Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 07:27:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 206151 пъти)
 
cremy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #225 -: май 03, 2010, 14:41:49 »

Спешно се нуждая от лебедчета ( някакви стъклени) като подарък за гостите!!!!!!!!!! Искам да са лебеди
Зная къде предлагат малки кристални лебедчета с панделки и имена,дата и тн.Цените до колкото си спомням бяха от 1.80 до-2.50 зависи дали са с надписи или без.Наистина са много стилни и красиви smile Можеш да погледнеш тук,защото не мога да прикрепя снимката,по-скоро не знам как или поне не става sad Нещо такова тръсиш предполагам нали?- http://arabellabg.com/index.php?lang=bg&page=gallery&view=2
Има различни кристални лебедчета good smile
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: май 03, 2010, 17:52:54 »

Здравей, Cremy! Мисля, че видях такива кристални лебедчета в магазин Магика срещу Дома на младоженеца.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: май 03, 2010, 18:15:06 »

Ето тел на склада в Асеновград ,който предлага няколко модела стъклени и цената им беше 1,40лв. Кремена се казва момичето . - 0887286760 ул. Капитан Райчо 10   good
Активен
asiia
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: май 03, 2010, 20:24:36 »

AlbenaNikolova не ти ли казаха, че има 6 % сервиз, който е за внесените неща. Ти като си направиш менюто на цена която те са доволни можеш да внесеш каквото искаш. Иначе другата събота аз съм булка там и много ми харесва като място и като отношение до сега
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: май 03, 2010, 20:31:36 »

Така и така сме тръгнали да се разписваме, нека и аз се отчета и дано на някой съм полезна с впечатления.
При нас въпроса с ресторанта се превърна в цяла одисея. Главният ни проблем е, че ни се искаше да е ресторант с градина, което оряза повечето възможности. От там като се тръгне, че сватбата се очертава много малка и съответно и ресторанта не трябваше да е голям, не искахме и да е в битов стил, както и в типичните тежки тонове, но с това можех да се примиря и така стигнахме до задънена улица и се наложи да излизаме извън града. От всички обиколки личните ми впечатления са главно за:
Русалка - беше първия, който минахме, главно заради идеята, но не ни грабна изобщо. Прекалено "амортизиран" ми се стори, и а не ми се вписваше в идеята за интериор и атмосфера. Имахме идея да се направи нещо около басейна, но не е много удачна идея, тъй като е голо и няма зеленина. Иначе ни посрещнаха добре и финансово бяха изгодни.
Финес - ме разочарова съвсем. Предлагат много финансово изгодни неща, но не ми допада изцяло като ресторант.
Вега - доста симпатично и с много приятна управителка. Изгодни куверти, много подходящо за малки сватби, но не беше вариант за нас, тъй като търсехме градина.
Марково - беше моя фаворит, макар и малко голям за нас, но поради други причини трябваше да го прежаля.
Беркут - отпадна изцяло, тъй като терасата е променена изцяло и за сватби става само вътре, където е доста тясно. По-назад в темата го коментирахме.
В последстивие посетихме и едно ново хотелче на излизане от Белащица близо до манастира, ще ви излъжа за името. Симпатично е, но има много малък навес и всичките маси трябва да са на открито покрай басейна, където е доста напечено и няма много растителност.
За рокля обикалях само из Асеновград и въпреки настройката за отвратително обслужване и липса на разнообразие бях изненада, че намерих неща, които ми харесват. Пояснявам само, че тъй като имаме известен ограничен бюджет, бях далече от идеята, че ще имам роклята мечта, която би била някой модел от хубавите чужди дизайнери и поради тази причина бях решила да търся нещо по-изгодно, което все пак се вписва в моите вкусове. За щастие намерих това в Александра. Като обслужване не съм особено доволна, тъй като имахме пререкания с може би известна на всички минали от там продавачка, но момичето, което ни осблужваше през повечето време беше много мило и в крайна сметка всичко мина наред.
За костюм мога наистина искрено да препоръчам магазин Златина, от който взехме костюм на Попов, шуменска фирма, която не бях чувала до сега, но се оказа, че има много добри костюми и шие доста неща за чужбина. Определено се открояват от всичко друго, което гледахме, изключвам по-големите и известни марки, но ние търсехме нещо по-нестандартно и по този начин избора ни се ограничи.
За фото от самото начало избрахме Митко Яков и нямам търпение да снимаме с него, а за видео Пейо от Шоколад.
До повечето дреболийки и украси още не съм стигнала, но не мисля да изпадам в големи фантазии и да направя повечето неща сама.
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: май 04, 2010, 08:34:42 »

Asiia за съжаление не са споменавали за този Процент такса. Ние бяхме февруари и миналата седмица също. Казаха ни, че няма проблем да си внесем алкохол и ядки, но по 50 гр алкохол в чашите ще трябва да има от заведението. Минималната цена на куверта който ни предложиха беше 26 лв. И ни показаха два примерни куверта. В който не липваше нищо като цяло. Аз смятам когато отидем да уточняваме нещата след месец и половина да го модифицирам нещо, ама все пак... pardon Дори до 32 да го докарам нямаме проблеми. Моля те сподели малко повече информация за условията, който сте уговорили. Разбрах само за таксата за тоалетна blum, което ми се видя даже смешно, ама айде такава била политиката на заведението. Разказвай подробно  give_rose.
AlexiS и след тази одисея pleasantry какво избрахте? Вие верно сте се измъчили. Провеихте ли в Стария град, има доста заведения с големи и малки градини. smile
За фотографа  yahoo лекичко и благородно ти завиждам  blush .Митко беше зает за моята дата. Но ангажирах една фотографка Нина Николова се казва, която работи с Митко и неговото студио, там ще изкарва снимките, и като разгледах какво твори направо ахнах. Даже я попитах след като амплоато и е в художествената фотография не е ли малко кофти, че я каня за нещо толкова комерсиално, но явно човек трябва да се издържа с нещо. Wink
Хайде момичета споделяйте за какво още не съм се сетила. Това верно ми е най-големия страх, че има страшно много дреболии, дето не ги знам.
Активен
sisito86
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #231 -: май 04, 2010, 08:59:47 »

И аз да се разпиша blum И ние като AlexiS търсихме ресторант с градина и затова се спряхме на ресторант-градина Марково.Градината е прекрасна,зелена и с много красиви палми,няма ограничение и съответно такса до колко ще стоим,няма такса за внасяне на алкохол,мезета и ядки.Единствено ни помолиха да намалим баса на музиката след 12,което ми се видя приемливо.Менютата им са поне 30 и варират от 25 до 58 лева като едно нормално меню с доста храна излиза кам 30-35 лева.За музика се спряхме на Майли,а оператора и фотографката ни са препорачани от неговата агенция.Роклята ми е от Манийка-Асеновград.Моделите им са взаимствани от по-скъпите марки,а цените им са доста приемливи.Покани от Cardissimo.Май засега това съм измислила danceg
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: май 04, 2010, 10:39:04 »

Айде и аз да споделя  smile
при нас ресторанта беше ясен от самото начало - Империал
Роклята от Манийка, даже гледам че sisito86 има моя модел в галерията си  girl_wink за съжаление не мога да открия подходящи обувки и чанта  nea
Костюм на младоженица pierre cardin от Мола
Чаши
За фотографа и аз много съжелявам че Яков отказа , тъй като беще зает макар че се опитам да го ангажирам 7 месеца по рано , но той ни препоръча негов колега така че дано всичко е наред .
DJ е наш познат  Wink
Менюто е ясно, алкохола поръчан,
Поканите - Вера от студио Гра и аз  girl_wink -  почти раздадени
Подаръчетат трябва вече да ги получа
Украсата и балоните още ги мисля
Прическата и бижутата май ще е най-сложното huhhuh.gif
Активен
mariqmariq
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #233 -: май 04, 2010, 10:49:07 »

МОмичета ах момичета sad голяма съм глупачка исках да напиша че търся ангелчета, а съм написала лебеди. Извинявам се . Но за ангелчетата съм сериозна търся.
Активен
sisito86
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #234 -: май 04, 2010, 11:43:07 »

Orchidee коя е твоята рокля?
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: май 04, 2010, 13:00:22 »

015560317
Активен
sisito86
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #236 -: май 04, 2010, 13:25:33 »

Замалко да сме с еднакви рокли blum,аз се спрях на една по вталенка солей
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: май 04, 2010, 14:19:44 »

 smile роклите ,които мерих бяха копие на тези от твоята галерия  Victory 
и имаше една ,която е  002250865 при теб, но засъжалении ми беше доста неудобна, малко като в менгиме  smile
имаш ли снимка на твоята , макар че се досещам коя е май girl_wink
Активен
Josefin
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #238 -: май 04, 2010, 14:29:51 »

Момичета, още не мога да намеря фризьор, който да дойде у нас, моля за контакти ако познавате такъв, който прави сватбени прически вкъщи и си носи посудата с него.  give_rose
Активен
sisito86
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #239 -: май 04, 2010, 15:23:11 »

orchidee нямам снимка за съжаление,но може да се ориентираш по тези в галерията коя е била girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines