Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 15:22:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 205654 пъти)
 
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #450 -: август 09, 2010, 08:28:35 »

Благодаря на всички за мненията, които споделихте за Николай Попов! Bravo Мисля,че вече нямам притеснения за фотото и скоро ще го ангажирам. good Остана да си блъскам главата за ресторанта и за украсата му.Всички около мен клонят към Лайпциг,само аз не съм много сигурна още.Дано не сгреша като ги послушам  sad А колкото до украсата, иска ми се  поне тюл за младоженската маса да си направя сама, но не знам в какви размери трябва да си го поръчам. Друга украса може би няма да мога да си направя cray
Активен
hellen_law3
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #451 -: август 09, 2010, 14:16:35 »

Момичета, преди малко разбрах, че за датата за която сме резервирали ресторант "Рачич" в с.Войводиново ще има още една сватба, само че вечерна.Нашата е дневна.Обадих се в ресторанта и там ме успокояват, че всичко си било нормално, че навсякъде така правели.Само дето аз изрично се бях уговорила, че не искам да се пъдят гостите, като си дойде часа и че ще доплащам по 80 лв. на час за удоволствието да останем, колкото пожелаят хората.Направо не ми го побира ума.Моля, споделете дали някоя от вас е в подобна ситуация.Казах ми, че максимално до 6 може да останем.Не знам, все пак другата сватба няма ли да има и украса.Какво ще стане с моята в такъв случай???Кога ще успеят да я свалят, че да започне другата сватба в 19 часа?Не знам, направо се побърках sad
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: август 09, 2010, 14:39:01 »

hellen, това е супер некоректно, някои ресторанти си правят по принцип по 2 сватби, но за мен това не е добре, още по-кофти е да сте първата сватба, защото  в определения час ще ви изгонят, то трябва и да изчистят и да подредят. Няма ли вариант да се откажете и да смените ресторанта,или да ги заплашите, че сте се уговорили да е само една сватбата и че искате да останете поне до 8. така им кажете
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: август 10, 2010, 17:52:11 »

Хелен, супер некоректно е това. Тъй като нашата сватба беше дневна разбирам притесненията ти, въпреки че при нас нямаше вечерна сватба същия ден.Направо не ми  го побира ума как може да стане цялата тая работа едната сватба да свърши в 6 и другата да почне в 7. Нашата трябваше да свърши около 6.30, но свърши около 7.30 някъде, а и не може да кажеш на хората край сватбата свърши в разгара на танците. Имам една позната която поради некоректното отношение на ресторанта смениха ресторанта и си взеха даденото капаро, знам че не е приятно тепърва да търсиш ресторант заради на ресторанта изгодата, но може би ще ти е по-спокойна главата така. Няма да е приятно да стане 5.30 и персонала да почне да прибира нещата или пък да ви дават зор да се махате. Все пак решението си е ваше, но както Руми е писала вите поговерете с тях, заплашете ги че ще смените ресторанта ако не спазат уговорката си.
Активен
_Yani_
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #454 -: август 12, 2010, 10:37:33 »

Здравейте,
Започнах с подготовката на нашата сватба. Избрахме си Васил Николов за фотограф. Работи с Бони Бонев в едно ателие. Спряла съм се на хотел Лайбциг и Империал, но не мога да избера кой да е. Какво мислите вие? Ще бъде 60-70 души сватба, като трябва да настаним 40 от тях някъде или да наемем автобус, който да ги върне след сватбата. От един град са. Не ми харесва много идеята с автобуса, но хотел мисля, че много скъпо ще ни излезе. Дайте мнение.
« Последна редакция: август 12, 2010, 11:49:26 от _Yani_ » Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: август 12, 2010, 16:40:39 »

Здравейте,
Започнах с подготовката на нашата сватба. Избрахме си Васил Николов за фотограф. Работи с Бони Бонев в едно ателие. Спряла съм се на хотел Лайбциг и Империал, но не мога да избера кой да е. Какво мислите вие? Ще бъде 60-70 души сватба, като трябва да настаним 40 от тях някъде или да наемем автобус, който да ги върне след сватбата. От един град са. Не ми харесва много идеята с автобуса, но хотел мисля, че много скъпо ще ни излезе. Дайте мнение.

За 60-70 човека според мен по-добре ресторант Лайпциг. smile
Относно гостите - щом са от един град, със сигурност по-евтино ще Ви излезе "идеята с автобус". Често на сватбите младоженците осигуряват превоз - автобус/и за гостите си. Няма нищо срамно в това. Шофьора седи до края на сватбата и след финала си ги транспортира обратно на мястото, от което ги е взел.
Хубав хотел с двойна стая в Пловдив под 40-45 лв. няма. Проверете все пак, може да Ви направят отстъпки...
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: август 12, 2010, 16:53:07 »

За Империал мога да кажа как са цените, понеже моята сватба е там тази събота, поради което ни правят отстъпка. Единичната стая е 54 лв., а двойната 65 лв.
Активен
_Yani_
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #457 -: август 12, 2010, 19:59:39 »

Май ще е по-добре да наемем автобус. Но ако някой се измори, иска да спи и иска да си ходи по-рано как да му кажа:"Ще чакаш автобуса". Много грубо.
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: август 13, 2010, 21:33:11 »

Здравейте момичета,
моята сватба мина  yahoo преди цели 13 дни, но емоцията още ме държи. Беше чудесно изживяване с много притеснения и непредвидени моменти. Като цяло ми останаха само прекрасни спомени. Понеже по време на приготовленията пишех тук и знам колко е важно в този момент да ти помогне някой, рехих да споделя моя опит и да изкажа благодарности на хората, който сбъднаха моята мечта.
Ние имахме само църковен ритуал и празненство.
Датата за църквата "Света Богородица" е запазихме първо, още януари месец. Това за мен е най-величествената църква в Пловдив, снимките са уникални, с тези големи, тежки полилей и мраморни колони и много, много стълби.
Ресторанта беше Малък Бунарджик. Минималната цена на коверта там е 26 или 27 лв, като за тази сума се формира доста богато меню, но имат 6% сервиз, такса за тоалетна, 3% чупливост и 20 лв за нарезване на тортата. Обстановката вътре е доста позапазена, но има крещяшта нужда от козметичен и идеен ремонт. Кухнята им е страхотна и обслужването е на ниво.
Благодаря на мойте приятели Миро, Коцето, Мони и Мими от фризьорски салон "Добо и Капели", който се наеха с нелеката задача да украсят ресторанта. Бяха направили чудо, аз не познах мястото, когато влезнахме. Това са хора, който не се занимават с украса професионално, но сътвориха вълшебство много по-добре от хора, който с това си вадят хляба.
Благодаря на Златка и Дани от "Добо и Капели", който ме направиха прекрасна булка и ми дадоха доза сексапил. Благодаря на Хриси за страхотния маникюр и педикюр. Благодаря на Васето, ненадмината си мала.
Благодаря на Мими и Ани от бутик Принцес, че намериха за мен най-красивата рокля, която ме направи фея във вълшебния ден.
Благодаря на Пепи за уникалната торта, която изглеждаше страхотно, беше уникално вкусна и имаше частица от душата и.
Благодаря на Нина Николова, която направи най-невероятните снимки за нас. Никога не съм се чувствала по-спокойна, както пред нейния обектив. Снимките според мен са невероятни. Тя има някакъв усет към душата на човека.
Благодаря на Гени Йончев, който беше перфектен видеооператор, цели 5 пъти вече съм гледала филмчето. Настръхвам. Благодаря му още, че в деня на сватбата намери две танцьорки за изненадата на кума, който придадоха допълнителен блясък на цялата вечер.
Благодря на DJ Николай Проданов за това, че влезна в замисъла на нашите музикални желания. Беше страхотен и много, много елегантно подходи.
Благодаря на Коцето за най-чистите и бели гълъби.
Мога да пиша до утре.
Момичета много внимавайте кого ангажирате и бъдете много взискателни. Успех на всички бъдещи булки. give_rose
« Последна редакция: август 13, 2010, 21:42:09 от benitka » Активен
stefff
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #459 -: август 13, 2010, 22:06:56 »

Здравейте момичета,
моята сватба мина  yahoo преди цели 13 дни, но емоцията още ме държи. Беше чудесно изживяване с много притеснения и непредвидени моменти. Като цяло ми останаха само прекрасни спомени. Понеже по време на приготовленията пишех тук и знам колко е важно в този момент да ти помогне някой, рехих да споделя моя опит и да изкажа благодарности на хората, който сбъднаха моята мечта.
Ние имахме само църковен ритуал и празненство.
Датата за църквата "Света Богородица" е запазихме първо, още януари месец. Това за мен е най-величествената църква в Пловдив, снимките са уникални, с тези големи, тежки полилей и мраморни колони и много, много стълби.
Ресторанта беше Малък Бунарджик. Минималната цена на коверта там е 26 или 27 лв, като за тази сума се формира доста богато меню, но имат 6% сервиз, такса за тоалетна, 3% чупливост и 20 лв за нарезване на тортата. Обстановката вътре е доста позапазена, но има крещяшта нужда от козметичен и идеен ремонт. Кухнята им е страхотна и обслужването е на ниво.
Благодаря на мойте приятели Миро, Коцето, Мони и Мими от фризьорски салон "Добо и Капели", който се наеха с нелеката задача да украсят ресторанта. Бяха направили чудо, аз не познах мястото, когато влезнахме. Това са хора, който не се занимават с украса професионално, но сътвориха вълшебство много по-добре от хора, който с това си вадят хляба.
Благодаря на Златка и Дани от "Добо и Капели", който ме направиха прекрасна булка и ми дадоха доза сексапил. Благодаря на Хриси за страхотния маникюр и педикюр. Благодаря на Васето, ненадмината си мала.
Благодаря на Мими и Ани от бутик Принцес, че намериха за мен най-красивата рокля, която ме направи фея във вълшебния ден.
Благодаря на Пепи за уникалната торта, която изглеждаше страхотно, беше уникално вкусна и имаше частица от душата и.
Благодаря на Нина Николова, която направи най-невероятните снимки за нас. Никога не съм се чувствала по-спокойна, както пред нейния обектив. Снимките според мен са невероятни. Тя има някакъв усет към душата на човека.
Благодаря на Гени Йончев, който беше перфектен видеооператор, цели 5 пъти вече съм гледала филмчето. Настръхвам. Благодаря му още, че в деня на сватбата намери две танцьорки за изненадата на кума, който придадоха допълнителен блясък на цялата вечер.
Благодря на DJ Николай Проданов за това, че влезна в замисъла на нашите музикални желания. Беше страхотен и много, много елегантно подходи.
Благодаря на Коцето за най-чистите и бели гълъби.
Мога да пиша до утре.
Момичета много внимавайте кого ангажирате и бъдете много взискателни. Успех на всички бъдещи булки. give_rose


БЕНИТКА Bravo замалко ии да повярваме good blum
Сватбата ви била преди 13 дена,а вече 5 пъти си гледате филмчето...
аман от лъжебулки с рекламни постове в стил роман.всичко е преразказАНО толкова хубавоооо yahoo,че и аз настръхнах.
за първи път чувам сватба след 13 дена готово видео и 5 пъти да настръхнеш  crazy
да бяхте изчакали поне още 10 дена good
« Последна редакция: август 13, 2010, 22:10:32 от stefff » Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: август 14, 2010, 00:04:45 »

Привет момичета и момчета ! На тези от вас от Пловдив и областта , които си търсят голям просторен ресторант за сватбата с капацитет до и над 300 места (в градината също капацитета е 300) , препоръчвам да посетите или разгледате в нета ресторант "ЧАРДАКА" в Пловдив.Кувертите в ресторант Чардака започват от 15 лв... нямат никакви допълнителни такси за алкохол, овъртайм и тн. Цените са ниски, менютата наистина много хубави и обилни. Работят и по менюто на "Гладиатори", където е по-евтино. В "Гладиатори" също  правят хубави сватби,но по -малки -до 120 човека, като дансинга си е много добре и има достатъчно място да се танцува.Аз лично съм доволна от обслужването в Чардака и храната,компанията ни също.Ресторантът си има и собствена украса за сватбите.Изобщо много се раздават за клиента и хората за това са доволни.
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #461 -: август 14, 2010, 10:35:51 »

Yani, когато човека се качва на автобуса му е ясно, че ще се прибере с него. Ако не му изнася, да си дойде с колата и да си наеме стая в хотела ако иска да остане. В днешно време хич не е срамно.
Моите годти трябва да пропътуват 270 км в едната посока  за сватбата и ние мислим за автобусче или за стая. Ако дойдат с автобус (около 1 лв на километър) всичко излиза зза наша сметка. А ако дойдат с друг транспорт, те си пелащат пътя в двете посоки, което също не е много еве катино, а ние им плащаме стая в хотела. И те всъщност като си платят пътя... и подарък да донесат... доста солено им излиза ...
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: август 14, 2010, 12:14:32 »

Така  smile.... на който не му се вярва просто, да не вярва, на никой не съм длъжна да давам обяснения, нито имам намерение да се защитавам  good
Моят най-красив ден беше наистина приказка и за това са "виновни" всички приятели и роднини, които ни помогнаха.
Искам да си направя албума, но за съжаление не мога да кача снимки. Не разбирам къде е грешката, формата или самата големина на снимките. За всички, които ми вярват, ако администраторите не възразяват ще сложа няколко снимки тук.
От този форум, и по-точно от тази темичка научих страшно много неща. Благодаря ви момичета.
А филмчето беше готово още на 3-ят ден след сватбата, защото човека просто имаше желание да ни го направи. Снимките ги имахме на 9, защото на 10 Нина замина за Испания.





....и да не забравя на който не му се вярва съм родила дъщеря ни преди 11 месеца.  Wink
« Последна редакция: август 14, 2010, 12:26:40 от benitka » Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: август 15, 2010, 23:47:23 »

Benitka, страхотна булка си била! Бъдете много щасливи и влюбени с твоята половинка, а малкото съровище нека ви носи винаги само приятни емоции и много радост.

Да добавя, че и моята сватба мина успешно. Всичко беше под контрол през цялото време. Много се забавлявах и въобще бях доста щура и нетипична булка.  crazy yahoo
Ще изкажа благодарности в съответната тема, защото не мога да не похваля екипът от професионалисти, които направиха всичко както искам да бъде.
Активен
hellen_law3
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #464 -: август 17, 2010, 13:08:46 »

NINA_STYLE, благодаря ти, че малко ме поуспокои.Още повече, че ние сме малко хора, около 60 човека и се надявам всичко да е ОК.Само добро настроение да има  Bravo
Все пак избрахме ресторанта, защото се слави като място с хора, които са големи професионалисти, така че в крайна сметка, реших да им се доверя и се оставям в техните ръце.
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines