Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 18:56:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Нашите коремчета и ...след раждането 2"  (Прочетена 74515 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 09, 2011, 11:21:05 »

Ечи, аз точно това допълних- сложих колан след като ме изписаха от болницата- на 5-тия ден. Една сестра ми каза, че ако неискам да ми увисне корема да сложа колан. Адски се стресирах и до ден днешен си го нося. Малко ми е отпуснат корема, но съм доволна от колана. Не си купувай мн стегнат, да не свикне корема ти да го държи колана, нещо средно си вземи и го носи, докато прецениш. Аз и заради раната си го нося още...  smile
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 09, 2011, 12:07:00 »

Ечи, аз сложих колан 20-на дни след раждането, но после разбрах, че може и по-рано. Относно мазането на раната ми препоръчаха контратубекс и содермикс. Аз се мажа с второто, но не мога да кажа, че има кой знае какъв ефект, а и няма как само мазане да се заличи.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 09, 2011, 14:08:50 »

Ечи относно раната аз я пръскам със Цикатридина  good good напълно ми зарастна, като изключим малката дупчица, но това е друго... пробвай го.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 09, 2011, 21:21:52 »

Аз колан не съм носила, а за белега ми изписаха една лепенка, силиконова, намазана с нещо отгоре, прозрачна беше. Струваше 60 лв., от нея си изрязах грубо 4-5 лентички за самата рана (тя е едно по-голямо парче, от което се реже). Ползвах я почти 7 месеца, като самата лепенка се носи 1 парче приблизително месец, пир къране се маха и слага, лепи се като силиконов чорап (само за това се естих като пример). Белег си имам, но каточели малко е понамаля, от двата края съвсем избледня, но основният разрез си стои ясно, просто невярвам, че с мазило това ще се махне.

Аз обаче хич не искам да изчезва тази "усмивка". Много мил и скъп спомен ми е, а и етолкова ниско долу, че само аз и съпругът ми го виждаме  smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 10, 2011, 09:10:19 »

Аз обаче хич не искам да изчезва тази "усмивка". Много мил и скъп спомен ми е, а и етолкова ниско долу, че само аз и съпругът ми го виждаме  smile

Изивнявам се за  Offtopic но не мога да се сдържа...Това е най милото нещо което съм чувала  heart За пръв път чувам жена да гледа на белега от секциото като на "усмивка" и на "мил и скъп спомен" , обикновенно всички се чудят как да го махнат  blum
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: март 15, 2011, 18:36:19 »

Гостенче,и мен трогна с тези думи...

Да се изтипосам тук и аз-9дни след раждането!
То корем почти не остана,ама малкото което е-се тресе като желирана торта.
Килца останаха 3.

Активен
miriana86
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #156 -: април 20, 2011, 08:43:30 »

Здравейте на всички!
На първата снимка съм в 9 месец, малко преди раждането
http://miriana86.snimka.bg/other/bremennost-i-sled-tova.586674.23127250

На втората 30 дена след раждането
http://media.snimka.bg/8436/023127251-big.jpg?r=0

А тази е от преди няколко дена, близо 1 година след раждането
http://media.snimka.bg/8436/023127252-big.jpg?r=0

Малко след като родих бях много притеснена, че съм пълна и при първа възможност започнах да тренирам, но резултат нямаше. Към 8-9 месец след раждането, нещата си дойдоха на мястото, но не съм спирала да спортувам. Колан не съм слагала, може би е било грешка...бяха ми казали, че нямало смисъл от него. Сега ми останаха само дупето и бедрата, много съм ги стегнала и тях, но седят по-едри от преди забременявабнето
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: април 20, 2011, 09:04:17 »

miriana86 изглеждаш перфектно  give_rose
Възхищавам се на мами ,като теб които са се стегнали и се държат в форма.Браво!
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: април 28, 2011, 13:41:59 »

Да се включа и аз, макар и сега без снимки, по-късно ще кача. Забременях 51 кг, като влязох да раждам бях 66, изписаха ме след ден и половина (пак 66 girl_impossible angry). След около месец не можех да си обличам само панталоните и полите с висока талия, другите дрехи ми ставаха. До 3-тия месец бях 52-53 кг., а след 5-тия пак 51. Коремът ми спадна, но пак си остана отпуснат, аз никога не съм имала плосък. Не съм била много редовна в упражненията освен в самото начало, малко преди малката да стане на годинка се амбицирах да имам по-плосък от преди бременността и започнах всяка вечер да въртя обръч girl_wink но пък 2 седмици след това бях отново бременна. Сега ще видим как ще се развият нещата:)
Активен
Майка вълчица
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #159 -: май 16, 2011, 18:47:14 »

Аз колан така и не сложих. Още в болницата ми се прибра корема почти изцяло имах 2 пръста сланинки, но не беше болка за умиране. Докторката ми каза още тогава, че матката ми нацяло се е прибрала.
Аз като забременях се бях бая поотпуснала с кипцата - забременях 59 и станах 75. Изписаха ме 64 и после дълго време си стоях на 59-60, сега съм 57. Искам да стана 53/54 и ще съм довлна smile
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 16, 2011, 22:59:54 »

Здравейте...и аз да се впиша тук...преди време писах тук но никой не ми отговори..Родих преди 2 месеца и до сега съм свалила 18кг.и мойто коремче се тресе като желенце,но това не ме притеснява толкова..притесняват ме стриите.по време на бременноста така ми се нацепи кожата че бяло място не ми остана по корема.и питането ми е с какво да ги мажа за да се махнат.мн са дълбоки и червени...Предварително благодаря  give_rose
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #161 -: май 16, 2011, 23:42:17 »

Ако са червени и пресни можеш да ги търкаш по време на баня с груба гъба. Кожата трябва да се зачерви. Е не до кръв, де! Надявам се разбираш какво имам предвид. Ако го правиш често постепенно ще се махнат. Това е единственото което на мен ми помогна. Аз не съм била бременна, но по време на пубертета ми се нацепи кожата по бедрата и за съжаление късно открих този съвет... Тези стрии които бяха червени още обаче се махнаха. Надявам се да ти помогне и на теб  smile .
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #162 -: май 17, 2011, 10:11:15 »

Сандри, на какьв принцип действа ? Странно ми се вижда като техника против стрии...

Иначе, както сме обсьждали вече, стриите се образуват в дермата, а козметичните продукти действат на ниво епидермис, така, че  huhhuh.gif Но пробвай с Bio oil, води се за един от най-ефикасните продукти (ако има такива) и може би малко ще ти помогне:


* Capture d’écran 2011-05-17 à 10.09.16.jpg (33.26 KB, 354x411 - видяно 5136 пъти.)
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #163 -: май 17, 2011, 10:45:22 »

Нямам идея. Кръвообръщението се подобрява?  pardon Четох за това преди 5-6 години и не помня вече... Скоро във фейбук го дадох като съвет при на едно ново майче на което й се беше нацепил корема СЛЕД раждането и се беше панирала и след мен доста жени казаха, че и при тях е помогнало. Не искам да подведа никого разбира се. Това бях чела и това помогна на мен и за това го давам като ефикасен съвет... Аз преди се бях информирала и навсякъде пишеше, че в днешно време все още няма препарат за махане на стрии и единствено с лазерна терапия може да се постиген някакъв ефект, но ако сега има такъв продукт, то е ясно, че е по-добре с разни мазила от колкото търкане  danceg .
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 19, 2011, 12:17:42 »

Благодаря за съвета нищо не ми пречи да опитам докато са пресни все още... give_rose в албума съм сложила снимки преди и след раждането... blush
« Последна редакция: май 19, 2011, 12:25:27 от sladur4eto_90 » Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines