Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 14:15:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 181977 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #375 -: март 15, 2010, 22:32:46 »

Tarna, взе ми думите от устата. Щях да предложа същия ресторант. Украсата която предлага този ресторант е в резида и има голяма възможност върху тази основа да се развихри някой стилист и да я развие като идея. Но и без допълнителна намеса,това което правят като украса е много красиво. За разнообразие нека разгледа и Св.Валентин,както и панорамата на Дондуков където също имаше нещо в резида,част от стените или пердетата...не си спомням добре. good Във Св.Валентин пък има зеленина проди растенията и цветята които са в изобилие и според мен с резидава украса ще стане нещо изключително. Moonwalker... действай имаш голям избор give_rose.
 
« Последна редакция: март 15, 2010, 22:50:46 от AIVEN » Активен
sash79
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #376 -: март 16, 2010, 10:14:17 »

Здравейте, според Вас кръгли маси ли са по подходящи или правоъгълни ?
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #377 -: март 16, 2010, 11:24:55 »

Според мен за малко гости (50), които могат да бъдат разделени на малки групички са подходящи кръгли маси- те за мен са и по-красиви.
А за повече гости, когато и двете роди са големи са по-подходящи дългите правоъгълни маси, където повече гости са заедно.
Това е моето мнение.

Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #378 -: март 16, 2010, 12:07:48 »

Здравейте, според Вас кръгли маси ли са по подходящи или правоъгълни ?
Много зависи от интериора в ресторанта,както и от гостите.Всеки случай трябва да се разглежда отделно. Въпроса ти е много абстрактен. give_rose За кои ресторант става въпрос?
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #379 -: март 16, 2010, 12:14:38 »

За мен кръглите маси са несравнимо по-тържествени и красиви. Подредбата на кръгли маси е нещо като стандарт при тържествени събития като сватбата.
Активен
infis
Новак
*
Публикации: 12


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: март 16, 2010, 14:04:28 »

Здравейте, и аз се присъединявам към булките,чийто сватби ще са в Димят.Някой има ли повече информация за вече проведени сватби там?Къде мога да видя снимки с украси на този ресторант?
« Последна редакция: март 16, 2010, 16:24:37 от infis » Активен
Joanna
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #381 -: март 17, 2010, 10:59:40 »

Къде се намира този ресторант Димят? Да не би да си объркала името?
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: март 17, 2010, 11:22:53 »

При нас беше съчетание от кръгли и продълговати маси (според групичките гости) и се получи доста добре  good
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: март 17, 2010, 11:28:33 »

Според мен въпросът за кръгли или правоъгълни маси е доста субективен, тъй като - ок, аз предпочитам кръгли маси, на мен поне ми харесват много, обаче като ресторантът не разполага такива - повечето са с правоъгълни и тогава какво - налага се да се наемат маси под наем.  pardon
« Последна редакция: март 17, 2010, 11:30:07 от lunno momiche » Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #384 -: март 17, 2010, 14:27:35 »

Здравейте, аз съм нова тук. Ще ставам булка yahoo. Нямаме нито дата, нито нищо. Винаги съм смятала, че ресторантът е най-важен, така че искам първо него да избера и после дата и т.н.т. Моля за помощ. Дайте някоя идея. Разглеждам и нищо не ми харесва достатъчно. Аз съм от София, търся ресторант до около 60 лв. куверт, за около 80-90 човека. Искам да има градина, дори да не е голяма, искам да подпишем в градината, а не външна сватба. Ако има басейн е хубаво, но не е задължително. Искам да има видимост от всички маси, но това което най-ме дразни са гадните мокети в повечето зали. Много ми е комунистическо. А и да не е ретро стил, нещо по-модерно с окачени тавани например. Е горе долу нямам кой знае какви изизквания. Но защо е толкова трудно cray
Абе май няма да се оженя като гледам как вървят нещата cray Все пак за това метая цял живот и не искам да правя компромиси
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #385 -: март 17, 2010, 15:17:47 »

infis какво те интересува за Димят - казвай да помагаме... Иначе инфо има и в темичката за Варна, доста булки този сезон са там
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #386 -: март 17, 2010, 15:20:41 »

elica_arteks, на всичко описано от теб, мисля че отговаря  ресторант “PRINCIPI DI PIEMONTE”  в сградата на Интерпред  smile
Виж и ресторанта на хотел Експо : http://www.hotelexposofia.com/en/dining/forego-restaurant-165.html
« Последна редакция: март 17, 2010, 15:29:00 от michelle » Активен
diminioni
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #387 -: март 17, 2010, 16:05:48 »

Здравей, аз съм съвсем новичка тук - чета чета и вече се отчаях - няма да се справиме с тази организация - като гледам момичетата тук знаят какво искат, а аз нямам представа какво и как. Знам че не искам голяма сватба -  ама като броихме гостите стигнахме до 80 човека. Чета че момичетата тук резервират ресторантите месеци напред, а ние искаме от сега да се справим с организацията за май месец - явно няма да имаме ресторанта който искаме, а ще имаме ресторанта който е свободен. Аз тотално взех да се отчайвам.

Здравейте, аз съм нова тук. Ще ставам булка yahoo. Нямаме нито дата, нито нищо. Винаги съм смятала, че ресторантът е най-важен, така че искам първо него да избера и после дата и т.н.т. Моля за помощ. Дайте някоя идея. Разглеждам и нищо не ми харесва достатъчно. Аз съм от София, търся ресторант до около 60 лв. куверт, за около 80-90 човека. Искам да има градина, дори да не е голяма, искам да подпишем в градината, а не външна сватба. Ако има басейн е хубаво, но не е задължително. Искам да има видимост от всички маси, но това което най-ме дразни са гадните мокети в повечето зали. Много ми е комунистическо. А и да не е ретро стил, нещо по-модерно с окачени тавани например. Е горе долу нямам кой знае какви изизквания. Но защо е толкова трудно cray
Абе май няма да се оженя като гледам как вървят нещата cray Все пак за това метая цял живот и не искам да правя компромиси

Това все едно аз съм го писала  sad
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #388 -: март 17, 2010, 16:07:53 »

Защо, diminioni ? Не се отчайвай, няма невъзможни неща. Питайте, не се знае какъв ви е късмета.Какво и за къде си търсиш?
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #389 -: март 17, 2010, 16:27:57 »

michelle, благодаря! Ще ги разгледам. Незнаех, че в Експо има градина pardon
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines