Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:30:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177713 пъти)
 
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: септември 23, 2010, 13:42:56 »

ехеее браво на вас ние сме сега на 16 октомври ще ти пиша подробности после  good
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #196 -: септември 23, 2010, 13:45:26 »

Ще чакам с нетърпение smile А вашият ден съвсем е наближил! Ако знаеш как ти завиждам (но благородно)  blush
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #197 -: септември 23, 2010, 15:38:55 »

  Момичета здравейте, аз съм нова във форума. От няколко седмици чета и препрочитам и мисля, че дойде време да се включа и да поискам съвет. Моят приятел ме изненада приятно преди около месец  yahoo а сватбата по ред причини обаче ще бъде догодина, най-вече заради гости, които не са в България.
 Мислехме, че ще е най-добре да си изберем ресторант преди нова година за да сме спокойни. Засега се очертава да сме около 100-тина човека, но предполагам това не е окончателната бройка.
 Сега вече по темата  blum Ходихме до няколко ресторанта- Централ Форум, р-т "Стара София", р-т "Лебед", р-т "България", р-т "Ниагара", Sky Way, и р-т "Бижу" в  Silver House. Tези дни мислим да проверим ресторанта в хотел Триада и този в Интерпред. За първите видях, че имам доста изписано, но дали има отзиви за р-т Триада, май не видях   blush . Също ни допадна, а и като места ще ни събере р-т България, притесняваме че правят по две сватби, дали всичко ще е наред с организацията. А за Silver House  се притеснявам дали ще събере 100 човека и най-вече дали ще има място за танци...  danceg
 Дани не съм ви надула главите... но вече незнам.. сигурно ще трябва да направим компромис или хубава обстановка или просторно и широко... моля ви помогнете ако имате информация  girl_impossible

Аааа и честито на всички бъдещи булкииии  give_rose
Активен
gerociata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: септември 23, 2010, 16:56:57 »

elitoe, честит годежен пръстен! Good luck
По отношение на р-т Триада нямам скорошни впечатления. Преди повече от 2 години мой приятел прави сватба там и бяха доволни всички, но сега как е не знам.
Р-т "Бижу" е много хубав, обслужването е перфектно, но за съжаление 100 човека там ще се чувстват некомфортно. Няма да ви остане достатъчно място за танцуване.
Ние тръгнахме от 100 човека, като ориентир за гости, искам да ти кажа, че стигнахме до 148. И това са най, най-близките хора, като роднините са ни само 20 човека. Така че търси ресторант за повече хора, а не за първоначалното ви виждане за брой гости.
"Стара София" също е малък. Там се чувстват добре 80 човека.
Провери ресторанта на Парк Хотел Витоша. Просторен е и с добро обслужване.
Ресторант "Интервю" на Полиграфическия също е подходящ.
"Лебед" е страхотен, но 100 души, дали няма да ви е прекалено голям?!
Щом сватбата е догодина, имате време да обиколите и да се решите.
 give_rose
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: септември 23, 2010, 21:04:34 »

Ние на 6-ти септември бяхме в Света София на сватба и питах булката колко хора са. Тя каза около 100. Не беше наблъскано, имаше си място и за танци и въздух между масите. Не бяхме наблъскани като сардини smile Но все пак ми се струва че ако са повече от 100 души ще е сбито. Мисля че 80-100 души максимум ще се чувстват добре там smile

За другите ресторанти не мога да кажа кой нищо за съжаление.

Сега се сещам че лятото бяхме на една сватба в Чепишев. Бяха около 120 души и беше достатъчно широко и дансинг си имаше. Храната беше хубава, обслужването също. Не знам като стил дали ще ти допадне, но ако искаш погледни и него smile Както е казала geroicata доста време имаш, огледай smile
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #200 -: септември 23, 2010, 22:58:26 »

 Момичета, много благодаря за помощта  smile За ресторант Бижу и аз си мислех същото и много ни хареса, ненатруфен и много приемливи условия, но gerociata е права.... мисля че ще прескочим 100, а с това и няколко ресторанта май ще отпаднат.
  Днес минах през Холидей ин, човекът който говори с нас беше любезен, но май трябваше моята приятелка да се престраши и да ми каже, че мисли че това- не е нашият ресторант, или по скоро зала, защото там ги правят в зали  blush. След работа с моят приятел ходихме до х-л Метрополитан. Момичето с което говорехме, беше изключително любезно и ресторанта ни допадна, но може би е малко над възможностите ни. Още не сме го изключили, и даже след р-т България и р-т Бижу, които ми харесаха първоначално, се нарежда и той.
 Утре може би ще посетим Триада Wink и после незнам.. аз си мислех когато (евентуално) се спрем на един, два, да отидем да ги видим поне още веднъж. Мислите ли че е удачно.. pardon
 Ще ви държа в течение.. сладки сънища на всички  girl_wink
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: септември 26, 2010, 23:10:11 »

          Като вече минала булка бих искала да кажа отзивите ни за ресторант "Панорама" в Парк хотел Москва. Мога да кажа само че останах много доволна  good Бяхме около 90 човека, като спокойно можеха да се съберат и 100 , с много място за танцуване (за което бяхме поздравени от гостите ни) и просто великолепна глетка на нощна София от 19 етаж. shok
          По назад в темата се вижда че имах някой колебания отностно този ресторант и то най-вече за това че е старомоден и овехтял, но сега след сватбата мога да кажа че все още си е доста луксозен и ресторант на ниво. Препоръчвам го с две ръце и сме изключително доволни. (Ще кача и снимки за да видите за какво точно говоря)  smile
Активен
elitoe
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #202 -: септември 27, 2010, 08:43:15 »

 Мерси ellito, ние ходихме до него. За съжаление беше 22-ри Септември и нямаше с кой да разговаряме  pardon. Определено ще погледнем и него  smile А ако имаш снимки как изглежда и с украса, ще бъда много благодарна  give_rose

 Хубав ден на всички  girl_wink
Активен
chara
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #203 -: септември 27, 2010, 11:01:18 »

Привет от Варна. ;)От както сме сгодени чета по форумите и май вече е време да се вкюча.Нашата сватба ще е на 01.05.2011 в ресторанта на Бриз 2.Повечето ми близки ме помислеха за откачена защото това беше първия и последен ресторант който видях за сватбата.Отидохме,видяхме и капарирахме.Надявам се да не сме сгрешили.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #204 -: септември 27, 2010, 17:04:35 »

 blum Ейй значи започна подготовката за догодина вече!  yahoo И ние ходихме, гледахме първия и единствен ресторант, който въобще бях набелязала и май ще се спрем на него. Другата седмица ще капарираме вероятно (дано никой не ни изпревари  cray ) Идеално ни устройва като цени, локация, условия, капацитет и т.н. Ще споделя повече информация като капарираме  blum
Активен
chara
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #205 -: септември 27, 2010, 17:13:39 »

Ние за това капарирахме направо.Наплива е доста голям.Управителя сподели че преди нас са ходили 4 двойки а докато бяхме ние там дойдоха още 3. O_OСтреснах се да не ни вземат датата че трудно стигнахме до консенсус за нея   good
Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: септември 28, 2010, 11:59:38 »

Здравейте мили дами,
Да се разпиша и аз относно темата за ресторантите.Избрахме си няколко фаворите благодарение най-вече на съфорумците, за което страшно много благодаря  Bravo.Основното ми колебание в момента е между ресторанта в Интерпред и Централ Форум.Ходихме да видим и двата.Офертите са им сходни и ни устройват, но за всеки един си имам и резервите.Относно Централ Форум не ми хареса отношението на управителя.... сякаш му бяха досадни въпросите които задаваме, сякаш му беше все тая дали ще празнуваме с тях или не.Показа малката зала, макар да говорим за гости между 75-90 човека, доста разтегливо наистина, ма откъде да знам кой ще дойде, като каним 95  blush и с това ме разочарова.Иначе откъм местоположение ресторанта ни устройва перфектно- тръгваме от Света троица, ритуалната за е на има няма 5 мин. пеш, изобщо супер.Голям бонус е апартамента за младоженците както и преференциалните цени за гости на хотела.Но не знам дали отношението на въпросния управител няма да ми развали деня.Някой има ли лично мнение относно описания проблем?!
Точно обратно е с ресторанта в Интерпред, невероятен управител, чудесна атмосфера, всичко в ресторанта ни устройва на 100%.Обаче идва проблема за разстоянията..... от Света троица си е път  huhhuh.gif, ако се окаже че ритуална зала "Студентска" не е в графика на работищета за нашата дата, която е 15-и Януари 2010г. ще падне голямо обикаляне на София.Това 1 и второ настаняването на гостите от провинцията... има сравнително близо евтин хотел, но пък не е в същата сграда, а и трябва и за нас да наемем апартамент, че няма къде да нощуваме след сватбата  crazy.
Много ще съм ви благодарна за мнения относно голямата ми дилема.Кое ви се струва по-важно.... близостта, комфорта за нощуване на гостите или това че като влязох в Интерпред просто усетих тръпката, насълзиха ми се очите и разбрах че това е нашия ресторант?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #207 -: септември 28, 2010, 13:03:49 »

           Здравей, прецени си сама.На едното място те приемат с отворени обятия, на другото - все им е тая.Какъв е риска да ти се развали празника - никой не може да ти каже.Имаш 2 неща на кантара - от едната някакви удобства, от другата - целия ти празник.Иначе нищо лично, на мен и двата ресторанта ми харесват.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: септември 28, 2010, 14:39:38 »

neviadv, нашата сватба беше в Централ форум преди 2 години. Не знам дали управителят е същият, но и нашият не беше от най-разговорливити. Отговаряше на въпросите, но без да се впуска в подробности. Сватбата си беше организирана идеално. От тяхна страна нямам претенции, а и в деня на тържеството въобще не съм се сетила за него и не ми се е налагало да го търся. И ние имахме гости от провинцията и ги настанихме там, а и за нас беше удобен апартамента. Доволна съм от обслужването на персонала, което според мен е по-важно.
Пак казвам не знам дали управителят е същият, а и ти си преценяваш.
Успех на всички момичета с намирането на Вашия ресторант.  Good luck
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #209 -: септември 28, 2010, 17:05:31 »

Оххх, наистина си пред голяма дилема...Ако наистина чувстваш, че Интерпред е твоето място - избери наистина него. Гостите все ще намерят начин да стигнат и не мисля, че това трябва да те притеснява....в крайна сметка на говорим за 20 или 50 километра, но все пак...За мен също локацията е доста важна, защото половината от гостите ни за пръв път ще стъпят в София, или не са идвали скоро и се притеснявам да направя нещата на големи разстояния. Но ако при вас случаят не е такъв действай смело  good А може и да се пробваш да направиш още една среща с управителя (не че е извинение, но може да не му е бил ден  blush). Ресторантът, в който ние ходихме имаше двама управители, така че току виж и при вас е така, попаднеш на слънчев човек и комуникираш изцяло с него.  give_rose Успех!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines