Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 19:27:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 8 част  (Прочетена 161458 пъти)
 
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: януари 11, 2010, 11:17:28 »

Аз като черна станция да се включа  tease- от Fox kids  в Стара Загора имах комплект ританки с блузка и одеалце- много бях доволна!  good Но миналия месец от намаления взех 4 блузки и се развлякоха здраво- деколтето така увисна, че милото ми детенце е голо до раменцата и отдолу слагам по-прибрани по врата бодита. Със смесени чувства съм.  sad
Активен
_Izabela_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #391 -: януари 11, 2010, 12:59:28 »

Предстоят ми две от най-хубавите събития в живота ми -сватба и раждане на първото ми дете на 11.юли.2010.Надявам се да ми помогнете със съвети и за двете събития.Имам един конкретен въпрос относно количката.Харесах си Джема травел 3 в 1.Виждала съм я на живо,бутала съм я,вдигала съм я и определено ми харесва!!! Вчера обаче случайно в нета видях Бертони Рок анд рол и тя също ми хареса.Знам,че има огромна разлика между двете колички,която не е само в цената.....ако вземем Бертони-то ще ни тряба и столче за кола.Та въпросът ми е да ме посъветвате коя от двте да избера и защо.Ще съм ви благодарна да ме посъветвате!!!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: януари 11, 2010, 13:15:03 »

_Izabela_ аз бях влюбена в тая Джема, но наскоро се разочаровах много. Видях една позната с такава количка и доста се оплака от нея  blush
Тъй като и аз заглеждам колички от тоя клас да ти кажа ако искаш виж Бертони плазма, ако ти харесва, аз я намерих на 400лв с три коша, а и ми харесва като дизайн, може да ти допадне  good
Активен
_Izabela_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #393 -: януари 11, 2010, 13:33:51 »

Gergancheto Би ли ми казала откъде и кога си си взела бертонито?Видях я отново в един сайт аз и преди съм я заглеждала,и тя също ми харесва,но Джемата ми е накакси на сърце  smile Благодаря ти за препоръката  blum
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: януари 11, 2010, 14:06:42 »

Ами аз Бертонито още не съм го взела, сега е само набелязано  Wink Иначе аз я гледах в една бебешка борса в Мездра (понеже съм от Враца)  Wink За джемата те разбирам защото и на мен много ми беше легнала на сърцето  Wink Ако много си я харесваш си вземи нея,може пък твоята да не даде дефекти толкова бързо като тази на познатата ми  good
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: януари 11, 2010, 14:16:29 »

Това му е цаката на марката Чиполино - купуваш и на късмет. Някои изкарват отглеждането на едно бебе, други месец - два и кошмарът започва.
А и за цените, които напоследък нахалстват да предлагат, може да се вземе нещо доста по-добро, при което лотарията ще е далеч по-малка.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: януари 11, 2010, 14:28:36 »

Това му е цаката на марката Чиполино - купуваш и на късмет. Някои изкарват отглеждането на едно бебе, други месец - два и кошмарът започва.
А и за цените, които напоследък нахалстват да предлагат, може да се вземе нещо доста по-добро, при което лотарията ще е далеч по-малка.

Да бе понадули са цените, тая Джема си удря 700лв, което е много за качеството което предлага  pleasantry
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: януари 12, 2010, 07:56:46 »

На нас ни дадоха първия подарък вече, една мъжка мама не се стърпя да купи рокля на беба smile




Роклята е от джинсов плат и идва с гащи от същата материя  Curtsey
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: януари 12, 2010, 07:59:47 »

Каква красота-ех тези девойки колко са красиви с такива дрешки.
Активен
uzini
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #399 -: януари 12, 2010, 11:12:14 »

момичета долу горе кога започват дечицата да ходят с проходилка  crazy защото нали уж пише от 6тия месец а Дея като я сложихме и тя само си стои а не се движи crazy
ето и нашата проходилка,много и се кефим само дето още Дея не я ползва за проходилка huhhuh.gif

Ето нещо относно проходилките http://http://www.smartcellsbg.com/?q=bg/node/38 - по-точно т.7 от статията. Аз заведох детето си на преглед при този доктор - неговата препоръка е да не се използва проходилка, за да се научи детето да ходи.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: януари 12, 2010, 11:25:40 »

На мен за дъщеря ми ортопеда също ми каза да не ползваме проходилка и не съм ползвала.Но пък всички мами около мене ползваха и децата им проходиха.
Аз просто много слушам докторите,но не е казано че всеки е така.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: януари 12, 2010, 11:47:06 »

Ние нашата проходилка сме я ползвали точно 2 пъти. Детето си лазеше, изправяше се, падаше и си проходи точно на рождения ден. Аз неисках да я предизвиквам да се развива бързо. За всичко си има време. Да не би ако беше проходила 2 месеца по-рано щяха да й дадът медал?
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: януари 12, 2010, 12:02:12 »

Момичета не знам дали тук трябва да ви споделя радостта си, защото трябва да е в покупки за мама ама такава тема няма smile но съм страшно доволна намерих нощница за кърмачки, която не е от типа нощницата на баба ми а е много сладко направена нощница с припокриване и дупки от които се вади гърдата, когато се кърми, нямаше моя номер и затова днес не я купих но обещаха в четвъртък да докарат и ще ви я снимам супер съм доволна. Отпред даже е с апликациики на жирафче или слончета, които се обичат или бебе слонче, danceg
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #403 -: януари 12, 2010, 12:11:25 »

По въпроса с проходилките сме много  Offtopic, но темата е интересна. Ако може някой модератор да премести постовете в превилната тема тема и там да си продължим дискуцията...

Аз знам, че с проходилката не се прохожда по-рано.Тя просто дава свобода на малкото любобитно човече да се придвижва на воля. Детето на моята приятелка използва проходилка между 7-мия и 9-тия месец. След това започна да лази и проходилката спря да бъде интересна. Същото детенце проходи точно на 1 годинка. Детето пък на моя братовчед имаше проблем с баланса много дълго след като проходи точно заради проходилката.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: януари 12, 2010, 12:44:09 »

emili85   good
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines