Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 08:58:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушко подаръка показва а Снежанка бърза да разказв  (Прочетена 70601 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: декември 16, 2009, 10:41:49 »

Цитат
хайде другите - показвайте си подаръчетата !! 

ми като ги няма... как да ги показваме...
Моята Снежанка сигурно ми е сърдита дето исках да я разконспирирам...
Шегувам се разбира се, ама то всички разбраха колко съм нетърпелива pardon
« Последна редакция: декември 16, 2009, 11:44:26 от valka27 » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: декември 16, 2009, 11:39:25 »

имам си подарък имам си подарък yahoo danceg  yahoo ох толкова съм развалнувана,че едва пиша и първо искам страшно много да благодаря на skylife за страхотния подарък give_rose give_rose give_rose и за това че е пратила подарък и на Дея give_rose give_rose give_rose,само като чух че звъни звънеца и си викам"алелеле сигурно ми  е подаръка,но после се сетих че чакам поръчка от касида и се приготвям с портмонето на вратата и куриера ми вика:"ама то е платено" и направо щях да му скоча на връта от радост,защото веднага разбрах че е от моята Снежанка yahoo и само тичам по коридора с кашона и креща "Дея я я я я я  имам подарък и милото дете ме гледаше така стересирано,добрече от вълнение не забравих да снимам как хубаво беше опакован,направо онемях такива хубави панделки,такива красоти(които ще си запазя естествено) и направо ми треперят ръцете кое първо да отворя,ох голяма  емоция са тези подаръчета,толкова радост ми достави моя ,много много ти благодаря skylife  Flower Flower Flower
а ето го и самият подарък,който представлява:кутийка за бижута(изключително неопходима ми,защото бялото ми злато стоя в момента в нещо много нептодящо),играчка за елха,едно камъче с надпис "хармония" и едно зелено топче,което незнам какво е,но Дея много му се кефи  blum и подаръчето за моето мишленце е едно плюшено розово прасенце и същата материя и цвят пелена  yahoo

сега вече много се притеснявам з амоето детенце,защо нищо не пише,а трябваше да си е получило вече подаръка,даже преди седмица cray cray cray


* podary4e.jpg (40.69 KB, 1258x468 - видяно 226 пъти.)
« Последна редакция: декември 16, 2009, 11:49:27 от ♥maslinka♥ » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 16, 2009, 11:44:38 »

Маслинка, честито подаръче, а на skylife  Bravo за хубавата идея и прекрасната опаковка!!!

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: декември 16, 2009, 11:47:40 »

Много красив подарък  Girl_hide Браво на  skylife  good А опаковката е  judges чак срам ме хвана моя в каква е  blush Браво за прекрасните подаръци и на останалите послушни деца и техните Снежанки за  избора им  girl_wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: декември 16, 2009, 12:09:20 »

 blush Ха - а аз очаквах да го получите към 14.00-15.00. Това зеленото топче принципно е за мацата, ама в крайна сметка бебка ако му се радва, няма да му отнемате радостта на детето я tease

Пфуууу, добре че е пристиглаи и ти е харесал, че такова чудене и търсене скоро не е било Girl_hide
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 16, 2009, 12:24:01 »

  Това зеленото топче принципно е за мацата, ама в крайна сметка бебка ако му се радва, няма да му отнемате радостта на детето я tease


хихи щом е за мацата,веднага ще и бъде предоставено,тя май ще се кефи повече blum blum blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: декември 16, 2009, 12:49:49 »

Сега да кажа как избрах подаръка...

Изпратиха ми, кой ми се е паднал и аз girl_impossible - започна голямото четене. Добре де, ама тя милата нищо не е писала "по същество" tease И се започна - добрееее, за маца подарък - ясно, за бебка - ясно, ама за мама... girl_impossible girl_impossible А аз съм заета до 20.00-21.00, четири дни в седмицата, кога ще търся - паника голяма blush

Викам си - ще купя аз някакъв готин комплект за маса - салфетки нещо, това-онова. Ми ОК - ама тръгнах "на лов", то няма нищо свястно...В издирване на този подарък се натъкнах на камъкът с надпис - викам си - "уууууу това е яко" - и хайде, в торбата. Взехме подаръкът за беба - голямо чудене падна, туй животно слон ли е, прасе ли е, 2 в 1 ли е...ама pardon

И вече в събота, след 10 дневно безплодно обикаляне по магазините, влизаме ние с мъжо в един мой любим магазин (викам си - тука е спасението) и започваме да гледаме. Стигнахме ние до кутийките с бижута, с феичка отгоре (а аз съм им голяма фенка) и почвам - да купя ли, да не купя ли. С тая феичка - мен ме кефи, ама на нея дали ще и хареса, пък е малко шарено, пък тази ли да е или онази с чорапите (друга фея с дълги лилави, раирани чорапи focus). Викам - айде да пообиколим още малко и пак ще се върнем. Ми хубуу, ама като ми влязоха тия феички в главата, вече съвсем нищо друго не ми харесва...Та се върнахме и я взехме.

Купихме хартия - специално я избирах да е в цикламено и зелено - да отива на картичката. Говорим си с мъжо - да купувам ли пандели, да не купувам ли. Той ми вика - ти толкова неща имаш в къщи, само пандели ти трябват (и си е прав де).

Прибрахме се, седнах да опаковам аз. Опаковах до 100 часа. По едно време нещо не ми се получаваха опаковките - викам си "to be continued". В неделя довърших, надписах картичката (а тая картичка, няма да ви казвам, харесах си един модел от нета, поръчах едни печати и се почна великото чакане, дойдоха, пък докато я направя - ама стана де), изнамерихме един кашон и в понеделник - изпратихме good
« Последна редакция: декември 16, 2009, 12:51:42 от skylife » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: декември 16, 2009, 12:54:03 »

ох милата ама картичката наистина ли ти си я правила Oh my ... изглежда ми много префисионална Bravo Bravo сега ми стана още по мило cray
а плюшкото и аз отначало го помислих за слон,ама после си викам амам май на прасе ми прилича повече blum blum blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 16, 2009, 13:01:41 »

ох милата ама картичката наистина ли ти си я правила Oh my ... изглежда ми много префисионална Bravo Bravo сега ми стана още по мило cray
а плюшкото и аз отначало го помислих за слон,ама после си викам амам май на прасе ми прилича повече blum blum blum

Мдаа blush, даже картичката беше измислена преди изобщо да се започне търсенето на подарък (даже вчера я пуснах в темата за правените неща), а плюшкото според мен е 2 в 1, нещо като "слонско-прасе" или "прасешки-слон"  sarcastic focus
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: декември 16, 2009, 13:33:58 »

...Момичета, намесвам се във вашата темичка, за да изкажа искрените си благодарности на Стаси за страхотната изненада, която ми е спретнала. Имам си подарък от нея за Коледа.

Ренка, ама уникална е тази Стаси!   Bravo Bravo Bravo
И на мен ми спретна същата изненада!  yahoo yahoo yahoo Толкова се зарадвах, че направо нямам думи да й благодаря за прекрасните коледни емоции, които ми подари.  bigthanx bigthanx bigthanx
Съжалявам, че малко със закъснение изказвам благодарността си, но исках и снимка да пусна  blush

Стаси, миличка, направо печелиш приза за Снежанка номер 1 тази Коледа с тези изненади!  judges Само да уточня, че Стаси не ми е официалната Снежанка, просто е решила да ме изненада и успя да го направи по невероятен начин.
Когато куриерът дойде, първо помислих, че подаръкът е от моята Снежанка, но видях, че е от Стаси и се сетих, че тя всъщност е Снежанката на Марианка и няма как едновременно да е и моя smile и толкова мило ми стана, че е решила извън играта да ме изненада за Коледа, че  cray , ама от радост.
И като го отворих, такава усмивка цъфна на лицето ми, че не е слязла оттам няколко дни и сигурна съм, че ще стои там не до Коледа, ами поне до Нова година.  gcrst

Благодаря ти, мила Стаси, за страхотните емоции и прекрасния подарък и за това, че отново си се сетила и за беба!  yahoo yahoo yahoo
За нея има едно прекрасно плюшено Пони, а за мен - красива картичка и свещник с Дядо Коледа, които вече заеха местата си в коледната ми декорация на секцията, както и играчки за елхата, които също вече я красят. Christmas tree

Благодаря и на kali_gali за прекрасната картичка, която също ме зарадва изключително много, защото въобще не очаквах и за невероятните пожелания!  give_rose give_rose give_rose


* Picture 097 (Small).jpg (43.62 KB, 640x480 - видяно 166 пъти.)
« Последна редакция: декември 16, 2009, 13:36:38 от Kiksi » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 16, 2009, 13:37:15 »

Така едва успях да вляза в нета с тая щайга наречена комп от която се налага да пиша  diablo
ММарианка , много благодаря = много ми е хубав подаръка, снимала съм всичко и ако успея да кача снимките ще покажа - Цунки на Веско.
Искам да благодаря на Кали за картичката
Както и на Маги, за невероятния подарък - ръчна изработка и него съм снимала ама после  pardon
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 16, 2009, 13:47:16 »

Kiksi, много се радвам, че подаръкът ти е харесал smile. Беше избран с много любов  give_rose. Като не писа няколко дни и се стреснах, че подаръкът се е изгубил някъде и не е пристигнал. Но вече съм по-спокойна smile

А моята Снежанка нещо ме забрави sad. За жалост Снежанчо (която и да си ти) ще трябва да ти кажа, че тази вечер заминавам и няма да мога да видя наживо подаръка. Но когато и да пристигне, някой от вкъщи ще пусне снимки във форума за да видим всички какво е, пък аз вече май месец живот и здраве ще видя какво подаръче си имам smile give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 16, 2009, 13:53:59 »

Ето подаръка от Марияна  yahoo
опаковката

коледният венец  blum

бебешкото одеалооо  Baby

Толкова е мекичко, много му се радваааам  danceg

и картичката


След малко продължавам  blum
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 16, 2009, 13:57:14 »

Това е от Маги, с която вчера отново се видяхме и ме изненада много приятно с тези неща, които сама е изработила  elf5
опаковката, също правена от нея

от другата страна

3 играчки за елхата рисувани от нея прикрепени с едно малко сладко ангелче


ето и невероятната картичка -Маги балгодаря ти  give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 16, 2009, 15:03:40 »

Здравейте момичета, аз чак сега видях, че има такава тема!! Много се радвам, Proletina_1983, че ти е харесал подаръка! Избрах рамка, защото реших, че след сватбата ще имаш много прекрасни снимки, които ще искаш да сложиш в рамка!! Много се чудих какво да ти подаря, защото прочетох всичките ти мнения и не разбрах какво харесваш, а от риболов нищо не разбирам и не ми се рискуваше!!
Всички имате страхотни подаръци..И аз чакам все още моя и трепна от натърпение!!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines