Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 08:23:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177530 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 06, 2010, 14:39:18 »

и аз не се сещам, големи изложения са пролетни и есенния панаир, но есенният винаги е последната седмица на септември и тогава действиетлно няма места в хотелите в Плодвив и цените са двойно по-високи, но не знам по каква логика това да важи и за други градове, още повече наистина е последната седмица на Септември.
има и други изложения, но те са незначителни

Именно, каква е логиката за другите градове??? Мерси Румка!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 06, 2010, 14:43:15 »

еми няма логика и най- добре ги питай, защо са ти казали така, то пък вече всякакви неща се измислят само и само да вземат повече пари на хората.
(между другото много мило обръщение, мъжа ми ми вика така)
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 06, 2010, 15:11:03 »

Ariel, и тук ще ти кажа, според мен се опитват просто, за да видят дали ще стане. Няма изложение в София по времето на твоята сватба, или поне нищо съществено – виж тук: http://fairs.need.bg/
Разиграй им един театър, че в такъв случай ще ти се наложи да настаниш гостите другаде – да видим каква песен ще запеят и дали ще предпочетат да изпуснат целия оборот пред това да намалят малко цената.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 06, 2010, 15:45:11 »

Ariel, и тук ще ти кажа, според мен се опитват просто, за да видят дали ще стане. Няма изложение в София по времето на твоята сватба, или поне нищо съществено – виж тук: http://fairs.need.bg/
Разиграй им един театър, че в такъв случай ще ти се наложи да настаниш гостите другаде – да видим каква песен ще запеят и дали ще предпочетат да изпуснат целия оборот пред това да намалят малко цената.

О, опитват, опитват определено, направо съм изумена от наглостта на хората, особено като знам че си измислят цените както им дойде! Мерси за линка!
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #124 -: юли 06, 2010, 21:28:25 »

Ariel и аз така знам, че панаира започва края на септември, как може да има такива хора значи  beating Хич не им се давай  good
Нашия хотел първоначално ни даде 5% отстъпка, но като ходихме да доуточним нещата управителката ни изненада приятно като от 5 увеличи отстъпката на 10%  yahoo, но за сметка на това се оказа че не достигат три стаи и родителите ни и една моя вуйна с децата се съгласиха да спят в Карлово (където ще сме от петък вечерта, защото и за петък няма стаи за нас  nea), но здраве да, и хотела в Карлово е много хубав smile, а градината в хотела където ще ни е сватбата е станала просто невероятна  girl_in_love
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #125 -: юли 07, 2010, 07:50:41 »

Ето едно инфо за предстоящите събития в панаирната палата в Пловдив

http://www.fair.bg/bg
« Последна редакция: юли 07, 2010, 08:12:58 от DjNick Mc » Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 17, 2010, 23:22:43 »

Момичета, моля за помощ!
Оставаме без ресторант, имаме 4 седмици до сватбата. Бяхме резервирали Грийнвил, сватбата е планирана за 14-ти август. Сега обаче не е ясно изобщо дали хотелът и ресторантът ще работят по това време, това го научихме тази вечер.
Ако някой има идеи или случайно чуе за нещо свободно за тази дата, да свирка. Около 100 човека се очаква да бъдем.

Благодаря ви предварително!
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 18, 2010, 18:54:34 »

Някой има ли отзиви за този хотел и ресторанта им – http://berlinparkvitosha.com/?
Много ще се радвам да споделите, ако някой е правил или присъствал на сватба или друго мероприятие там.
Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #128 -: юли 19, 2010, 00:19:02 »

Ние също оставаме без ресторант, спряли сме се на Помпей в жк.Хиподрума но се притеснявам че няма отзиви за него. Също така ми се струва малко като подхлъзване това че няма такса за след 5-те часа ангажимент на ресторанта,няма и такса за алкохол. Моля помогнете, до Сряда трябва да направя резервацията. 80 човека сме, но ресторанта ми се струва че няма да ги побере.
Активен
pipi_geor
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #129 -: юли 19, 2010, 00:41:50 »

sapfira_101  моят абсолвентски бал беше там и да ти кажа не съм впечатлена.Храната беше ужасна.Единственото хубаво беше обслужването, имаше само една сервитьорка която беше много добра. Пък и това, че е като в мазе не ми допадна.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 19, 2010, 11:22:39 »

sapfira_101, за кога е планирана сватбата и за колко човека? Има една друга тема за ресторантите тук, съдържа линкове към страниците на по-известните ресторанти в София, или поне тези, които са обсъждани досега във форума. Проверила ли си ги тях вече?
Активен
Cvety
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #131 -: юли 20, 2010, 14:15:24 »

Правил ли си е някой от вас сватбата в ресторант Той и Тя, който се намира в хотел Света София на Пиротска 18. Какво ви е мнението за този ресторант?????? Казаха ми че е за 120 човека, но на мен ми се струва че е доста малък и не би сабрал толкова хора. Моля споделете мнението си за този ресторант!!!!
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 20, 2010, 14:19:41 »

Доколкото съм чела във форума управителката въртяла много номера и се чуди как да измъкне повече пари. Нямам лични наблюдения, но това което съм чела ме отказа дори да проверявам какви са условията.
Активен
Cvety
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #133 -: юли 20, 2010, 14:43:26 »

В интерес на истината условията които ми описа управителката са доста добри, единствено ме притеснява това, дъли не ме подведе с капацитета на ресторанта от 120 места. А за сажаление вече платих и капаро, защото се бях отчаяла че вече времето много напредна, а повечето ресторанти са вече заети за 10.10.2010г.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 20, 2010, 18:37:27 »

Правил ли си е някой от вас сватбата в ресторант Той и Тя, който се намира в хотел Света София на Пиротска 18. Какво ви е мнението за този ресторант?????? Казаха ми че е за 120 човека, но на мен ми се струва че е доста малък и не би сабрал толкова хора. Моля споделете мнението си за този ресторант!!!!

В хотела има ужасни хлебарки, макар да се води четиризвезден, преди година годеника ми спа там. А щом има в хотела има и в ресторанта.  angry
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines