Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:24:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 205943 пъти)
 
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 18, 2010, 14:40:35 »

За  DJ Алекси е излишно да казвам ,че работи страхотно . По някога по младите дж се стараят много повече от тези, които са дълго време в бранша . Аз поне мога да се подпиша и с двете ръце за него ! За Тодор Стойков също само хубави думи ! Невероятен оператор и прекрасен човек !  good  Исках само да попитам ,колко са им кувертите на Глобус ? Бях го забравила този р-т .

Здравейте, за да бъда полезна не само на бъдещи булки, а и на колеги си позволявам да отговоря за кувертите на ресторант Глобус. Работя редовно с тях, коректни и точни. Мойте сватби там да варирали от 22 - 40 лв. Всичко е въпрос на възможности и договаряне.Няма такси за допълнителни услуги, освен калъфи - 250лв за цялата зала, без значение броя им. good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 18, 2010, 16:34:31 »

Благодариа колежке !  good 22лв. е доста добър куверт !
Активен
sunshine4eto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 18, 2010, 21:53:27 »

 roumyana, по този повод да те питам- в Петър 1 искат ли такса за калъфи на столовте?
Че забравих да ги питам за това, а за украсата на масите и арката искат ли доплащане? crazy
Активен
krissitu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #78 -: март 18, 2010, 22:55:39 »

Здравейте!
Най-вероятно това, което ще питам е публикувано, но ми е трудно да го открия.
Разгледах снимки от сватбата на част от Вас  и наистина се убеждавам за пореден път колко красиви са пловдивчанките. Затова се чудя дали наистина фотографите са толкова добри или ефекта се дължи на моделите.
Моля Ви да напишете в темата или като лс за:
1.име на фотограф и видеооператор
2. телефони за контакт
3. цени
4. отзиви
Благодаря Ви предварително и очаквам Вашето съдействие.
« Последна редакция: март 18, 2010, 22:57:14 от krissitu » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 19, 2010, 12:53:53 »

roumyana, по този повод да те питам- в Петър 1 искат ли такса за калъфи на столовте?
Че забравих да ги питам за това, а за украсата на масите и арката искат ли доплащане? crazy
когато беше моята сватба нямаше цена за калъфите на столовете, за украсата на масите също, единствено платихме 20 лева за арката, аз се колебаех, защото не беше особено хубава , но за 20 лева реших да я поръчам, а ако не ми харесва, да не я ползвам, не беше зле.
 една позната ще се жени там май месец и май спомена, че има сега някаква такса за калъфите, но не съм сигурна каква е.
Но там столовете по принцип си имат калъфи, и то са хубави тъмно сини с бордо панделки  и аз бях решила , ако искат да не ги сменям въобще, така че най-добре си питайте управителката.
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 19, 2010, 17:26:34 »

Здравейте!
Най-вероятно това, което ще питам е публикувано, но ми е трудно да го открия.
Разгледах снимки от сватбата на част от Вас  и наистина се убеждавам за пореден път колко красиви са пловдивчанките. Затова се чудя дали наистина фотографите са толкова добри или ефекта се дължи на моделите.
Моля Ви да напишете в темата или като лс за:
1.име на фотограф и видеооператор
2. телефони за контакт
3. цени
4. отзиви
Благодаря Ви предварително и очаквам Вашето съдействие.
Пиша Ви от името на фирмата ми - Ваняя СТИЛ, а знам, че много хора настрахват, след дадени мнения от агенти. По повод питането ви за фотографи и видеооператори за гр. Пловдив бих отговорила , че опеределени професионалисти със такова отношение към работата си , са най търсени и най коментирани във форумите.Имена бих ви напътила, както и цени на лични, ако проявите интерес. Но в Пловдив има и доста аматъори, след който булките плачат след сватбата, но сватбата не могат да върнат.Затова може да е водеща цената ....Добър професионалист дали фото или видео под цена 350 - 400лв, дори ВИП екипи са над тази цена до 500лв.
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #81 -: март 20, 2010, 03:34:13 »

Здравейте момичета smile Исках да попитам някои има ли впечетления за DJ Жан? Ние вече сме го капарирали и доста хубави неща сме чували, но онзи ден говорих с една позната и гаджето и употреби точно тези думи : " Тоя е леш". При което аз  tease направо се побарках......Чакам мнения.......че с тази сватба косата ще ми побелее girl_impossible crazy
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 20, 2010, 10:06:58 »

Здравейте VeniNY smile
DJ Jan e много добър диджей и мой колега! Работи чисто и правилно дълги години, а гласа му е ясен и разбираем. След като сте се срещнали с него, избрали, запазили и чули добри отзиви, няма защо да се притеснявате и подвеждате. За всеки един DJ може да се чуят както много хубави, така и доста лоши думи (особенно от конкуренцията...), всеки си има различен вкус и мнение. За Жан Ви гарантирам, че ще направи сватбата Ви много весела и стилна. Ще останете всички изключително доволни от работата му! Възпитан, интелитенген човек, които си разбира от професията и най-вече го прави с удоволствие. smile
И не на последно място работи при една от най-търсените в момента на пазара сватбена агенция "Нина Стил" на която упрявителката Нина, не би си позволила да "пуска" посредствени диджеи по нейните стилни и баровски сватби. Тук се работи на високо ниво  good
« Последна редакция: март 20, 2010, 16:16:12 от Алекси Маронов » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 20, 2010, 11:26:18 »

Здравейте момичета smile Исках да попитам някои има ли впечетления за DJ Жан? Ние вече сме го капарирали и доста хубави неща сме чували, но онзи ден говорих с една позната и гаджето и употреби точно тези думи : " Тоя е леш". При което аз  tease направо се побарках......Чакам мнения.......че с тази сватба косата ще ми побелее girl_impossible crazy
Това е все едно да се каже за Емо Дрехаров ,Дидо ,  Димитър Калагарски ,  Миро, Венци ,Майли ,Алекси, Цецо Топалов , Борислав ,че са ........... Държа да подчертая ,че не работим с всички ,но това не значи че не са страхотни ! И ако дадена булка иска някой от тях / а това се случва / винаги ще ги потърся и ще ги свържа с младоженците ! Независимо ,че сме в различни фирми ! Ето затова трябва да се работи колективно с колеги ,а не да сме в конфликт ! Каквото съм имала да кажа за ДЖ Жан отдавна съм го казала ! Факта ,че хората си го търсят и датите са му мес. напред запълнени говори много за него !
Активен
Димитър Димитров
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 26


:)


« Отговор #84 -: март 20, 2010, 11:46:02 »

Здравейте! Krissitu..искам само да кажа...че фотографи и видеооператори има и пакет 450 лв danceg "професионалисти" *db*Преди 3 дни дойдоха младоженци които са си наели точно такива " професионалисти " pleasantry и ме молиха да им монтирам снимките и видеото.Като видях материала....съжалих ги тези сладури..понеже са много готини. Снимките и видеото бяха под всякаква критика.Дъщерями която е на 8 месеца ще направи по красиви и качествени снимки smile оператора беше снимал във формат LP a не както е редно и правилно в SP (за да спести касети ).Качеството беше все едно е снимано с телефон  :bravo:Няма повече какво да коментирам. Какъв спомен ще имат тези младоженци? "Колеги " pleasantry които снимат с камера за 300 лв...Не искам да се изтъквам..влагам много в техника ..За мен качеството е на първо място.. И мили бъдещи младоженци..Гледайте преди да ангажирате екип за Вашия най-щастлив ден (било DJ,фото видео и т.н ) защото тези спомени остават завинаги  good Избирайте качеството и професионализма !

              с уважение : Димитър Димитров
« Последна редакция: март 20, 2010, 11:49:22 от Димитър Димитров » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 20, 2010, 11:48:59 »

Здравейте! Крисито..искам само да кажа...че фотографи и видеооператори има и пакет 450 лв danceg "професионалисти" *db*Преди 3 дни дойдоха младоженци които са си наели точно такива " професионалисти " pleasantry и ме молиха да им монтирам снимките и видеото.Като видях материала....съжалих ги тези сладури..понеже са много готини. Снимките и видеото бяха под всякаква критика.Дъщерями която е на 8 месеца ще направи по красиви и качествени снимки smile оператора беше снимал във формат LP a не както е редно и правилно в SP.Качеството беше все едно е снимано с телефон  :bravo:Няма повече какво да коментирам. Какъв спомен ще имат тези младоженци? "Колеги " pleasantry които снимат с камера за 300 лв...Не искам да се изтъквам..влагам много в техника ..За мен качеството е на първо място.. И мили бъдещи младоженци..Гледайте преди да ангажирате екип за Вашия най-щастлив ден (било DJ,фото видео и т.н ) защото тези спомени остават завинаги  good Избирайте качеството и професионализма !

              с уважение : Димитър Димитров
Подкрепям това мнение на Митко ,защото тази цена е доста несериозна ! Ако чуете такава цена определено трябва да сте притеснени още преди да е минала сватбата ! Да не говорим за прословутия пакет в Пловдив - видео ,фото ,дж - цена 550лв. Няма да споменавам името на въпросната / професионална / фирма !
« Последна редакция: март 20, 2010, 11:51:05 от NINA STYLE » Активен
Димитър Димитров
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 26


:)


« Отговор #86 -: март 20, 2010, 11:53:42 »

хахаах да Нина,няма смисъл...а те са доста  smile Моята цена е твърдо 500 лв.. smile а виж хората си ангажират видео,фото и дж за тази цена...  smile и промоция оркестър  хахахахахахах  yahoo
Активен
krissitu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #87 -: март 21, 2010, 00:30:22 »

Здравейте,
имате ли инфо за сватбите в ресторант Градина,Марково?
Активен
asiia
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 21, 2010, 09:58:39 »

здравейте исках да се похваля -Вчера си поръчахме брачните халки и поканите. ох сега остана най-трудното да си намеря рокля което ще е много трудно Wink
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 21, 2010, 11:59:12 »

За  DJ Алекси е излишно да казвам ,че работи страхотно . По някога по младите дж се стараят много повече от тези, които са дълго време в бранша . Аз поне мога да се подпиша и с двете ръце за него ! За Тодор Стойков също само хубави думи ! Невероятен оператор и прекрасен човек !  good  Исках само да попитам ,колко са им кувертите на Глобус ? Бях го забравила този р-т .
NINA STYLE,
Относно куверта, той е на стойност 27 лв и включва: 100 гр. ракия, 2 безалкохолни, овчарска салата, основно: кюфте, кебапче, пържола, шишче и гарнитура картофи + студени мезета 100 гр.
Украса ще имаме от ресторанта, която струва 250 лв.
DJ - 300 лв
Фото и Видео - 850 лв
Това са цените за които сме се пазарили и капарирали още месец ноември.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines