Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 07:25:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 206145 пъти)
 
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #135 -: април 08, 2010, 15:23:22 »

Още по-кофти е, 3 - 3,5 месеца минимум отнема изработката + доставка до адрес (в САЩ)  sad
Датата все пак е 4. септ - ако не се лъжа и твоята е тази sunshine4eto  good  но задачата става сложна при тези срокове, а ми е влязла под кожата тази рокля  angry
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 09, 2010, 22:52:59 »

Момичета, моля ви някой от вас, ако е ходим да пробва рокля в Принцес в Капана да ми каже плаща ли се нещо за проба. Аз днес си запазих час, но от одеве ме преследва параноя, че с тея часове да не би да е платено и ако да - колко, че ако и това е толкова скъпо, колкото роклите не ми се мисли  crazy
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 10, 2010, 08:47:05 »

Момичета, моля ви някой от вас, ако е ходим да пробва рокля в Принцес в Капана да ми каже плаща ли се нещо за проба. Аз днес си запазих час, но от одеве ме преследва параноя, че с тея часове да не би да е платено и ако да - колко, че ако и това е толкова скъпо, колкото роклите не ми се мисли  crazy
DoniM нищо не се плаща, Аз бях да меря рокли там преди две три седмици и то без час , и жените там  бяха супер любезни,при положение че премерих  7-8 рокли .Отивай и не се притеснявай. БНа мен ми обясниха че втория път е па дабре а ида с час за да може да ми обърнат повече внимание.   good
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 10, 2010, 10:23:26 »

Живот и здраве в понеделник ще отида и ще пиша отзиви. Иначе като запазвах часа бяха много мили и любезни smile
Благодаря за инфото  good
Активен
_Yani_
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #139 -: април 12, 2010, 14:01:13 »

Здравейте, момичета.
Аз съм една нова бъдаща булка. Имам въпрос относно роклите в Принцес. Правят по поръчка нали? А дали ще стане така красива, каквато съм я избрала от един сайт?
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=V7052CS
страх ме е , че ако я поръчам може и да не стане същата и ще се разочаровам много и ще ми стане тъжно. Какво да правя?
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #140 -: април 12, 2010, 15:02:41 »

_Yani_ - Аз се опасявам по същия начин, че при поръчка няма как да стане същата, дори да шият перфектно материите няма да са тези и се отказах от такъв вариант. Естествено може да инспектираш материите, които ще се използват и да си кажеш тежката дума преди това.

Като алтернатива може да потърсиш същата рокля на Маги Сотеро в e bay или други bridal сайтове,  особено американски, които често ползват специални условия (роклите не са реплики) и ако има кой да ти я донесе да избегнеш мито и разправии. В София работят с рокли на Маги Сотеро тук -http://bridalfashion.bg/, може да им се обадиш и да прецениш дали това е твоята рокля ако я има налична или да попиташ за условия на доставка.
Има и момичета, които са рискували като са поръчали реплика на желан модел при китайски търговци, от тях има както доволни, така и неудовлетворени от резултата, затова пък цените са ниски.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 12, 2010, 15:16:31 »

Принцес продават готови рокли, а също така и шият, имат ателие и до военна болница, само че и шитите рокли са им почти толкова скъпи, колкото и вносните, ако са със скъпи материи.
 шита рокля за жалост доста се различава от готовите вносни рокли и ако веднъж си пробвал , после винаги оставаш някак си разочарован.
Активен
_kalinka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #142 -: април 12, 2010, 15:27:11 »

Може ли да ми препоръчате къде в Пловдив правят хубави булчински букети  give_rose И евентуално да ме ориентирате за цените. (не ми се иска да товаря излишно кумата smile )
Активен
_Yani_
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #143 -: април 12, 2010, 15:35:40 »

Много съм доволна и щастлива, че имат представителство в София. Ще се обадя и ще разбера дали ще стане работата. Благодаря ти, conflate. give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 12, 2010, 15:36:40 »

няколко са по-добрите магазина, Тилия, Галла, срещу синдикалния дом има едно магазинче.там като търсех аз вървяха към 120 лева като моя букет, който честно казано не е много хубав, избрах го по каталог, едни и същи каталози са навсякъде, исках с орхидеии, но тогава щеше да е към 200 цената.
 накрая го поръчах в едно магазинче до Копчето за 60 лева, не е върха, но става, а и аз не исках да товаря кумата, бях видяла предварително как правят същия букет и поне знаех, какво ще получа, за 35 лева взех и украса за колата и за масата, 2 лева бутониери и безплатно листа за поръсване
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 12, 2010, 20:46:53 »

Днес бях в принцес и съм очарована от обслужването, а роклите са страхотни. Има вариант, както пишат по-горе да ти я ушият те и така да излезне по-евтино - от порядъка на 600-700 лв. Иначе всички налични модели са с 20 % off от цената  good
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 13, 2010, 12:44:52 »

Относно букетите в Пловдив -във Форума в Тракия има един цветарски магазин и правят много хубави букети а и обслужването е доста добро  smile Мойте и двата букета ще са от там а също и украсата да колата но за нея още имам малко доуточнения smile
Активен
pretelina
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #147 -: април 13, 2010, 14:41:05 »

Здравейте и от мен. Да се впиша в графика на пловдивските булки. До стук сме запазили ресторанта, сърквата и дома. Не е много, но все пак е начало. Датата ни е 04.07.2010, а ресторанта е Острова. За букета съм категорична, че ще го правя в цветарския магазин Лейди Ди (намира се до Новотел-а). Ако някой се интересува мога да дам координати на момичето. Не съм виждала сватбени букети, но често поръчваме от там цветя за различни поводи и винаги са на ниво. Надявам се и за сватбения букет да е така.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 13, 2010, 14:47:30 »

Момичета, искате ли да направим списък на булките за 2010 и да го сложим на първа страница? Който има желание да бъде включен в списъка да ми пише на лични датата на сватбата и аз ще направя списъка и ще го постна най-отред в темата. Ще го допълваме с всяка нова булка smile
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 13, 2010, 15:48:56 »

pretelina добре дошла  give_rose Радвам се, че ще споделяме един ден:)
Капризче идеята е много добра good
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines