Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 17:32:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 205707 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 12, 2010, 07:08:17 »

slance81 моята сватба беше в Петър Първи и мен това, което главно ме притесняваше беше, че няма да ми събере гостите и че няма да има място за танцуване, направо не съм спала не знам си колко нощи да мисля за това, постоянно броях гостите crazy в крайна сметка ние бяхме 80+- и беше съвсем достатчъно, имаше си много място за танцуване, една съфорумка Бори, бяха 110 човека там, как е станало не знам Wink. В Империал също съм била на сватба в голямата зала, беше много хубаво, обслужването и залата е голяма, но за 90 човека си мисля, че ще е малка, на нас тогава ни бяха казали мисля, че искат в голямата зала минимум 120 човека, а малката зала не е хубава( поне на мен не ми харесва).
в общи линии са си различни ресторанти, с разлчино внушение, цените в резиденцията са доста по-високи, просто си се представи и на двете места и реши, къде ще си по-доволна.
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юли 12, 2010, 07:41:32 »

Руми , и всички бъдещи булки  :)вече няма малка зала в Империал ,така че ходете и говорете направо с управителите .
Активен
slance81
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: юли 12, 2010, 10:10:30 »

Много Ви Благодаря за отговорите!

roumiana- и аз като теб не мога да спя,че няма да се поберем в Петър 1. Не знам наистина как Бори е побрала 110 човека, ще и пиша сега.

Иначе за резервният вариант Империал- Orchidee- много ти благодаря за информацията, твоята сватба е била приказна.Виждам че си имала и дъжд от балони за първия танц- как мина това, защото гледам че е доста нисък тавана. Кой ти направи украсата ( цветята са много хубави)?

Още веднъж ви благодаря за помощта!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юли 12, 2010, 10:57:05 »

Всъщност сега като смятам, мисля, че няма да има проблем с 90 човека, в малката зала 16, малдожемската маса 4, , отсрани една дълга с младежи 19, и долу от двете страни ще съберете останлаите, ние имахме една маса 24 и две маси от другата страна 18 и 12. В този вариант няма да я тясно, единствениото тъпо е че хората в малката зала са игнорирани, иначе аз бях гледала снимки на Бори и не изглеждаше тясно. най- добре иди на место като правят някоя сватба да се ориентираш
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юли 12, 2010, 14:46:12 »

Благодаря  give_rose
ами не е нисък тавана изобщо даже.височината е някъде около 3 метра май, балона се закрепва без проблем  и после кумът,макар че е доста висок трудно го достигна за да го спукна и така  smile . Цветята - всички живи са от Магика - аз което им благодаря за професионализма и ентусиазма.
Активен
Briana
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #410 -: юли 14, 2010, 16:08:46 »

момичета приемам всякаква информация за видео и фотозаснемане,диджей,украси и т.н.
чудя се към агенция ли да се обърна или сама да организирам,много съм неориентирана.ако може препоръки към кой да се обърна,както и цени.Става въпрос за Хисар.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юли 15, 2010, 12:06:11 »

за мен най- добрия фотограф е Бони Бонев, уникален е просто, скоро бях кума и малдоженците бяха наели него просто наистина съжалявам, че не го наех за моята сватба, за другите опрератор и ДЖ, в общи линии има доста ДЖ, важно е какво търсиш и какъв искаш д е ДЖ, сгеа да не казвам какво е моето мнение, защото имам много ДЖ и ще се заформят пак едни спорове. Аз съм много доволна от моя оператор и на две мои приятелки също им беше той, казва се Илия Иванов.
за украса, зависи какво си представяш, може и от някой местен магазин да ти направят, ще е по-евтино, ако искаш цветя, ако ли не, има доста агенции, събери оферти и се пазари за цената.
Активен
Димитър Димитров
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 26


:)


« Отговор #412 -: юли 16, 2010, 09:43:33 »

Здравейте ! За Илия Иванов мога да кажа само " професионалист"..Много уважавам неговата работа .Ако става въпрос за същия оператор и колега Илко от София работи в БНТ..Препоръчвам ви го и аз  smile А за Бони може да се поспори,че е най -добрия фотограф...Има достатъчно кадърни фотографи и в Пловдив..Не искам да цетирам имена,но са перфектни и професионалисти  good Разликата е такава,че тук фотографите варират между 450 - 550 лв за заснемане на сватба,а софиянци  700 -1000 лв smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юли 16, 2010, 09:58:30 »

здравейте, да, за същия Илия става дума, работи в БНТ и наистина е много добър.
 За Бони, казвам моето мнение, просто като разглежам албумите му- еми уникални са, и цените му са , колкото на пловдивските фотографи, взима колкото Яков и Ники Попов, а разликата за мен е голяма, не искам да  навлизам в спорове, още повече че доста булки са избрали Яков или Ники Попов, но на мен лично всички албуми на Яков ми изглеждат еднакви, не става дума за личен почерк, а за едни и същи пози и снимки, както и да е. Любенов от София също е много добър.Просто едва след сватбата осъзнах, колко е важно да имаш хубави снимки, не че моите са лоши, не са, но просто има съществена разлика, както в броя на снимките, в качеството, в усещането, просто невероятна имперсия, чувство, уникалност. искам само да подчертя,че нито съм близка на Бони, нито нищо, просто ме кефи работата му.
Активен
puhi
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #414 -: юли 16, 2010, 11:59:14 »

Да наистина Румяна е права,нова съм тук,но като чета все едни и същи имана се въртят в пространството ,а има и други професионалисти в града ни не само Яков и Попов нали нищо лично но наистина може би от снимането на доста сватби вече са се поизчерпали донякъде,да не бъда крайна и кажа изцяло ,все едни и същи неща,все едни и същи похвати и някой даже изпадат в паника че тези хора няма да могат да ги обслужат.Има поне 5 човека от София които могат да се справят доста по добре от фотографите и операторите в Пловдив.А мнение от рода на "но на мен лично всички албуми на Яков ми изглеждат еднакви, не става дума за личен почерк, а за едни и същи пози и снимки" може само да ни радва,че има и инакомислещи  good Bravo good.
Активен
Димитър Димитров
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 26


:)


« Отговор #415 -: юли 16, 2010, 12:42:29 »

Мили дами, всеки колега си има стил на виждане как да снима,кое ще се хареса на клиентите и кое не Wink
младоженците са тези които избират кой фотограф или оператор  да ангажират...Аз лично се възхищавам на работата на Димитър Яков и на Ники Попов. Факт е ,че момчетата  работят с голямо желание и са се доказали на пазара Bravo Всеки има избор да гледа и да избере този продукт който му допада !!

   Успех на всички бъдещи младоженци !!! Bravo
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юли 16, 2010, 16:50:06 »

Аз също имах невероятното удоволствие да работя Митко Яков и се радвам, че му подарихме страшно много време за снимки, от което той беше възхитен. Това определено спомогна нашите снимки да станат уникални, защото имахме възможността да минем през по-различни места от тривиалните. Според мен много важно е фотографът, а и операторът да хване точния момент и да усети двойката, за да избере индивидуален подход към нея. До голяма степен подобните пози се дължат и на това, че все пак всичко се случва в един град, който е познат на всички ни и се стига винаги до момента зацикляне с местата за снимки. Ако в този момент погледнем работата на някой професионалист от друг град до някаква степен почва да изпъква.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юли 17, 2010, 18:39:34 »

AlexiS, ще се радвам да споделиш с мен снимки от въпросния фотограф, а също и да открадна идеи за места за снимки.
Как организира сватбата, така че да ви остане повече вр за фотосесията?
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юли 18, 2010, 00:38:43 »

Ами нещата се организираха сами. Просто имаше само 2 свободни часа в гражданското. Единият в 15:30, а другият в 17:30. Вторият ни идваше леко късничко и не ни се искаше да правим снимки предварително. Някак си не е същото и цялата организация се променя. Имаше доста спорове за това, че гостите няма какво да правят толкова време до ресторанта, но в крайна сметка надделяхме и си настояхме на нашето. Все пак това е нашата сватба. В интерес на истината времето отлетя много бързо и ми се струва, че сме снимали само час. Направо не знам как се смогва, когато има по половин или един час и се гонят сто места за снимки.
Места за снимки има много. Идеята е да има повече време и желание. Ценното е фотографът сам да усети двойката и да прецени какъв тип фотосесия ще й отива и съответно да се подбере на момента мястото за снимки. Нашата сесия той определи като на фотомодели и беше в подобен стил. Много зависи от излъчването и характера на младоженците, както и до голяма степен на всичко, което се случва по време на сватбата. Защото пози може да се нагласят много, но е друго, когато има случки по време на целия ден, които са специали и уникални. Те са ценните за хващане.
Активен
Димитър Димитров
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 26


:)


« Отговор #419 -: юли 18, 2010, 15:50:37 »

Много си права AlexiS !! Bravo Много е важно както AlexiS казва,че фотографа и оператора трябва сами да усетят каква сесия ще им допадне и хареса....Както и местата на които се снима   good
« Последна редакция: юли 18, 2010, 15:52:23 от Димитър Димитров » Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines