Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:26:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 159753 пъти)
 
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #45 -: декември 05, 2009, 17:36:05 »

Пак съм аз  give_rose Понеже нашата сватба искаме да е на 5ти Септември, кога точно можем да запазим час в ритуалната зала в Бургас? А и при изнесен ритуал в колко часа е хубаво да се запази час (примерно 17ч.-18ч.), с оглед за вечерна сватба
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 05, 2009, 17:47:57 »

В ритуалната в Бургас,час можеш да запазиш най-рано 3 месеца преди датата,в твоя случай-5 юни.
Добре е да се съобразиш и с ресторанта за часа за брака.Ние решихме брака да се сключи в 16,30 като си мислехме,че ще влезем в ресторанта в 18 часа,но заради дневна сватба влязохме в 18,30.И се получи една доста голяма пролука.
За вечерна сватба,смятам че 17 часа е добре.
Добре е да се вземе предвид колко време е необходимо за да се стигне до ресторанта,в случай че ритуала не е там.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 13, 2010, 12:19:59 »

Здравейте момичета, може ли да помоля за помощ? Спешно ми трябва видеозаснемане за Бургас - може ли да ми предложите добри оператори? Благодаря Ви предварително.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 13, 2010, 16:58:35 »

Ние ползвахме Сарикови-доволни сме.Ако искаш контакти,пиши на лични. smile
Активен
Marta
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #49 -: януари 17, 2010, 20:18:04 »

Здравейте,
Реших моята сватба да е май месец. След дълго умуване май ще се насоча към малка сватба около 20-30 човека, но не мога да избера ресторант. Искам нещо романтично с хубава гледка обаче не се сещам за такъв ресторант в Бургас.
Можете ли да ми помогнете. Вече взех да се притеснявам че няма време.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 17, 2010, 20:36:27 »

Здравейте момичета, може ли да помоля за помощ? Спешно ми трябва видеозаснемане за Бургас - може ли да ми предложите добри оператори? Благодаря Ви предварително.
Fiamaa,  ние ползвахме "Лазаров 5" или по-точно казано оператора от агенция "Диаманти "-Бургас и сме страшно доволни. Много свежо и различно е DVD-то  ни! Виж ето това клипче от фотосесията: http://vbox7.com/play:8357b6aa
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 18, 2010, 19:15:03 »

Марта,скоро посетих един ресторант-хубаво и романтично място според мен(особенно втория етаж).Но не знам под "гледка" какво имаш предвид-предполагам,че лятото има маси навън,зеленина,цветя.Май месец струва ми се,че ще е приятно.
Съжалявам,че не си спомням името на заведението,но се намира точно зад х-л България.Надявам се някоя съфорумка да е ходила и да даде повече инфо.

Успех!

Nia,страхотно клипче! Bravo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 18, 2010, 20:10:57 »

dodo, къде по-точно зад "България"имаш впредвид. "Форс-а" ли? Вътре е за около 60 човека, отвън назнам, но нещо не ми се струва много подходящо!
 Marta, знам , че звучи малко изтъркано, ама защо не помислиш за някое такова на плажа или в морската? Там гледката определено е по-хубава? А пък и вие сте малко хора , така че не би трябвало да е труден избор? Лично аз , на твое място бих гледала също така да има покрив това заведение. pardon
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 18, 2010, 20:26:14 »

Точно зад хотела, до детската градина се намира и ресторант Черно море. Той е новооткрит, работи от около година някъде, с градина отвън. Може и него да има предвид момичето.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 18, 2010, 20:28:37 »

A да сетих се много добре, обаче там малко ми бяга "хубавата гледка"? nea
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 18, 2010, 21:44:16 »

Здравей Марта, има един ресторант в Бургас на бул."Димитър Димов" (до Морската градина), казва се "Дел Мар", много приятна и изискана обстановка. Ние заради изнесения ритуал подписвахме брак два дни преди сватбата и след това се почерпихме там. Бяхме го посещавали и преди и винаги сме оставали очаровани от атмосферата и обслужването. Относно гледката, не е кой знае какво, но големите аквариуми вътре компенсират. Ще кача снимки в галерията си.
Като се интересувах за място за нашата сватба ми беше допаднал и хотел Зелената къща във кв. Ветрен, заради градината отвън, но ние се очертаваше да бъдем доста хора и този вариант отпадна. Ако се сетя за някое друго място ще пиша отново. Имам наблюдения, че май месец се очертават доста сватби. Успех на всички!
« Последна редакция: януари 18, 2010, 21:59:19 от Vanche_ » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 19, 2010, 14:07:59 »

ДА,ресторанта е "Черно море"-благодаря на Ина за помоща. give_rose
Зелената къща във Ветрен и на мен ми е фаворит-за малко гости е добър вариянт!Само не съм сигурна дали там имат някакъв навес или използват само шатри.
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #57 -: януари 19, 2010, 14:16:31 »

Преди 2 седмици ходих в този ресторант "Черно Море", кухнята ми хареса  Bravo , на два етажа е, но определено на втория има повече място, а също и градината през лятото ще е хубаво там .... но само за гледката на този ресторант не знам къде е   pardon, в смисъл че през месец Май, едиствената гледка ще е хотел България и банката (СиБанк), а и е точно до улицата където минават доста коли. Аз се сещам за ресторант Булевард, примерно втория етаж - ще имате хубава гледка към морската градина, и а кухнята е добра! Обиколете, пробвайте и тогава изберете!  Wink
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 24, 2010, 12:01:29 »

Здравей Марта, има един ресторант в Бургас на бул."Димитър Димов" (до Морската градина), казва се "Дел Мар",

Да Дел МАр е невероятен ресторант, но за жалост не правят сватби там.Ние лично доста искахме този ресторант, но уви- управителката ни каза, поради причината,че ресторант а се намира на 1-ят етаж, на кооперация, не им позволяват такива тържества.НО ако ви хареса опитайте, може политиката им да се е променила!

Успех бъдещи булки!!!  give_rose
« Последна редакция: януари 24, 2010, 12:53:00 от Кardigansder » Активен
Marta
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #59 -: януари 24, 2010, 19:50:19 »

Здравейте пак
Очаквам още предложения защото много ми се иска да намеря подходящото място за моята романтична малка сватба. Много ми се иска да е на открито. Някои знае ли в Морската градина да има хубаво заведение. Обаче ми се иска да е луксозно и романтично. Преди да затворят Приморец и да помнат да строят някакви огромни хотели там си мислех че ще е супер романтично сватбата да е отвън на терасата на ресторанта, от която слизаш направо в Морската градина и виждаш само зеленина.
Нещо такова ми се иска.
Помагайте момичета, че вече съвсем се отчаях.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines