Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 14:24:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 11 част  (Прочетена 152912 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: април 28, 2010, 14:28:58 »

продават се в цветарските магазини. на мен фолристката ми ги даде безплатно, защото си поръчах букета, украса за колата и масата и бутониери при нея, иначе до 15 лева стига цената. напрактика не би трябвало да има рпоблем, защото така илиианче има голям брак при цветята и не им пречи да заделят 2-3 дни преди сватбата.
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: април 28, 2010, 14:35:29 »

Моята идея също е такава, само че листенцата да са от други цветя.
Всъщност от къде се сдобивате с такива листенца?Текстилни ли взимате, или от живи цветя?


ами аз имам 2 пакетчета изкуствени...но по принцип понеже живея в къща и имаме градина си мисля да си взема и истински като прецъфтят розите...а може даже и да не са прецъфтели (все пак е юни месец), мама няма да се сърди  blush

иначе както е писала и roumyana  си мисля че няма да има проблем ако питаш на пазара дали не може да ти заделят нещо от вече прецъфтелите им рози...  pardon
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 28, 2010, 21:45:27 »

Значи ще попитам като ида да си поръчам букета.
Да ви питам още нещо.Ще имаме отделна чаша за църквата.Тя трябва ли да е украсена?Аз вече я украсих де, но да питам biggrin. Сложила съм снимки на украсените чаши и свещи в галерията.Може да ги видите. smile
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: април 28, 2010, 22:20:16 »

Dalila чашата за църква до колкото знам не е задължително да е украсена, но и аз като теб направих украса на нашата.
Поздравления за украсата. Сама ли я прави?
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: април 28, 2010, 22:23:33 »

И аз днес се сдобих с чашите smile. Взех и бокал за църквата, но не смятам да го украсявам. Все пак, при нас виното ще е украсено и ако украся и бокала, лично на мен ще ми дойде малко в повече. Но това е лично мнение, разбира се.
Дори и чашите смятам да украся съвсем семпло. Не можах да си харесам готова украса, затова пък забелязах едни много симпатични джиджавки (чак на касовата бележка разбрах, че ги водели бутониери  blum) и смятам с тях да си урася чашите и да ги вържа с панделка. Като ме обхване ентусиазъм и го направя, ще нимам, за да покажа какво съм сътворила.

П.С. Аз да попитам за чашите в ресторанта... От диджея разбрахме, че трябва да са 4 - за нас и кумовете. Не сме говорили още за това с хората от ресторанта, но да попитам първо вас - вие отделни ли ще купувате, вашите от ритуала плюс някакви други за кумовете ли ще ползвате, или ресторанта ги осигурява тия чаши?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: април 28, 2010, 23:58:43 »

Аз също не смятам да украсявам кой знае колко чашите за шампанско. Дори не знам дали въобще ги украся...
Най-сетне съм готова с историческите късмети, както и с кошничката за тях. В Галерията качих снимки. ОБщо взето с кошницата се получи "от нищо нещо", защото основно сатенената лента съврши работата. Снощи откарах до 3 и половина сутринта з майсторене. Сега трябва да захващам цветенцата за вазичките. Дано през уикенда успея да ги направя. А бутониерите май май ще ги поръчам. До тях няма да стигна...
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: април 29, 2010, 07:09:06 »

Zori83, сама ги правих, а половинката ми казваше какво не му харесва да го поправя.Може да се каже, че е колективна дейност. biggrin
roxanne, на последната сватба, на която бях, от ресторанта дадоха и четирите чаши.Предполагам си е до договорка. smile Сега разгледах твоите сватбени нещица.Много са хубави  girl_in_love
velvet, твоята кошничка е много сладка, нищо че е семпла.Вторите късметчета тези в галерията ли са, или още си ги качила?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: април 29, 2010, 11:17:58 »

Dallila, благодаря ти! Да, късметчтетата са тези от страница 7 в Галерията ми smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: април 29, 2010, 11:42:55 »

Много са сладурски с тези оранжеви цветенца. girl_wink Другите няма ли да ги използваш?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: април 29, 2010, 12:47:35 »

Кои други? Аз тук май качих само тези, които ще ползваме?  smile Имах едни в тъмночервено, но отпаднаха като вариант заради цветовете по украсата.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: април 29, 2010, 13:14:34 »

Сетих се, че преди беше правила и други, но не можах да се сетя какви цветове бяха. smile Така ще си имате повече спомени от сватбата. smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: април 30, 2010, 11:36:56 »

Момичета, вярно ли е, че за кумовете трябва да се вземат същите свещи за църквата, каквито са и на младоженците?
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: април 30, 2010, 16:49:08 »

lunno momiche аз лично това не съм го чувала за кумовете, аз съм на следният принцип - ще спазим, онова, което ни допада, без прекалено много да си ослужняваме живота  Wink

Момичета, мисля да си направим сами ботуниерките - много скъпо ми излизат иначе, и мисля да има 9 - за родителите, брат ми и сестра му, кумовете и жениха и още 8 - шаферите и шаферките, като тези за мъжете на ревера, а за дамитгривни - но не мога да намеря подходящи sad цветята ни май ще бъдат рози (бели и червени и лилиуми бели). Моля съдействайте с някоя снимчица - специално за гривните ...
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #238 -: април 30, 2010, 17:13:13 »

me4enceto, тук има едно сайтче с различни видове гривнички(или wrist corsages)  smile

http://www.sarahsflowers.co.uk/corsages/wrist/cat_31.html

А като разглеждах, аз си харесах тези двете:


И едно вариантче с упътване как да си направим такива:
http://www.flower-arrangement-advisor.com/rose-wrist-corsage.html
http://www.projectwedding.com/wedding-ideas/diy-wrist-corsages
Както и бутониери "направи си сам":
http://wedding.theknot.com/wedding-planning/diy-do-it-yourself-weddings/articles/homemade-boutonnieres-basics.aspx
http://www.perfect-wedding-day.com/make-a-boutonniere.html

« Последна редакция: април 30, 2010, 17:30:17 от michelle » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #239 -: май 02, 2010, 21:39:10 »

Във връзка с подаръчетата, макар и вече да не са по първо място по популярност  Wink , керамичните фигурки все още се харесват  smile Тук има едно сайтче с интересен асортимент:
http://www.conevski.com/index.html
Може някой да си избере нещичко  Wink
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines