Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 16:39:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 165317 пъти)
 
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #375 -: декември 16, 2009, 12:18:55 »


Армани нещо се изгуби....
Здравейте на всички, добре дошли на новопопълненията  give_rose
Не съм се изгубила - просто нямам с какво да се похваля освен с редовна лелка  smile
Оставам в клуба, не знам как ще процедираме отсега нататък - опитвам се само едно да постигна: ДА НЕ МИСЛЯ ЗА БЕБЕТА...току виж се получило..
Успех на всички / не искам да пропусна някой затова няма да изброявам имена../ и дано да се уверим скоро, че
ПО КОЛЕДА НАИСТИНА СТАВАТ ЧУДЕСА! heart
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: декември 16, 2009, 13:57:43 »

 new user
 Здравейте на всички, аз съм съвсем нова тук, но искам и аз да се включа в клуба на "БЕБЕправещите". Ние със съпруга ми тепърва започва ме и се надявам всичко да е наред. Успех на всички и пожелавам коледните и новогодишните ви подаръци да са  PREGQ .
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: декември 16, 2009, 14:30:07 »

Добре дошла в клубчето, Ели!!!

И бързо-бързо да го напуснеш!!!
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: декември 16, 2009, 18:38:15 »

Здравейте,момичета,аз искам да ви кажа,че още 4 дни преди датата ми за М си направих тест за бременност и беше положителен с много бледа втора черта,след два дни го повторих и чертата беше вече доста по-тъмна,днес вече ми е втори ден от закъснението,много се надявам всичко да е наред и коледното ми желание да се сбъдне.
Пожелавам на всеки тук да изживее своето коледно чудо.Успех.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: декември 16, 2009, 21:21:27 »

Още ме е страх да се зарадвам, в понеделник съм на преглед и тогава ако всичко е наред ще съм по-спокойна.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: декември 17, 2009, 09:04:58 »

Криси, ще чакаме с нетърпение да ни зарадваш официално с хубавата новина в понеделник!!!  give_rose
Ели, добре дошла!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #381 -: декември 17, 2009, 09:53:46 »

Криси, дано всичко е наред и Коледното чудо да се е случило  give_rose

На останалите, а и на себе си, пожелавам много коледни чудеса  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: декември 17, 2009, 10:28:20 »

Криси стискам палци за понеделник give_rose

Момичета вярвайте  give_rose Ако не по Коледа до другата година може да ни донесе по едно малко чудо smile
Активен
dani_k11
Ентусиаст
**
Публикации: 129



« Отговор #383 -: декември 18, 2009, 08:43:41 »

Криси имаш и мойта морална подкрепа, стискам палци  give_rose
Моми4ета мойто коледно 4удо ще по4ака, нали си жзех тестове, но преди да започна да ги ползвам се уредих с настинка и цистит cray
следващия месец  good
успех момичета give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: декември 18, 2009, 17:45:40 »

Крисииииии....страхотна новина  yahoo ти си такова хубаво доказателство че по Коледа наистина стават чудеса  yahoo стискам палци всичко да е на ред и да може да ти честитим официално в другата темичка... give_rose give_rose give_rose

eli_berberova  Welcome
пожелавам ти скоро  най красивите и желани  PREGQ

Клео какво става с теб мила...не ни напускай  cray ... не се отказвай ,  давай после заедно ще бременеем  всички  girl_wink

на всички които ги е навестила лелката ,не се отчайвайте...нова година нов късмет са казали хората  Girl_hide ще стискам палци късмета да е именно с всички вас...

при нас нещата са на степен изчакване на овуто...другата седмица си изчислявам че трябва да настъпи... вчера си направих един тест за ову за да видя до каква степен и какво показва когато не е настъпила овулация... направих го в 17 часа и се показа съвсем съвсем бледа втора чертичка което означава че няма ову но другата седмица би трябвало да я видя хубава наситена и да действаме за нашето коледно чудо... Bravo

 Good luck Good luck Good luck Good luck на всички ...
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: декември 21, 2009, 21:55:01 »

Момичета засега напускам темичката,живот и здраве лятото да имаме бебче,отивам в другата темичка да не спамим тук.
Желая от все сърце успех на всички!
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #386 -: декември 22, 2009, 00:16:28 »

На всички мили момичета в тази темичка желая дядо Коледа да им  донесе в къщата по едно такова човече Wink!На коледа стават чудеса !


* PHOTO_7015851_122717_18872011_ap_420X315.jpg (42.42 KB, 236x315 - видяно 2259 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: декември 23, 2009, 02:16:18 »

Abii много благодарим за пожеланието а този сладур под елхата дай Боже всекиму  yahoo Bravo yahoo Bravo
аз вече си имам все по наситена втора чертичка на теста за ову и точно на 24-ти се очертава да е пиковият момент и се надявам да не е случайно... yahoo

на всичи още веднъж пожелавам чудото да ги сподели в най скоро време и много много успех  give_rose give_rose give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: декември 23, 2009, 09:19:10 »

Бера това е твоят момент  *YAHOO*Успех от мен и не преяждайте много с постни манджи.Оставете и за "месните" ,място tease
Пък аз освен да ви се похваля,4е днес си ми дойде.То4но по план *YAHOO*Миналия месец беше на 26.И понеже винаги като ми дойде/не дойде,закъснее,подрани/давам от4ет на докито и той каза,4е е мноооого доволен *YAHOO*След тези огромни кисти каза,4е за сега явно нещата се нормализират.Но за да съм по-сигурна така или ина4е януари съм при него.Време е за цитонамазка и секрети и също да видим как са яй4ниците.Той и днес ми каза да не се спомайваме а да запо4ваме с бебеправенето ама като нема с кой angry blushЗа мен е важно,да съм здрава пък другото....
Пожелавам успех и много Коледни 4удеса на вси4ки :girlhide:Моето Коледни4е в момента се катери върху мен с мерак за игра blum
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: декември 23, 2009, 13:20:34 »

Здравейте на всички  smile Пожелавам Коледни чудеса за всички очакващи  Wink
Нашето чудо се случи (доста преди Коледа ) .  yahoo yahoo yahoo
Не съм казал до сега , тъй като имам едно заболяване, което доста ме притесняваше (за голямо щастие без негативни последици до момента  ). След като реших да споделя пък, неможех да пиша в темата и чаках новата, но ето че днес ме допусна  pardon Сега ще се пробвам и в другите теми да се впиша  huhhuh.gif
Вече съм в 4 месец и не мисля повече да крия, а и почна да ми личи  yahoo yahoo yahoo
Желая много много късмет на всички и наистина в най-скоро време още новини като моята  good
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines