Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 10:18:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177559 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 11, 2010, 18:35:19 »

♥Сиси♥Петрова♥, последната покана, която си показала е истински бонбон!  Girl_hide
Ще споделиш ли откъде е, моля?  ohah
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 11, 2010, 20:36:19 »

AlexiS, ако имаш предвид поканата с морската тематика, която е показала Сиси мога да ти помогна, знам кои са представителите за Варна на каталога  girl_wink
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 11, 2010, 20:48:37 »

Ами не морска тематика, а нещо подобно с картинка, да се отваря като детските картонени книжки. Не знам дали ми избрахте идеята.
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 11, 2010, 21:30:37 »

Може би нещо подобно имаш предвид  crazy
http://www.sedefdavetiye.com/davetiye_weddingcards/en/templates/product.html?ID=203&states=1&MINPRICE=3&MAXPRICE=400&cities=Kivilcim&FORMVAL=1&PHOTO=Kivilcim_5323.gif

или

http://www.sedefdavetiye.com/davetiye_weddingcards/en/templates/product.html?ID=202&states=1&MINPRICE=3&MAXPRICE=400&cities=Kivilcim&FORMVAL=1&PHOTO=kivilcim_5322.gif
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 11, 2010, 23:01:40 »

Радвам се, че съм била полезна  girl_wink
Във Варна представителите са агенция "Вашата приказка", може да ти бъдат полезни.
http://www.prikazka-bg.com/index_bg.php
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 12, 2010, 23:51:51 »

Благодаря Роси. Не съм от града, но пак е нещо, че тъкмо гледах из сайта им, че имат представители в какви ли не страни, но не и тук. Ще се радвам, ако някоя от вас се досети и къде другаде е мяркала подобни покани.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 16, 2010, 19:31:01 »

Момичета, вижте какви оригинални покани - текстът е напечатан на дърво!



 blum
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 18, 2010, 19:39:59 »

Аз да се оплача  :'(

2 дни мъчих Илюстратора...и накрая младоженеца не хареса поканите!
Я кажете вие какво мислите за тях?



Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 18, 2010, 20:16:16 »

Хубави са,но херувимчето идва в повече по мое мнение pardon
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #174 -: март 18, 2010, 20:53:52 »

sn0wflake  Дано миличка не ми се разсърдиш но и на мен не ми допада  малко траурно  sad  ми изглежда ако вмъкнеш цвят и махнеш херувимчето може и да се получи .Пак ти се извинявам но нали за това сметук да сме откровенни една къмв друга ! give_rose give_rose give_rose
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 18, 2010, 21:41:24 »

Спокойно момичета - аз нося на критика  girl_wink
А и ако не исках мнения, нямаше да кача снимките все пак  smile

Херувимчето наистина е малко множко сякаш, но аз харесвам Винтидж (цялата сватба е в такъв стил).
Аби права си, че е малко мрачно.

Утре пак се захващам за работа, че ще правя отделни проекти за поканите за шаферките, шаферите, кръстниците и родителите.А който работи с Адоб Илюстратор, знае какво "вадене на очи" е и колко време отнема  Girl_hide

Благодаря за мненията, момичета! give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #176 -: март 18, 2010, 22:32:09 »

sn0wflake, хубав стил си избрала  Bravo Има една малка подробност- в годините, в които са се правили картички в подобен стил, не са съществували толкова ярко бели хартии, каквито има сега  Wink Мога ли да ти предложа да пробваш да смениш фона на поканите? Нещо такова например :



Слагам и няколко примерни картички, надявам се нещичко да ти хареса  give_rose Просто може да се сменят на две от тях кафевиникавите тонове с черно, но фона да остане с имитация на стара хартия  smile

http://rdr.zazzle.com/img/imt-prd/isz-m/pd-137111032918793642/tl-vintage_cupid_card.jpg
http://beourguest.cceasy.com/pics/EasiestWeddingPics/Dealer/1726010707lr.jpg
http://weddingideasforkerry.files.wordpress.com/2008/07/baroqueinvitation.jpg
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 19, 2010, 08:57:23 »

michelle - аз съм изрушкала целия нет за стилове, но много пари искат да ги направят...от 4 лв. на покана тръгват цените, които ми предложиха от едната рекламна агенция.А сватбата е 120 човека с минимум 60 покани...В крайна сметка като знам, че половината ще ги хвърлят или забутат някъде, не мисля да си давам много зор smile
Картонът, който аз използвам се води "коприна" и е леко сребрист.Такова имах под ръка и затова принтнах поканата на тази хартия :)Съгласна съм, че не съвпада изобщо с ренесанса, но темата на сватбата е такава, а аз ако няма хармония в цветовете съм способна да изпадна в нервна криза   tease
Ще ви покажа по-късно какво съм измислила.Пликове ще си взема от eBay, че тук големи измекяри навсякъде и за един сребрист обикновен плик искат 80 ст.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #178 -: март 19, 2010, 09:36:18 »

sn0wflake, снощи не съм обяснила както трябва  Ashamed Много набързо. А точно хармонията на цветовете и стилови елементи имах предвид  smile Затова и дадох примерни картички. В първата ти показах един "по-мек" и закачлив вариант за Купидонче, вместо ангелче. А третата- за това как да се върже бяла "основа" с черни елементи. Много е рисково принтирането на черни елементи върху бял със студен оттенък фон. Поне в България това се възприема често като траурно  sad Така че ако изпозваш толкова светъл фон, бих ти препоръчала да попромениш оттенъка на черното Wink Има по-меки нюанси, отиващи към графитено сиво. Една основа с вид на стара хартия повече търпи чисто черно, но може и да е към нюансите на кафевиникавото. Ама аз как го обясних  tease Мога да ти го разясня с термините за цветове за уеб дизайн, но не знам дали ще стане ясно.
Дано не съм прекалила с писането  smile Ако е така, извинявам се  give_rose
Идеята ти наистина е много хубава и стилна  smile
Активен
PlamiD
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 22, 2010, 09:30:13 »

Здравейте,

Искам да споделя чудесните си впечатления от Силвия от "Виолет" за добре свършена работа и лично и приятелско отношение.  Bravo Снимка на нашите покани има в галерията ми. Сватбате е решена в бяло и оранжево. Поаканите, рзбира се, сa съчетани с цялостната концепция  danceg
« Последна редакция: март 22, 2010, 10:01:33 от PlamiD » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines