Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 17:39:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159967 пъти)
 
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 18, 2010, 12:21:25 »

Момичета,успях да направя най-сетне снимки на новата зала на Атлантис  smile.Имам една добра и една лоша новина,макар че лошата новина мисля не касае булките от втората половина на годината.
Добрата новина е,че залата е прекрасна  Bravo.Конструирана е специално за сватби.Има подходящо място за булченската маса.Таванът е достатъчно висок,има големи прозорци,просторно е,светло,цветовете не са ангажиращи и може да се направи сватбена декорация във всеки цвят и стил.
Лошата новина е,че комплекса е затрупан със сроителни отпадъци,стълби,маркучи.Изглежда като строителна площадка.Басейните са празни  nea.А,беше толкова красиво,когато ходихме да запазваме залата!Надявам се,че всичко това ще бъде коригирано,искренно се надявам...
Не искам да празнувам сватбения си ден сред строителни отпадъци  cray
PS.Cнимките са в галерията.
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #196 -: април 18, 2010, 12:34:17 »

stefanel  give_rose мерси мерси мерси, обнадеждаващо е това, което видяхме  yahoo yahoo yahoo. А за крайния вариант не се и съмнявам. Ние сме там в началото на Септември  danceg danceg danceg

Много благодаря за снимките, които си направила   give_rose give_rose give_rose
Активен
BrideToBe
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #197 -: април 18, 2010, 16:47:29 »

stefanel, златна си!!!Надявам се всичко да е наред с ресторанта, все пак скоро започва сезона и те трябва да се представят на ниво!
Момичета, аз съм още пред дилемата за фризьор и гримьор, помагайте! Това е много важна, да не кажа най-важната част от сватбата за булката, защото от тях зависи настроението и самочувствието й..
Аз както казах не съм от Бургас и нямам идея към кой да се насоча.. Ако може и координати някакви да ми дадете на лични. Засега имам тел. на Стайко, но не мога да намеря този на Иван Мавродиев за грим. Чувам много хубави неща за него, но няма как да се свържа.. sad
Активен
dianski
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #198 -: април 20, 2010, 00:21:52 »

Zdarvejte otnovo budeshti i otminali bulki,

tuj kato poleta ni za Qponiq beshe anuliran  cray  cray  cray  cray , v momenta sum si vkuchti i se vuzpolzvam ot tova vreme da napredna malko s fotografa i s DJ-q.

iskam da vi popitram, imate li vpechatleniq ot DJ Drago?
i edin ochte po-vagen vupros: fotografa! iskahme da vzemem Kaloqn Spasov, zashtoto snimkite mu sa prosto super! no ne e svoboden!!! nea nqkoj moge li da mi preporucha gotin fotograf ot negoviq tip? samo za primer, nqgolov ne ni e po vkusa...

mnogo merci!
az sum bilka prez avgust, ima li drugi kato men? do kude ste stignali s prigotovleniqta?
chao i do skoro!
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #199 -: април 20, 2010, 08:53:12 »

jeki, katqsl, minalina, благодаря за отговорите, момичета.
Тъкмо щях да му се обаждам и той ми отговори на съобщението. Вече го ангажирахме за детска фотосеся  yahoo

Аз да си призная, че след като ми мина сватбата хич не се навъртам в сватбените теми, но dianski, нямаш много време до сватбата, потърси фотограф дори извън Бургас, например във Варна. В София със сигурност ще е останал свободен фотограф от типа, който търсиш, но ще струва много повече.

Ние имахме уговорка с Анастас Петков, http://www.purelook.com/ , но той не се занимава точно със сватбена фотография, а и до колкото знам често е в чужбина и му е трудно да поема ангажименти напред във времето. Снима основно хора, би направил чудесна фотосесия преди или след цялата дъндания, но до колкото знам не му е много по вкуса да е в центъра на събиятата.
 
Уф, така добре ви разбирам терзанията с фотографите...
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 20, 2010, 09:00:09 »

dianski моята сватба също ще е август месец. Аз също много държах на Калоян Спасов, но още през февруари месец като му звъннах беше зает. После като наемах другите неща оттук оттам чувах, че август се очертава доста натоварен откъм сватби. Не го казвам, за да те плаша, но е хубаво да се ориентирате кои хора ще ви трябват. За фотограф с подобен на Спасов стил - аз поне в Бургас не намирам. Надявам се другите момичета да могат да помогнат.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 20, 2010, 09:31:04 »

Момиче аз като видях снимките на Калоян се влюбих и казах това ще е фотографа сватбата ние е на 04.09.2010 а ние му се обадихме на 05.12.2009 г т.е от сватбената агенция му се обадихаза да го ангажираме...
Активен
zori_w
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #202 -: април 21, 2010, 13:14:34 »

Момичета предстои ми сватба през август, а още не сам започнала с подготовката girl_impossible не знам от къде да започна, но като за начало имам 2 въпроса:някой правил ли е сватба на яхтеното пристанище в св.Влас и как е било? и може ли да ми кажете нещо за агенция Диаманти-София тъй като в интернет гледах техни неща и много ми допаднаха, а от форума разбрах че има и Диаманти в Бургас но май са различни фирми? huhhuh.gif
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 21, 2010, 13:53:52 »

Здравей,Zori_w smile Добре дошла във форума  give_rose
Защо не разгледаш сайта на агенция Диаманти Бургас и сама не прецениш?Аз ги наех за моята сватба,но тя още не е минала и е рано да давам съвети и препоръки  pardon.Засега всичко върви добре.
Ако сватбата ти е август,не е зле да побързаш с намирането на ресторант,запазването на дата в църквата и съвета(макар,че за съвета е още рано) и ангажирането на фотограф и видеооператор.
Ти докъде си стигнала?
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 21, 2010, 19:47:14 »

Zori_w  Welcome .Определено трябва да започнеш с подготовката, аз съм на мнение колкото по-рано, толква по- добре.
Активен
zori_w
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #205 -: април 21, 2010, 19:52:28 »

до никъде :!миналата неделя(на18.04) случайно разбрах за сватбено изложение на аг.Диаманти(но софииската доколкото разбрах) запознах се с шефката на агенцията-Соня, разменихме кординати и това е:) но като гледам всички колко са напред с подготовката направо ми идва  cray
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 21, 2010, 20:03:11 »

Не си разстройвай,миличка,още от началото  girl_wink
Всичко ще се нареди постепенно.Наслаждавай се на всеки един момент от подготовката и без много нерви.Няма полза от тях.Хайде,успех!Сигурна съм,че всичко ще мине като по вода  good
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: април 21, 2010, 20:36:30 »

Здравей,Зори и добре дошла във форума!
Както и другите дами са ти казали,не се измъчвай-мобилизирай се и почвай да отмяташ задачи!

Първото,което те съветвам да ангажираш е ресторант.Предполагам,че искаш само брака да се сключи на пристанището,а къде искаш да е ресторанта?В Сл.бряг през август има вариянти,във Св.Влас не знам дали има подходящи заведения.Колко гости ще имате?

Следва фото,видео и ди-джей.
За нашата сватба през септември в средата на май мисля,бяхме ангажирали всичко изброено както и агенция.
Набележи си по няколко вариянта и почвай да звъниш и да питаш.
Много момичета от Бургас са ползвали Диаманти и са били доволни.
Виж коментарите на предната страница-бях дала линк към тема с благодарности за добре свършена работа.
Активен
BuB4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59


„Истинската цена на любовта е любов“


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 21, 2010, 21:03:13 »

Здравейте и от мен момичета girl_wink
На мен също ми предстои  weddingday ,ноооооо нямаме конкретна дата, само се моткаме. Нямаме си кумуве, това ние най-големия проблем. Оказа се, че на никой не му се поема такъв ангажимент. Направо ми се  cray, толкова ми е мъчно, че незнам какво да правим. И двамата с милото ми искаме, ама как да определяме дата без кръстници. Сега просто чакаме  cray. Иначе горе-долу си имам идейка за това как да изглежда сватбата ни.
Направили сме списъка със гостите и се оказа, че ще сме около 130 души и единствения ресторант във Бургас е ресторанта на хотел България, ама и двамата за там сме пас.
Ходих и във Университета и ми казаха, че е за 150 човека, ама да не се сгъчкат гостите ме притеснява, а и дансинга незнам дали няма да остане едииииииин минюн.
Питала съм и във Атлантис, нашата дата е свободна все още.
Харесала съм си агенция - Арт 2
Имам си и видио и Dj, колебая се за фотограф.
Ама как да ангажирам хора, как да я организирам  cray cray cray
Надявам се скоро да се похваля със кръстници, стискайте палци момичета.
Прочела съм всичко до тук и съм разгледала всичките ви албунчета и всички сте имали прекрасни сватби, дано скоро и аз да съм сред госпожите girl_wink
Ще съм редовна вече   Computer
Като имам въпросчета ще се обръщам към вас. give_rose give_rose give_rose
Ох,аз май малко се олях в приказки  blush
Просто исках да се оплача, че много ми е тъжно  cray
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: април 22, 2010, 08:37:34 »

milenamk Welcome
Ако знаеш само колко ми се кумува,напрово бих си предложила "услугите".
Ние също дълго време се двоумихме за кумовете,получихме и отказ,но в крайна сметка нещата се подредиха прекрасно.

Поогледайте се-все ще имате близки хора,които да приемат това предизвикателство.

Успех в търсенето и ни дръж в течение!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines