Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 06:28:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177449 пъти)
 
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #105 -: февруари 04, 2010, 11:24:56 »

Колежката от сватбена агенци Никол  е представител можеби в сайта  да вземеш кординати
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 08, 2010, 21:15:12 »

Момичета, кажете някое място в София за покани на сносни цени и с добро изпълнение! Мерси предварително!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #107 -: февруари 08, 2010, 22:52:07 »

Ariel, горе-долу в какъв ценови диапазон да са? Има всякакви покани- напечатани, ръчно изработени...Кажи ни ориентировъчно изискванията си и ще се опитам да ти дам варианти  smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 09, 2010, 01:08:34 »

Ariel, горе-долу в какъв ценови диапазон да са? Има всякакви покани- напечатани, ръчно изработени...Кажи ни ориентировъчно изискванията си и ще се опитам да ти дам варианти  smile

michelle , супер си!  give_rose Ами честно казано е трудно да определя като не съм много в час, но не ми се дават повече от 3 лв. за печатани покани. Това не е нещо, на което държа кой знае колко много и ми се иска да не са изключително скъпи. Но ако са ръчно изработени се очаква, че биха били по-скъпи, така че там нямам идея в какъв диапазон. Важно ми е само да ги надписват и да  са коректни в изпълнението. Но нямам идея откъде да започна. smile
Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #109 -: февруари 09, 2010, 01:41:31 »

Аз съм много доволна, днес си взехме поканите smile Поръчахме ги от Сватбения център (аз си ги бях харесала преди това в интернет) и за 5 дни ги направиха. Много хубави станаха. Първоначално малко се притеснявах за цената, защото с печата ни излизаха по 2,90лв. всяка, но пък ни направиха някаква отстъпка понеже и халките са ни от там, та излязоха по 2,60лв.
Ето това са: http://www.svatbencenter-sofia.bg/pictures/thumbs/Accessories/0_0_1263228906_1369.jpg
(извинявам се, че е от интернет снимката, но не мога да си кача мои снимки, нещо не се справям с галерията).
Аз само в Сватбения център разглеждах каталога (и само няколко модела си харесах освен нашите), но онзи ден ходихме по сватбените магазини на Пиротска и видях, че и в доста от тях имат каталози с покани... ама свърши вече, няма какво да гледам повече smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 09, 2010, 02:13:32 »

Аз съм много доволна, днес си взехме поканите smile Поръчахме ги от Сватбения център (аз си ги бях харесала преди това в интернет) и за 5 дни ги направиха. Много хубави станаха. Първоначално малко се притеснявах за цената, защото с печата ни излизаха по 2,90лв. всяка, но пък ни направиха някаква отстъпка понеже и халките са ни от там, та излязоха по 2,60лв.
Ето това са: http://www.svatbencenter-sofia.bg/pictures/thumbs/Accessories/0_0_1263228906_1369.jpg
(извинявам се, че е от интернет снимката, но не мога да си кача мои снимки, нещо не се справям с галерията).
Аз само в Сватбения център разглеждах каталога (и само няколко модела си харесах освен нашите), но онзи ден ходихме по сватбените магазини на Пиротска и видях, че и в доста от тях имат каталози с покани... ама свърши вече, няма какво да гледам повече smile

Поздравления за поканите!  give_rose Виждам, че са на Инка - би ли могла да споделиш дали имаха в Сватбения център всички или поне повечето модели, които са показани в Интернет? Също така дали и пликовете влизат в тази цена и ако не колко струват? Благодаря!  smile
Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #111 -: февруари 09, 2010, 03:05:05 »

Здравей, мисля, че на място има даже повече модели от тези, които са показали в сайта. На Инка беше един доста голям каталог и отделно имаше и още един каталог на друга фирма, но не обърнах внимание на името, защото те ми идваха по-скъпи (те бяха вече по 2,50 - 3,50 лв., че и повече). Иначе на Инка имаше покани от 30ст. до към 3,50лв. май беше най-скъпото. Почти всички покани си вървяха с пликовете, нашите си бяха към самата покана. Като за надписването искат по 40ст. на покана, ако си избереш от готовите им текстове (имаха 5-6 варианта, ние си избрахме най-стандартния), а ако искаш с различен текст се доплаща 5лв. еднократно. Едно единствено нещо не ми хареса на мен - че искат още по 10ст. на покана за сглобяване (както на нашата има панделка и целуфан, за да ни ги сглобят трябваше да доплатим по още 10ст. на покана, иначе не знам - сигурно си ги дават насипно и сами да си ги сглобяваме). Та нашите покани бяха 2,40лв. + 40ст. надписване + 10ст. сглобяване, та общо 2,90лв. Но наистина са много хубави и като ни ги дадоха направо всяка една покана си беше сложена в плика.
Дано да съм била от полза smile
Активен
eleni
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #112 -: февруари 09, 2010, 14:55:12 »

Здравейте,
Аз съм новак във форума, но сега започвам с подготовките по сватбата ми. Поканите вече ги избрах. Свързах се с една рекламна агенция. Имат страхотни модели, но аз се спрях на по флорални мотиви, защото сватбата ще е градинска. Ще ми струват по 2.50 на брой, на луксозен картон.
Много съм доволна, че поне тази работа вече я отметнах. Ето такива ще са ми поканите. girl_wink
лице

гръб


 danceg
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #113 -: февруари 09, 2010, 15:10:57 »

eleni, каква красота! Чуден избор  Bravo Този оттенък като на стара хартия и нежно залените клончета са направо прекрасни   smile Гостите ви ще бъдат очаровани. Пожелавам ти всичко останало, на което се спреш във връзка със сватбата, да е така хубаво  give_rose
Активен
eleni
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #114 -: февруари 09, 2010, 21:52:29 »

eleni, много са хубави!  Bravo И цената им е много достъпна! smile А с идеята за градинска сватба направо чудно става...  Curtsey

Да решението ми за избора на покана изцяло произлезе от мястото, където ще бъде сватбата. Иначе от агенцията ми предложиха страхотно стилни модели на покани, пак за 2.50, но не бяха като за градинско парти. Сега съм на тема сватбени подаръци за гостите dirol
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 11, 2010, 16:04:19 »

Момичета, имам нужда от помощ, съвет, мнение...  girl_impossible
Става на въпрос за поканите - харесала съм си два вида и се колебая - те са в галерията ми.
Единият е свитъче, което вместо с червена панделка - ще е със златиста, ако избера него , като модел.
Другата е по-нестандартна и весела, аз май клоня към нея. smile
Вие на какво мнение сте - коя ви харесва повече?  pardon
« Последна редакция: февруари 11, 2010, 16:06:09 от lunno momiche » Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #116 -: февруари 11, 2010, 17:52:16 »

Аз също гласувам за свитъците  good, само златистата панделка да не се слива много с цвета на хартията pardon
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 11, 2010, 21:19:45 »

lunno momiche, мисля, че втората.  good Но аз по принцип не харесвам свитъчета, така че може и да съм пристрастна. Не защото не са хубави, но не са много удобни - ако ги сложиш в чанта, както гостите правят, все ще се смачкат...  tease
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: февруари 11, 2010, 23:13:37 »

И аз съм за втората, сладка и закачлива е, а свитъчетата ми идват малко твърде стандартни. Мое мнение, разбира се.  smile
Активен
tweety
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #119 -: февруари 23, 2010, 00:30:18 »

намерих един сайт, в който можеш да си свалиш темплейт и да си разпечаташ поканите
http://designbetty.com/card/template_wedding_invitation_announcement
ако някой е заинтересован  smile

аз за сега мисля сама да си правя поканите, дано не ми мине бързо ентусиазма smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines