Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:30:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159617 пъти)
 
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: юли 09, 2010, 08:34:17 »

И нашата торта беше от Захаро, модел 2009(с малки изменения), направиха ни я точно както искахме и също беше мнооооого вкусна!  good Според мен която и торта да изберете от каталога им, няма да сте разочаровани  Wink, нали dodo23  smile
Относно поръчването на обувки в Бургас, има едни арменци в Меден рудник, в селото, нямам координати, но там всички ги знаят, много отдавна се занимават с това. Аз от време на време изпращам там мои клиентки, но мисля да престана да им правя реклама, тъй като започнах да чувам оплаквания. Напоследък не работят съвсем като професионалисти, а продължават да си вдигат цените. Препоръчвам поръчка във Варна.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: юли 09, 2010, 09:02:13 »

Бубче,къде се загуби?
Радвам се за роклята и нямам търпение да видя снимки-нядавам се да покажеш нещо!
До къде сте с организацията,какво отметна и какво остава?Септември ли ще бъде сватбата?

Ади,радвам се,че успях да помогна и си намерила каквото ти трябва!

За тортите на Захаро какво да кажа-богато разнообразие от вкусове и видове!Винаги красиви,колкото и вкусни.Трима художници(доколкото знам) "рисуват" нашите фантазии  good.
Много ми харесва,че са склонни да удовлетворят всяко желание-с Ваня имахме еднакви торти,но в различни цветове!
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: юли 09, 2010, 10:09:02 »

И ние смятаме от там да си поръчаме тортата спрели сме се на няколко модела 2001,2036,2086 като ще има промяна в цвета евентуално ще е бяла а декорацията цикламена,поне аз така искам но дали ще стане трябва с тях да говоря.Момичета колко време преди сватбата трябва да си поръщам тортата.
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: юли 09, 2010, 13:27:15 »

jeki понеже точно в неделя ходихме в Захаро, в цеха им в Поморие да питаме за поръчването, ни казаха следното: нашата сватба е на 21.08 - казаха, 4е трябва да поръчаме тортата първата седмица на август (между 2-ри и 8-ми), а 1 седмица преди датата (т.е. 16-ти най-късно) трябва да внесем цялата сума...дано тази информация да ти помогне да се ориентираш smile
Активен
BuB4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59


„Истинската цена на любовта е любов“


Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: юли 09, 2010, 13:33:52 »

Здравей Додо 23  give_rose
Малко изчезнах от хоризота, че свободно веме почти нямам  scratch one-s head
Ами вече си имаме час в ритуалната зала и църквата в Несебър, ресторант, имаме си оператор, фотограф и Дж., водещ, оркестър за извеждане. Избрали сме си покани, днес трябваше да ги поръчам,но... заваля  nea
Тази събота ще ходим да си избираме халките и да погледна за обувки. Остана да се разберем със Дора(агентката) за украсата в ресторанта и дребните нещица. Май за сега е само това  Wink
И разбира се - роклята е готова  danceg
Опитах се да кача снимки във галерия, но явно са голям размер и ми отказа, ще се пробвам пак като ги намаля  girl_wink
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: юли 09, 2010, 13:34:08 »

Аз,да ви кажа съм голям фен на тортите на Амадеус,но....за сватбата също поръчахме от Захаро.Просто имат много богат каталог и ги докарват на визия,което си е важно за сватба.Иначе за всички останали лични поводи си поръчваме от Амадеус.Имат една бяла тортичка с настърган бял шоколад....ммм... blum
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: юли 09, 2010, 14:11:13 »

Благодаря ти  katqsl, мисля края на юли да отида и да ми кажат за какво става дума,аз клоня нещо към квадратна торта,и имам малко идей за декорация да ги обсъдим  smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: юли 14, 2010, 09:36:46 »

Момичета, много спешно ми трябват морски звезди (малки, такива, които стават за украса на чаши и кощница примено).
Може ли някой да помогне?

Преди имаше в "Практикер", ама вече не.
Тъпото е, че наистина ми е спешно, пък нямам време да обикалям. sad
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: юли 14, 2010, 10:29:11 »

Kiksi, Понеже в събота обикалях складовете за подаръчета....в склада на Тандем имаше в пакети по много (доста дребни бяха, не знам точно колко малки ти трябват) - складът се намира в ..как да го обясня....зад Вардар има един дълъг блок, който се пада перпендикулярен на Вардар; в него има банка ДСК и Болеро мисля....та в единия му край има кафе Тандем, и на втория етаж точно над него е склада. Друг подобен склад има близо до Младежкия дом (казва се Сувенири Дар), пада се на на ъгъла между ул.Левски и Калоян..и там мисля гледах малки звезди...дано да намериш  good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: юли 14, 2010, 10:57:54 »

katqsl, благодаря ти много за инфото!

Знам го склада на Тандем, ама преди не даваха на дребно. sad
И за другия се сетих, но никога не съм пазарила оттам, дано там да дават по 1 пакет.

Благодаря още веднъж!  give_rose
Активен
anelina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #475 -: юли 16, 2010, 20:21:30 »

Kiksi, eto ot tuk moyhe da si porzchash online
http://www.nautilus5.com/search.php?cat=6

Nie si wzehme ot tjah, che ni trjabvaha za pokanite

модератор :Моля ,пишете на кирилица!
« Последна редакция: юли 17, 2010, 22:07:20 от fiibi_bg » Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: юли 18, 2010, 22:02:45 »

здравейте

искам  да попитам някой знае ли от къде може да се поръчат бели гълъби за църквата ?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: юли 19, 2010, 10:24:07 »

anelinathank you

Diema, ритуалната зала в Бургас предлагат гълъби, обаче за църквата няма как да си вземете оттам.  pardon
Но със сигурност някоя от агенциите може да осигури такива - нещо ми се върти в главата, че "Мирена" го предлагаха като опция, може да питаш и в "Диаманти" или "Парти Арт 2". Това са все сериозни агенции и няма начин да не предлагат подобна услуга.  good
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: юли 20, 2010, 10:54:23 »

благодаря много за бързия отговор kiksi още днес ще питам в Мирена.За ритуалната зала знам че предлагат но ние искахме пред църквата ама в краен случай ако и от агенциите не могат да осигурят  ще е в ритуалната зала smile
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: юли 27, 2010, 10:41:09 »

Здравейте, понеже стигнах до момента с поръчването на тортата и ми изникна един въпрос...Та ние мислим да я поръчваме от Захаро, но като ходихме пропуснах да попитам дали може на място в цеха им в Поморие да се прави нещо като дегустация, т.е. да опитаме от разните там кремове и блатове или не може? Някой има ли информация по въпроса?  Hmmm
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines