Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 15:27:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 134055 пъти)
 
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #285 -: декември 14, 2009, 21:35:09 »

a_iordanova, при мен корема се появи буквално за 2 седмици - след 20та. Преди това и аз изглеждах и се чувствах като преяла с диня  smile

ellie_bellie, за спането - аз спя на лявата страна, като се подпирам на 2 възглавници. Гледах онези които рекламират специално за нашето положение http://www.amazon.com/Leachco-All-Nighter-Total-Pillow/dp/B000JROE6K , но ми се струва че само място заема и после няма какво да я правя.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: декември 15, 2009, 00:36:27 »

Regina94, права си, че ще заема място, но изглежда толкова удобна, че имам чувството, че ще влиза в употреба и след това. Аз съм си поръчала на дядо Коледа една подобна  pardon


Иначе сега се подпирам с възглавници и аз.
Днес бяхма в спа-то и ми правиха масаж за бременни. Знам, че Regina94 му е фен на този масаж, вече и аз съм му, така че, дами, ако някой се чуди какво да ви подари за Коледа, поръчайте си масаж за бременни. Страшно релаксиращо и приятно е.
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: декември 16, 2009, 11:17:46 »

 yahoo Момичета, вчера усетих бебчо....страхотно е, т.е вече съм сигурна че е то, даже таткото си сложи ръка на корема и той го усети как ритка. Наистина чуството е страхотно, малко ми е смешно и хората в градския транспорто ме гледат учудено. Но съм страшно щастлива!! yahoo good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #288 -: декември 16, 2009, 11:25:24 »

Честито a_iordanova Bravo!Наистина чувството е невероятно и ти пожелавам по-често да го усещаш!
Активен
Nikosmammy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #289 -: декември 16, 2009, 15:25:16 »

Здравейте момичета!
Аз обичам много да спя по корем, но сега се налага настрани. По гръб никога не съм спала, така че това не ме притеснява. Предния път спях с обикновена възглавница между краката, но този път реших да си взема специална възглавница и направо се родих. Те са си направени с такава цел. Мойта минава между краката и напред към корема, до гърдите. Ето така изглежда:


За корема-моя си личи бая  smile С втора бременност много по-бързо проличава.

Започнахте ли с покупките? Аз си имам почти всичко от баткото, като креватче, количка,седалки за кола, люлки. Само дрешки ще купувам този път. Аз съм напълнила вече едно чекмедже с дрехи. blum И спален комплект съм купила, не се въздържах като го видях, хаха.
Стаята я боядисахме и ще я украсим след някоя друга седмица. Има толкова хубави неща за момиченца по магазините.
Може да ви се струва още рано, но на мен няма кой да ми помага и да пазарува и искам да съм готова с всичко,защото мъжа ми работи много, трябва и баткото да гледам, няма да ми е много до пазаруване след като се роди малката.
Хубав ден на всички и галки на коремчетата  give_rose   
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: декември 16, 2009, 19:08:04 »

Ехо, и аз съм си тук  smile Не съм писала отдавна, обаче ми беше неудобно да се "хваля" основно с това, че продължавам да  bad.... За съжаление не спира, надявам се до края на месеца обаче да спре, че не се издържа вече. Всичко ми стана широко, освен на коремчето, което от сега започва да си личи. Вече съм с панталонче за бременни, просто само това ми е удобно и няма как...добре, че  освен удобно, е и красиво.
Аз..се чудя дали да го напиша, щото знам, че на някои ще ви се види невъзможно...обаче...аз от вчера си усещам бебо...съвсем слабичко е, но съм сигурна, че е то. Просто няма как да се сбърка като усещане, аз първо реших, че нещо корема ми не е наред, обаче спря, пак едно суупер леко такова прошавкване и побутване и пак спря. Повече нямаше през деня, вечерта като си легнах пак го усетих, и сутринта докато пътувах. Мама каза, че е била горе долу моите седмици, когато е усещала и мен, и сестра ми, и брат ми - ние сме три деца. Така че вече бях сигурна, че си е бебчо.
Целувки на всички и..стискайте ми палци да спра да повръщам, че наистина не издържам вече!
Активен
mamu6ka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #291 -: декември 16, 2009, 21:29:09 »

Момичета, няма никакви вести от Ванеса!!! Това е притеснително.
Миличка Ванеса, прости ми любопитството, но наистина се притеснявам за теб. Какво става ? Надявам се да ни съобщиш добри новини когато имаш възможност !
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: декември 17, 2009, 16:08:16 »

Влизам на бързо, само да се похваля, ще си имаме момиченце!  yahoo
Много съм щастлива, ама как се въртеше и мърдаше това дете, че на лекарката и беше ужасно трудно да го разглежда и мери...но каза че 95% ще бъде момиче! Е, каза също че винаги има някакъв процент вероятен за грешка, но другия път тотално ще потвърди.
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: декември 17, 2009, 16:18:23 »

Здравейте момичета !
Беше ми трудно да се реша да ви пиша ,но реших че трябва.
Аз ще изляза от темичката за жалост , изгубих си бебчето , не ми се обяснява защото много ме боли, много ми е трудно да го приема и не мога да го осъзная все още.  cray cray cray cray cray cray cray
Ще ви пожелая всичко най-хубаво безпроблемна бременност на всички ви и да си родите живи, здрави и хубави бебета.Бъдете много щастливи.
Аз се надявам да се възстановя бързо и дано имам смелост да пробваме пак .
Целувки на всички и приятно изкарване на празниците.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #294 -: декември 17, 2009, 16:19:12 »

Честито a_iordanova ,за мадамата!
И ние сме за сега на мома,ама във вторник ще видим със сигурност!И ние като вас се въртим непрекъснато и бебончетата се крият! tease
Да са живи и здрави!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #295 -: декември 17, 2009, 16:22:48 »

maia_svet ,много съжалявам и те прегръщам силно!Знай,че ние сме до теб!Надявам се скоро да се съвземеш! cray
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: декември 17, 2009, 16:24:12 »

maia_svet много съжалявам за случилото се мила!
Дано съвсем скоро се възстановиш и събереш сили! give_rose
Пращам ти много положителни мисли и чувства! give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: декември 17, 2009, 16:45:12 »

Мая не знам какво се е случило за да се стигне до този трагичен изход на бременността  cray Мила къса ми се сърцето, прегръщам те силно и ако имаш нужда да споделиш, когато си готова да говориш - пиши ми, на среща съм винаги  cray
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: декември 17, 2009, 16:50:07 »

Здравейте момичета !
Беше ми трудно да се реша да ви пиша ,но реших че трябва.
Аз ще изляза от темичката за жалост , изгубих си бебчето , не ми се обяснява защото много ме боли, много ми е трудно да го приема и не мога да го осъзная все още.  cray cray cray cray cray cray cray
Ще ви пожелая всичко най-хубаво безпроблемна бременност на всички ви и да си родите живи, здрави и хубави бебета.Бъдете много щастливи.
Аз се надявам да се възстановя бързо и дано имам смелост да пробваме пак .
Целувки на всички и приятно изкарване на празниците.

Съжалявам за това, което се е случило! Пожелавам ви сили и гушш!  Friend
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: декември 17, 2009, 16:58:13 »

Олее, милата, съжалявам за случилото се, това е ужасно и никой не трябва да го преживява! cray
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines