Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 07:24:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 8 част  (Прочетена 161093 пъти)
 
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: ноември 17, 2009, 11:28:39 »

Момичета аз си харесах ето тези две колички http://www.x-lander.bg/modele/xa/
http://www.x-lander.bg/modele/xt/ ,като към тях мога да сложа кошница Маxi-cosi,въпросът ми е дали трябва първо да я пробвам на колата,има ли вероятност да не пасне кошницата или столчето по-късно  blush А пък ако някой има отзиви за количките,ще съм благодарна да сподели  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 18, 2009, 09:26:08 »

На нас пък са ни най-удобни бодитата с копчета отпред и ританки и честно казано в началото не ни стигаха,понеже бебо все пак връща мляко,изпускат памперси,така че ние пък имаме доста бодита с дълъг ръкав и ританки,а гащеризончета почти не ползваме =]така че Гери моят съвет е да вземеш по малко от всичко и сама ще прецениш ан вас кое ще ви е по-удобно :girl_wink:Шишета и аз мислех да не ползвам,но се оказа,че ми трябват 2-3: 1-за чайче или водичка,1-за изцедена малко кърма за капките колийф и 1 резервно докато стерилизирам другите или ако взимам кърма за разходка или оставям някой друг да го храни.Лъжички също имам 3,за да ги сменям по на често,а за бибата-ние харесваме и ползваме единствено на чико каучуковата-и от други съм чувала много добри отзиви за нея,но по принцип рядко я ползваме,но пак си е индивидуално,та според мен си вземи 1 каучуков и 1 силиконов биберон от различни марки и бебо ще си покаже.За спането ние сме на равен матрак на магнифлекс "бейби бамбу",отгоре протектор,а под главичката слагаме сгъната калъфка или тънка хавлиена кърпа в калъфка,по препоръка на педиатъра ни,понеже иначе главичката някак идвала на ниво по-ниско от краката като си извиели вратлетата(не го виждам точно така,ама щом ни каза)...иначе в болницата,в която аз раждах бебетата ги държаха на матрачета повдигнати като възглавницата,която Маслинка е показала и на мен ми се вижда най-удачно,та май ще търся и аз такава.Ами това се сещам,но както виждаш колкото бебета и майки-толкова различни мнения,така че като се роди мъничето ще си покаже какво е най-добре за вас give_rose
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: ноември 18, 2009, 09:31:40 »

Гери аз чак сега видях да ти отговоря за камината...
От ebay.de я поръчахме good
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #153 -: ноември 20, 2009, 21:15:15 »

Виждали ли сте някъде по Софийските магазини този шезлонг http://www.kasidabg.com/muzikalen-shezlong-fisher-price-cpath-556_560.html
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: ноември 20, 2009, 21:19:43 »

Виждали ли сте някъде по Софийските магазини този шезлонг http://www.kasidabg.com/muzikalen-shezlong-fisher-price-cpath-556_560.html
Ние купувахме такъв от Марсел на Дондуков преди време.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: ноември 21, 2009, 10:36:53 »

Ох айде последен въпрос  - гледам че в списъците за новородено присъства гъба за баня  crazy Пък аз не съм видяла да къпят племенничката ми с гъба? Та всъщност трябва ли да купуваме или не?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: ноември 21, 2009, 11:05:01 »

Ох айде последен въпрос  - гледам че в списъците за новородено присъства гъба за баня  crazy Пък аз не съм видяла да къпят племенничката ми с гъба? Та всъщност трябва ли да купуваме или не?
ние до сега не сме ползвали,едва преди 2-3 дни се зачудих дали да не пробваме crazy
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: ноември 21, 2009, 12:00:40 »

Аз мисля,че не е нужна,тази нежна кожичка не виждам смисъл да се търка и с гъба.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #158 -: ноември 21, 2009, 20:14:07 »

И аз смятам че гъбата не е необходима  nea
А сега имам въпрос към мамите които ползват кенгуру, понеже това е моето хендс фри  blum
Първо слагате кенгуруто или първо бебето и съответно после кое първо сваляте кенгуруто или бебето?
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: ноември 21, 2009, 20:21:25 »

Когато използвах кенгуро слагах го на леглото,после салагах бебето и на края "обличах" кегурото с бебето в него.След това го "събличам" по обратния ред.Не съм пробвала да го сложа празно и да намъкна бебето в него,но може и да става.Вероятно всеки му намира цаката и го ползва както му е най-лесно.Пробвай по различни начини за да видиш ка ще ти е най-удобно.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #160 -: ноември 21, 2009, 20:41:01 »

mariana, аз имам опит само от една марка марка кенгура и ето как се слага бебето в тях

http://www.babybjorn.com/en/American/products/Mobility/BABYBJORN-Baby-Carrier-Active/Instructions-for-use/

Мисля, че трябва да се следват инструкциите на съответните производители, ти нямаш ли такива за твоето кенгуро?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: ноември 22, 2009, 11:24:14 »

Такааа ...  Girl_hide Клео ми каза да купя нещо когато усетя бебето, че да излизало с главата напред  tease и аз нали съм послушна и само ми дай покупки да правя веднага се сдобих с това  шапе
Много се кефя на всяко нещо макар и малко  bouncinggirl
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: ноември 22, 2009, 11:25:54 »

Верка,чудесна розова шапчка.Ама голям кеф е да се купуват розови неща,нали.Ама аз и сините гледам с кеф.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #163 -: ноември 22, 2009, 11:26:45 »

 kali_gali пробвала съм и двата варианта  good Общо взето  при слагането май ми е по удобно да облека кенгуруто, после го разхлабвам, мушкам бебето и притягам коланите. По скоро ваденето ми е сложно, защото тя обикновено заспива вътре.

 KlaraFina това кенгуру е много хубаво, но скъпичко ми идва. Нашето е най-обикновено http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/95_97/products_id/396
Просто забравихме да си поискаме инструкция на български, а и продавачките не се сетиха да ни дадат.
Ще трябва да се мъча да превеждам явно.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #164 -: ноември 22, 2009, 11:54:40 »

Аз сложих линка не за да те агитирам да си купиш такова, а да видиш как се слага бебето в кенгурото. Общо взето както и ти правиш - първо кенгурото, после бебето. Свалянето е точно в обратната последователност на слагането. Разкопчаваш кенгурото в обратния ред на закопчаване като придържаш към теб бебето и когато си освободила достатъчно място, изваждаш бебето.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines