .
Ресторант панорама и интерпред не са ресторанти от една класа. Имам в предвид обслужването и храната. Гледката от панорама наистина е красива особено вечер.Но всичко останало е на средно посткомунистическо ниво.За часовете не се плаща допълнително но такива няма да има. Защото като стане 23:30ч. шефа на сервитьорите отива при Дж-ея и му казва да намали музиката и да ги ориентира към приключване. Най-късно 24:00ч. да е дръпнал шалтера. Последния път само дето не ми налетяха на бой, защото просто исках да продължа купона на хората които разбирасе си плащаха за всеки допълнителен час музика.Накрая ме принудиха да спра музиката в 24:20ч.За да си ходели защото и те имали семейства. Да не говориме че през повечето време сервитьорите ги нямаше защото имаше някакъв мач и се бяха събрали да го гледат.В интерпред ще Ви излезе по-скъпичко но Ви гарантирам че ще се погрижат за всичко за да бъдете доволни. Така че р-т Панорама е по-скоро компромис поради липса на средства от колкото правилният избор.Има един трети вариант и той се нарича Св.Валентин. Просто проверете за какво ви говоря, и после да почерпиш.Успех. give_rose
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: ноември 01, 2010, 18:42:43 »

С риск да обидя някой мога да кажа че въобще не съм съгласна с горното твърдение. Разбира се ,това е мое мнение и всеки е свободен да изказва такова.
Моята сватба беше на 05.09.2010 година и се проведе точно в този ресторант- "Панорама" на парк-хотел Москва. Нямаше никакви проблеми от страна на управителя, нито отностно музиката.Имаше доплащане за часовете и то не малко - 100 лв. на час .Ние стояхме до 2 часа и освободихме ресторанта единствено по причина, че ние-младоженците, искахме вече да си лягаме и дори управителя ни попита, защо толкова рано си тръгваме. От страна на обслужването, също мога да кажа че сервитьорите бяха абсолютно незабележими и ненатрапващи се. Храната беше добра.
Наистина всеки има право да вижда нещата по свой начин, но съм абсолютно против да се разделят ресторантите на "посткомунистически" и не. По този начин мисля ,че се поражда невярно впечатление за това място. Мисля че предното мнение е направо подвеждащо! А за това  "компромис поради липса на средства от колкото правилният избор" - преди да го изберем оглеждахме много други ресторанти, които имат славата, тук- във форума, на изключителни ,с доста по малка цена на кувертите.
 Offtopic Мога да кажа че имах незабравима сватба без почти никакви проблеми и неточности и този ресторант бих, каза че помогна за това,отколкото да навреди.Също бих казала, че е обиждащо, че хората харесващи този ресторант, са квалифицирани като " избрали го поради липса на средства". Ако някой се интересува още за ресторанта мога да му пиша на лични.
« Последна редакция: ноември 01, 2010, 19:42:36 от Ellito » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #298 -: ноември 01, 2010, 18:49:56 »

Ellito,
Никой няма да обидиш, защото от трите ресторанта за които става въпрос "Панорама" на парк-хотел Москва, Свети Валентин и  Интерпред - "Панорама" на парк-хотел Москва е най-доброто и функционално място за сватби без никакви компромиси.
« Последна редакция: ноември 01, 2010, 20:20:37 от DjNick Mc » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: ноември 02, 2010, 15:08:13 »

Здравейте и от мен!  smile Бих искала да попитам някой има ли пресни впечатления от ресторант "Ловен парк"? Благодаря предварително!
П.П. Относно Парк-хотел Москва бих казала, че ме отказаха от всякакви намерения само с едно обаждане-изключително нелюбезна жена разговаряше с мен! А и доста оплаквания относно храната има от гостите на една сватба състояла се там миналия уикенд. Доста епитети имаше. Съжалявам ако обиждам някого. Просто давам малко инфо за моите впечатления. give_rose
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines