Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 21:19:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 13 част  (Прочетена 161850 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: ноември 08, 2009, 12:16:54 »

Здравейте момичета...ето ме днес и бързам да дам отчед  tease

та..ЛЕЛКАТА ОщЕ Я НЯМА  Xixixi
Вчвра си направих сутринта тест като станах още и докато се оправя чаках да стане резултата...погледнах..нямаше нищо... :angry:една чертичка само...обаче не знам какво ми хрумна да запазя теста  pardon и  малко по късно викам на милото...''няма да е станало този месец нашето бебче  sad ''
и му показвам теста...и като погледнахме по хубаво на светлото...  PREGQ ама бяхме наистина като човечето от имотикона...мноооооого лека втора чертичка....ама едва се вижда...викам си дали не си внушавам вече...ама аз не знам въобще къде трябва да излезе втората чертичка...а и на мен да ми се стори и на милото... crazy и вече тотално съм в шаш ... ако и днес не ми дойде си мисля утре да повторя теста и да ида да си поискам среща с личния лекар...защото ако е станало бебчето...  yahoo но ако не е станало това закъснение не е нормално  angry ...
а предменструалните болки ще ме побъркат...

matsinka при теб втората чертичка беше много бледа...кога си повтори теста за бременност ...ако го повторя утре дали е възможно да има някаква промяна...аа забравих да кажа че вечерта милото ме нави да направим още един тест да видим какво ще покаже,...та и повторно го направихме и пак същото показва ...с много бледа чертичка...

темичката май наистина ще се окаже късметлийска макар и че не знам още какво става ...ако пък е станало този месец при всичкото напрежение и усилената работа...не знам...ще да е герой нашето бебче  Bravo

успех на всички в клуба  Good luck Good luck Good luck
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: ноември 08, 2009, 12:20:21 »

Вера, тихичко честито, миличка.
Да ти кажа - не съм мацинка, но моята чертичка на първия тест беше страшно бледа - едва се забелязваше и то само на светло. Направих отново тест след три-четири дни, трудно издържах, но се издържа мила. И можеш да го направиш пак със сутрешната първата урина - тогава нивото на хормона е най-високо. Успех, миличка, стискам ти палци и ако с нещо мога да съм ти полезна - само кажи!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: ноември 08, 2009, 12:25:32 »

BeRa   yahoo направи пак тест утре пиле -много се радвам. Добре дошла в клуба  pqz Винаги е бледа чертичката и мойта беше а правих теста без закъснение -в деня на предполагаемата менструация когато трябваше да дойде и беше бледа и излязох на терсата да и се радвам. Тихичко Честио за сега  danceg
Съжалявам  blush  сега видях че и matsinka има хубав резултат, за това дали си е намястото кръвния тест ти е отговорил -ако не е няма да се удвоява нормлано, така че честито и на теб.
А за близнаците -де да ставаха така , ама не  nea А за двата пъти - пак не е рецепта, аз пак ще се пшовторя но бебеправехме доста време накрая се отказах и имахме само два контакта за целия месец - две вечери една след друга, е това ли е рецептата - не, така че...  pardon
« Последна редакция: ноември 08, 2009, 12:31:21 от Вероника » Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: ноември 08, 2009, 12:33:53 »

BeRa, това е страхотно....  Bravo а и при наличието на две бледи чертички.. girl_wink изобщо недей да чакаш лелката да те навестява smile
Ох, и аз чакам с нетърпение да видя какво е станало, но 17-ти е далеч.... smile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: ноември 08, 2009, 12:50:45 »

Бера, страхотно миличка повтори утре теста така през 2 дена става наситена чертичката това е нормално.... чакаме те в другата темичка вече
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: ноември 08, 2009, 12:57:00 »

момичета...настръхнах докато ви четох и  cray така се вълнувам...не мога и не мога да повярвам дали е истина...разбирате ли....само един единствен път сме пробвали ...и то това е първия път в който пробваме сериозно за бебче...как пък ще стане аз съм се нагласила за дълги месеци на проби...ще повторяутре теста няма да се здържа познавам се аз...а милото искаше още днес да го повторим...ама то няма да е кой знае каква  разликата...

мале мила... pullpigtails
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: ноември 08, 2009, 13:04:10 »

Бера,колко време беше минало от правенето на теста?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: ноември 08, 2009, 13:11:40 »

сутринта си направих теста в който видяхме че има лека чертичка и след това вечерта към 19.30 го направихме пак...е...сутринта сутринта...аз станах към 14часа  blush беше малко тежка купонджийска вечер предната  danceg
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: ноември 08, 2009, 13:28:39 »

спокойно повтори теста по точно по трети girl_wink утре вечер ЧХГима два пика вторият е вечерта
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: ноември 08, 2009, 13:36:38 »

След един ден закъснение ми дойде sad Аз си оставам в клуба и този месец!
Бера успех! Щом си видяла бледа втора чертичка значи има нещо Wink
Ний продължаваме с опитите!
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: ноември 08, 2009, 13:49:56 »

BeRa, аз си направих теста в деня в който си чаках лелката,защото вътрешно си мислех , че може би има нещо. ;)И беше супер бледа и в началото даже мислех да хвърля теста,но докато направя кафета и хоп-съвсем,съвсем бледа розова.И вечерта направих нов тест,чертичката беше една идейка по тъмна,но все още супер бледа и на другият ден резултатите от кръвния тест трябваше да са готови чак в 10 сутринта и понеже нямах търпение си направих към 8“30 или 9 часа сътринта нов тест и беше супер ярка черта.Фактически имах ярка черта на 1 ви ден закъснение и бледа на деля в който трябваше да съм неразположена. Но споко,на мен сестрата като се обадих да питам за кръвен тест мога ли да отида с бледа черта и ми каза-бледа черта си е черта.Повтори теста тази вечер или утре сутрин.
Вероника,наистина ли мислиш , че щом резултатите са се утроили за два дни значи си е на мястото.Понеже от поне 7-8 дни имам доста силни болки като менструални ниско долу и сестрата каза ,че или ще отзвучат или нещо не си е на мястото.Но също каза ,че това че не просто са се удвоили , а утроили е много хубаво.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: ноември 08, 2009, 13:57:38 »

Най-стиснатите палци имаш и от мен Бера.  yahoo Само хубави новини трябва да се четат тука.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: ноември 08, 2009, 14:08:13 »

мацинка аз също бях готова да го хвърлям...не знам какво ми прещрака да го запазя...както един вече хвърлих...след като ми закъсня си направих ама нищо...за по сигурно утре сутринта ще го повторя...
само дето тия болки и мен ме побъркват...ама....ще се издържат...само да е станало...  smile

valia_diva хехе много ти благодаря
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: ноември 08, 2009, 14:09:38 »

matsinka Сигурна съмв  това, което казвам от опит  sad, преживях извънматочна и понеже видяха само че не е в матката а не видяха къде е , следихме нарастването на ЧХГ, което беше по-малко от нормалното в смиъл при нормална от 200 до 48 часа става 400 приблизително а при ненормална бременнст става 320 примерно.Има инфо в нета  good
Успех на всички в късметлийската тема  Good luck
Забравих да кажа за болките -ми нормално е , под въздействието на хормоните сега яйчниците "знаят" че не трябва да произвеждат яйцеклтеки. Чела съм на мн места че е нормално. Не се  шашкайте а се поровете за ранните признаци на бременноста и ще се успоките  give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: ноември 08, 2009, 14:12:44 »

BeRa, може да е рано още за тест и затова да е бил отрицателен. А и при някой момичета има симптоми като ПМС и МЦ ама така и не се появява. Ще ти стискам палци докато не прочета - "Лелката се появи".

Бера, миличка, много се радвам на това, което чета и че си видяла  PREGQ Аз преди няколко дни ти написах, че винаги има надежда и ти стисках палци много силно. Радвам се, че нещата се получават. Хайде сега няма да имам търпение да отидеш на лекар и да потвърди хубавата новина, че да ти кажем едно хубаво честито.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines