Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 23:35:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 134318 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: декември 05, 2009, 16:03:37 »

Regina94, добре дошла при нас! Радвам се, че да те видя тук  give_rose
Този продукт тук е навсякъде, обаче на мен хич не ми харесва. Аз се мажа с бадемовото масло, както ми каза, то веднага ми попива и аз слагам още. Харесва ми, защото не мирише.
Как се чувстваш?

Вяра, представям си колко си щастлива!!!
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: декември 05, 2009, 23:17:03 »

момичета да ви се похваля малко извън бременеенето днес ни даваха сватбата по Планета тв- утре / неделя пак ще я повтарят от 20.15-20.20ч.
Мъжо не знаеше и щеше да падне...викм му абе я пусни планетата да видим какво дават и той....Коте, коте ами те нас дават sarcastic cap толкова беше изненадан , че трябваше да го снимам
Голям смях падна ...
ю
В рубриката  моята приказна сватба
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #212 -: декември 06, 2009, 10:52:33 »

Браво liva82!Аз не знаех,че имало такава рубрика!Ще ви гледам довечера!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: декември 06, 2009, 15:05:10 »

Благодаря на всички, които ни отразиха. Аз вече имам лекар за раждането и съм доволна.
Всичко най=най от мен. До скоро,
Лили, чудесно е това , сигурна съм че сте много щастливи и ще гледам и аз, имали сте мнго хубава сватба  smile ама е за темата от сватбата ви а не за тук. Нека не спамим  girl_wink
« Последна редакция: декември 06, 2009, 15:20:44 от Вероника » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: декември 06, 2009, 18:34:32 »

Вяра, тази малка госпожица защо ми се струва, че има твойта муцунка... blush
Ама много ти е сладка еййй...една такава изразително изписана..пу.пу...сладурчеееееееееее give_rose
Дими май ще трябва да си взема по голяма пушка... Girl_hide
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: декември 06, 2009, 19:02:00 »

Благодаря на всички, които ни отразиха. Аз вече имам лекар за раждането и съм доволна.
Всичко най=най от мен. До скоро,
Лили, чудесно е това , сигурна съм че сте много щастливи и ще гледам и аз, имали сте мнго хубава сватба  smile ама е за темата от сватбата ви а не за тук. Нека не спамим  girl_wink
извинявам  се за спама, просто тук е нашата темичка в която споделяме различни неща и понеже ви чувствам близки затова реших да споделя за което се извинявам blush blush[/colo
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: декември 07, 2009, 12:37:49 »

Верче, много сладка госпожичка!!! give_rose Сигурно е много вълнуващо така да я видиш ...  heart
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #217 -: декември 07, 2009, 13:14:06 »

Здравейте и от мен, от седмица насам усещам нещо странно в корема си, нещо като гаделичкане или изтръпване в долната част, но досега не си бях давала сметка, че всъщност това е малкия бебок.  yahoo Вечер, когато съм в покой, ми се случва по-чесно, или просто тогава се усеща по-осезаемо. Много съм щастлива и с нетърпение очаквам да усетя и истински ритничета smile
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #218 -: декември 07, 2009, 13:21:46 »

Честито миличка!Усещаш мъника вече!А и е толкова вълнуващо! Bravo
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #219 -: декември 07, 2009, 15:50:41 »

Момичета искам да ви питам вас понаболяв ли ве в дясно или в ляво?Аз имам чувството,че е от разтягането на матката!Защото е като придърпване!? crazy
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: декември 07, 2009, 16:42:04 »

Рубин, нормално е. Не знам как се казва на български, но на английски е round ligament, виж на картинката е обозначено.

Боли, защото това се разтяга, а то придължа матката. Ако е по-силна болката, помага да си вдигаш краката на високо. Добре е да споделиш и с лекаря си като отидеш на преглед, за да го отрази. Избягвай да се протягаш много примерно до горния рафт на шкафа.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #221 -: декември 07, 2009, 16:46:41 »

Благоодаря миличка! @}->--Ти усещаш ли такива болки?
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: декември 07, 2009, 17:03:53 »

Руби, аз ги имам. Предполагах, че е нормално, но не ми беше хрумвало да не се пресягам. Правя го ежедневно, половината посуда е в горните шкафове  blush Иначе ми казаха да пия но-шпа, обаче за сега се инатя и търпя. Де да знам, сигурно глупаво ще ви се стори, ама никое лекарство не ми се вижда напълно напълно безвредно, и като знам как и с какво се храня - имам предвид, че плодовете и зеленчуците са купени и вероятно се пръскам, има консерванти в почти всичко, и просто...не ми се ще да вкарвам още химия и под формата на лекарства. За това за сега не пия, ако ме заболи чак толкова силно - което се надявам да не става, ще му мисля тогава.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: декември 07, 2009, 18:53:06 »

ето давам линк , в който пише , че сърцето се чува след 13 седмица, че някой не вярваше и въпроса беше повдигнат и да подкрепя казаното от мен давам сайта, ако се прочете някой медицински учебник ще се разбере защо не може да се чуе по рано...http://www.mamaibebe.com/?id=24
Понеже не всичко е обяснено в гугъл  girl_wink а ако всичко става по интернет нямаше да има нужда от лекари и медицинска литература нали така

Седмица 13

 Бебето започва дихателни движения. Шията се удължава и брадичката вече не е толкова близо до гръдния кош. При следващото си посещение при лекаря, вече би трябвало да се чува и пулса на бебето. Размерът вече е 7,5 сантиметра, а теглото – 23 грама.

Седмица 16


Формира се подкожна мазнина. Бебето вече държи главата и шията си изправени. През тази седмица на видеозон може да се чуе пулса му, както и евентуално може да бъде определен пола. Бебето вече може да диша – това става ясно при наблюдаване на равномерните движения на гръдния му кош. Засега то „диша” течност, но това спомага за развитието на белите дробове. Бебето е над 11 сантиметра и тежи 100 грама.
« Последна редакция: декември 07, 2009, 19:04:42 от liva82 » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: декември 07, 2009, 18:57:17 »

Рубин и бебчето, да, и аз имам такава болка, не е непрекъснато, но ми появи преди около 2 седмици, не мога да я опиша като силна, просто придърпване. Прилича ми на болки в яйчниците. Нищо не съм пила засега.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines