Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 15:22:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Национална среща - кога, къде, за колко време?  (Гласуването приключено: февруари 01, 2010, 18:28:10 )
10 и 11 април - 11 (4.8%)
17 и 18 април - 25 (10.8%)
24 и 25 април - 34 (14.7%)
Велико Търновo - 47 (20.3%)
Арбанаси - 17 (7.4%)
Трявна - 22 (9.5%)
1 нощувка - 57 (24.7%)
2 нощувки - 18 (7.8%)
Общ брой гласове: 83

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Багажа ти спретни и за национална срещичка се приготви  (Прочетена 165917 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 21, 2010, 12:59:14 »

Дани, аз си мисля, че поне 70% от мацките тук са със скромни възможности, вкл. и аз, но си мисля, че тази цена е за двойна стая, така, че като се комбинираш с друга мацка(която е без половинката) ще ти излезе 25лв... girl_wink
Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 21, 2010, 13:03:49 »

Моето скромно мнение е,4е който когaто може ще си тръгне.Мисля,4е не може дa се сложaт рaмки от-до.И дa се спaзят.Все пaк вси4ко може дa се слу4и.Ние с моя мъж можем от съботa до обяд,до неделя нa обяд *THUMBS*Товa,не ознa4aвa,4е ще се съобрaзявa някой с нaс good
Другото...необходимо ли е вси4ки дa сме в един хотел???Нещо не рaзбрaх идеятa-един уикеенд дa сме зaедно нон стоп или дa сме тaм просто и дa си нaрaвим едно събирaне ве4ертa crazy crazy crazy
Зa пaрите-ми под 25лв нa 4овек нощувкa едвa ли имa някъде pardon
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 21, 2010, 13:06:40 »

Аз съм за пускането на анкета
1.Велико Търново (Арбанаси)
2. Трявна

Да се реши първо мястото, после ще видим хотелите и ще изберем някой. За Арбанаси може да са няколко места, чиито цени са най-ниски 25-30 лева за двойна стая. Другото което е , аз предлагам някои къщи, които се дават целите под наем, само като пример. След като знаем ориентировъчна бройка ще е много по-лесно blum
А що се отнася до избухване,....... pullpigtails Coffe insane всички барове и дискотеки ще са нашиииииии, хайде аз почвам да правя баджовете Girl_hide Svatbata.bg
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #48 -: януари 21, 2010, 13:08:49 »

Страхотна идея!!! По принцип се записвам като голяяям мераклия  blush Има няколко неща, които до април могат да променят решението ми и за това ще следя темата и ще се вкюла по на финала. Ако все още мога да шофирам, ще тръгна с кола и можем да се комбинираме с който иска от София. Половинката не съм питала още, но вярвам, че няма да иска да дойде  pardon За цени и място ще изчакам също да видя какво ще надделе като желание, няма да се цепя от колектива я tease
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 21, 2010, 13:29:38 »

Аз мисля, че доста момичета изобщо не са видяли още темата. Аз си представям събирането като една голяма сватба Wink, с водеща и диджей, игри и така нататък/ох понеже ми се ходи на сватба затова/. Мен не ме бърка къде Търново или Трявна ми е все едно. В Трявна има съвсем прилични къщи с нощувки от 12-15 лева на легло. Даже може и по-надолу в тази криза. Имам приятлка, която води сватби, така че ако изберете Трявна, мога да я наема на съвсем ниска цена да ни води банкета. Нооооо това си е само моята предства за събирането, с което не ангажирам никого.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 21, 2010, 13:41:04 »

Eаааааааааааа  Bravo за идейката.
За съм - с половинка или без, стига да не изкочи нещо ще дойда. По отношение на организацията мога да кажа само следното:
1. Търново е добре като град. Наистина е доста централно и с големи възможности по отношение на леглова база.
2. Да се организираме всички в един хотел е слабо вероятно. В Търново има различни хотели, с различни условия и различни цени. И то много различни. Там съм спала за 25 и 120лв. Имам и познати, тъй че мога да помогна.
3. Според мен може да направим списък с възможности за нощувка и всеки сам да си избира, според предпочитанията и възможностите. Общото събиране нека да е в едно заведение. Тук изниква въпросът колко ще сме, кое ще е заведението и кой ще го организира (най-вече това) ще се иска капаро, резервации и т.н.
4. Дени, Тявна е разкошен град, но по-трудно за пътуване. Ако не пътуваш с кола и си например от Югоизточна България - най-малко са ти две прекачванията. Хубавото на Трявна е, че е по-компактна и по няма да се разпръскваме. Имам опит с организиране на хора от цялата страна и принципно най-удобното за всички място е София. Но тя не е хубав град за такава среща.
5. З времето - седмицата преди или след Великден в Търново забравете. Имам един кофти спомен отпреди три години, дето обколих целия град с куфара и вече бях склонна да си хвана автобуса за София и в последния момент намерих хотел. Според мен края на април е супер, времето там също е страхотно.
Ох много се запалих, ама трябва добре да се организираме и ще стане супеееееееееер! yahoo
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 21, 2010, 13:52:38 »

goldi, идеята ти е много готина.  Bravo
Всеки град може да си измисли разни игри и така ще се забавляваме много.

Мърче е много права по всички точки. Имайте предвид, че ако се съберем повечко хора в Трявна трудно ще намерим място за празничната вечеря.

Много съм ЗА да гласуваме за дата и място. Защото колкото и да умуваме всеки си има планове и едва ли ще има момент, в който някоя от нас да не е възпрепятствана.

То нашето си е точно като сватба. Ако не запазим от рано ресторанта и хотела.......после ще е много трудно всичко останало. sarcastic
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 21, 2010, 13:54:24 »

капризче, чудесна идея да се комбинираме, тъкмо ще се запознаем.
аз съм за по-хубав хотел, че се бях зарекла да не хода вече по разни къщи, но , както реши мнозинството.
 в трявна има много големи хотели, в които ще се съберем всички, в Търново, големите хотели определено няма да се вместят в 25, по-скоро е 50 на човек в двойна стая
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 21, 2010, 14:04:03 »

Имайте предвид, че ако се съберем повечко хора в Трявна трудно ще намерим място за празничната вечеря.

До 250 човека има къде на настаним в ресторант, от там нагоре  pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 21, 2010, 14:19:06 »

Ето, анкетата, ако нещо съм пропуснала, кажете да се коригира!!! good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 21, 2010, 14:23:49 »

Танче, благодаря, мила!
« Последна редакция: януари 21, 2010, 14:26:28 от lionelsa » Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 21, 2010, 14:38:10 »

Аз дадох своя глас в името на Форума   soldier-girl
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 21, 2010, 14:47:37 »

Чудесна идея, ще се постарая да се включим и ние yahoo yahoo yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 21, 2010, 14:49:40 »

И aз си пуснaх глaсa.Но пaк дa попитaм-зaдължително ли е дa се вземе крaйно решение зa броя нощувки??Понеже aко се вземе тaковa дa сa нaпример 2,но някой не може дa остaне зa две....тъпо ми е питaнето,но aз дa си го кaжa,4е не искa дa стои мирно tease
п.с. Предполaгaм,4е след кaто го изясним товa от aнкетaтa ще подберем и нaй-изгодните местa и ще глaсувaме и зa тях good
« Последна редакция: януари 21, 2010, 14:51:19 от kleo_20 » Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 21, 2010, 14:51:31 »

Мисля си, че който иска може и две нощувки...едва ли ще е проблем, но повечето са за една според мен
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines