Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:16:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159677 пъти)
 
anelina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #75 -: февруари 05, 2010, 23:43:34 »

Здравейте момичета, и на нас ни предстои сватба  yahoo през юни и искаме да е близо до морето или до басейн, с морска тематика :-) Става дума за Бургас. Момичета, помагайте за ресторант, агенция, DJ. Как стои  въпроса с изнесения ритуал, цена за Бургас?
Много благодаря предварителнооо  blush
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 07, 2010, 18:44:56 »

Anelina, в Бургас ресторант, който да отговаря на тези критерии - да е близо до морето и с басейн не се сещам да има. Нашата сватба беше с морска украса, но поради горните причини реших да не е в самия град. Наоколо има мнооого комплекси, които са подходящи (виж снимките ако искаш). Ако това те устройва, мога да ти дам цял списък с ресторанти.
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 07, 2010, 23:12:06 »

Здравейте бъдещи булки  smile
И аз съм една от вас.Нашата сватба е на 16 май в новата зала на Атлантис.Тя още не е готова,но се надявам до тогава да стане.И понеже ще сме едни от първите в тази зала,после ще споделям отзиви.Между впрочем роклята ми е от модна къща Романтика.Доволна сам засега от тях.Но чакам първата проба.Това е засега от мен  give_rose
а колко е куверта в Атлантис и може ли да се внася алкохол?
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #78 -: февруари 08, 2010, 00:12:41 »

rossy* mail-for-you

Преди месец като ходихме да капарираме Атлантис, ни казаха че цената на куверт на човек е 30лв, но преди седмица като влязох в сайта им пише че цената е 32лв. Мисля си, че е нормално - нова година, нов сезон - нови цени. И ни казаха, че всичко, което искаме можем да си вкараме без проблем и без някакво допълнително заплащане.


stefanel  ще чакаме отзиви и снимки след сватбата за новата зала на Атлантис, ние също ще сме там, но чак Септември
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 09, 2010, 01:13:33 »

rossy* mail-for-you

Преди месец като ходихме да капарираме Атлантис, ни казаха че цената на куверт на човек е 30лв, но преди седмица като влязох в сайта им пише че цената е 32лв. Мисля си, че е нормално - нова година, нов сезон - нови цени. И ни казаха, че всичко, което искаме можем да си вкараме без проблем и без някакво допълнително заплащане.


stefanel  ще чакаме отзиви и снимки след сватбата за новата зала на Атлантис, ние също ще сме там, но чак Септември
аз незнам дали ще сме в новата зала. На нас ни хареса тази ,която е основната за сватбите... 30-32 лв бива . Сега сме на проучване за още един ресторант - в Сл.бряг в хотел Империал. Ресторанта е хубав. Ще чакаме само да видим какви ще са цените и после ще решим в кой ресторант ще сме . Пък ако новата зала е готова началото на май , защо пък не...ще пиша пак какво сме избрали!
Активен
galka80
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 09, 2010, 14:12:10 »

Здравейте момичета! Извинявайте, че се намесвам във вашата темичка, но ми е нужна помоща ви. Тази събота мисля да отскоча до вашият град и да разгледам какви булчински рокли се предлагат. Ще съм ви много благодарна ако ме ориентирате какви магазини има и къде да ги търся.  give_rose
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 09, 2010, 17:21:02 »

Здравей,galka80!
По отношение на роклите в Бургас няма такъв голям избор,но с малко късмет,може да намериш нещо интересно Wink
магагин 'Аз и Ти' на бул.Хр.Ботев-произведени са в Смолян,но имат и рокли на Demetrius
магазин 'Романтика' на ул.Цар Симеон-рокли на София Борисова,но са представители и на две амарикански марки
Всичко зависи от това,колко средства можеш да отпуснеш за рокля.Сигурна съм,че твоята прекрасна рокля те очаква някъде.Дано я намериш лесно  give_rose
Активен
galka80
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 10, 2010, 11:24:18 »

Много ти благодаря stefanel! Flower
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 11, 2010, 23:23:04 »

Здравей,galka80!
По отношение на роклите в Бургас няма такъв голям избор,но с малко късмет,може да намериш нещо интересно Wink
магагин 'Аз и Ти' на бул.Хр.Ботев-произведени са в Смолян,но имат и рокли на Demetrius
магазин 'Романтика' на ул.Цар Симеон-рокли на София Борисова,но са представители и на две амарикански марки
Всичко зависи от това,колко средства можеш да отпуснеш за рокля.Сигурна съм,че твоята прекрасна рокля те очаква някъде.Дано я намериш лесно  give_rose
днес пообиколих малко .Пробвах накоя друга рокля. Харесах 2 , ама ще поогледам и във варна и тогава ще реша.
В АЗ и ТИ роклите са по модел на Деметриус , подобни .
Активен
anelina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #84 -: февруари 16, 2010, 00:28:23 »

@ Bianka - да, ще съл ти благодарна за списък с ресторанти, а с коя агенция си работила, мн ми допада украсата Bravo

момичета, а не се ли чува нещо за приморец ...
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 16, 2010, 18:55:07 »

Агентката е Краси, агенция - White magic. Наистина много добре се справи - препоръчвам я с две ръцеsmile
Нашият ресторант е "Вип зона" в Созопол, а другите принципни възможности, които обмислях бяха "Санта Марина" (невероятно, но доста скъпо), "Лагуна бийч", "Мартинез", "Селена" - все в Созопол, а също и "Сънсет ризорт" и "Атлантис" в обратната посока.
Ако си избереш агент преди ресторант, накарай я да ти препоръча такъв. Те със сигурност доста са обикаляли и са правили сватби къде ли не, тъй че ще имат преки наблюдения.
При мен идеята за темата дойде след като се влюбих в ресторанта.
« Последна редакция: февруари 16, 2010, 19:00:58 от Bianka » Активен
anelina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #86 -: февруари 16, 2010, 23:59:30 »

Много благодаря за информациятя и предложенията. А кой фотограф и DJ ще ми препоръчате за Бургас
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 17, 2010, 12:02:20 »

фотографи-Калоян Спасов,фото Гея,Пламен Рашев.Най-добре е да разгледаш техни снимки и да прецениш кой най-много ти допада като стил и качество.Аз не мога да ти кажа от личен опит,защото нашата сватба предстои.Когато се обадихме на Калоян 4 месеца преди сватбата,той вече беше ангажиран за нашата дата.Така,че сме наели фото Гея.Надявам се да станат добри снимки  любов заедно
dj-Григор,Драго,Тони,Станислав Жеков.Най-добре да изгледаш различни сватби и да прецениш стилът на водене на всеки от тях.Ние сме с Григор.
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 17, 2010, 12:05:34 »

Между впрочем има ли и други майски булки като мен?И изобщо кога и къде ще бъде сватбата на всяка от вас?
Активен
RONY
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #89 -: февруари 17, 2010, 14:20:41 »

За фото Гея само добри думи професионалисти са, за дж може би личната  среща ще е най-добрия  избор.Имайте все пак едно наум ,че повечето от хората са заети за месеци напред и капарото е може би на 80"% задължително. girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines