Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 14:16:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 182003 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #255 -: февруари 09, 2010, 21:56:47 »

Някой има ли отзиви за Сентръл Парк Хотел, на бул.Витоша 106?  Много примамливо предложение имат за сватби и нещо много драпат за капаро, да не е някаква уловка?  huhhuh.gif
Ето и линк

Ресторанта е много добър и нещата там са сериозни. Отношението е на ниво както и кухнята. А това за капарото не е уловка а нещо задължително за да се ангажира датата. Не е никаква уловка така че не се притеснявайте.
Активен
eleni
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #256 -: февруари 09, 2010, 22:20:17 »

Нормално е да искат капаро. Все пак не може да разчитат само на устни договорки. Иначе ресторанта е хубав, но мисля, че няма много много място за танцуване.
Активен
CecaMecata
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #257 -: февруари 10, 2010, 09:17:17 »

Ресторанта е много добър и нещата там са сериозни. Отношението е на ниво както и кухнята. А това за капарото не е уловка а нещо задължително за да се ангажира датата. Не е никаква уловка така че не се притеснявайте.
Мерси, за инфото.На какви ли не цигании се нагледах(с извинение) и сега ве4е съм прекалено мнителна. Човекът беше много мил, каза 4е ще ни съдейства за вси4ко, дове4ера отиваме да го видим, дано да ни хареса, 4е няма много време. А някъкъв договор подписва ли се?
Активен
alexxx87
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #258 -: февруари 11, 2010, 17:10:12 »

Здравейте, мили дами  give_rose! С милото вчера запазихме дата за граждански брак  - 29.05.2010   danceg, и днес ще ходим да погледнем ресторант "Биляна" в Студентски град. Спряли сме се на още  няколко варианта, като например ресторанта на хотел Акорд. Тъй като няма да сме много хора (около 50 души), дайте някоя идеика за хубаво ресторантче в източните квартали на София. Звъняхме вече в "Свети Валентин" и "Интервю", но а съжаление е заето  sad. Благодаря предварително за помощта   blush
« Последна редакция: февруари 11, 2010, 17:13:26 от alexxx87 » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #259 -: февруари 11, 2010, 19:37:14 »

alexxx87, за подобни на тези, които си изброила, се сещам за следните:

http://www.vitoshaparkhotel.com/bg/gallery_rest.html
http://www.zavedeniata.com/index.php?page=article&cat=7&pub=15275
http://sofia.zavedenia.com/1364/galleries/499/%D0%A1%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0/
http://topolite.hit.bg/
http://www.hotelsilverhouse.com/bg/dining
 
 Макар че аз лично бих стискала палци за "Акорд", понеже ми се струва много хубав smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: февруари 11, 2010, 21:24:25 »

Здравейте, мили дами  give_rose! С милото вчера запазихме дата за граждански брак  - 29.05.2010   danceg, и днес ще ходим да погледнем ресторант "Биляна" в Студентски град. Спряли сме се на още  няколко варианта, като например ресторанта на хотел Акорд. Тъй като няма да сме много хора (около 50 души), дайте някоя идеика за хубаво ресторантче в източните квартали на София. Звъняхме вече в "Свети Валентин" и "Интервю", но а съжаление е заето  sad. Благодаря предварително за помощта   blush

Страхотният бял салон на Св. Наум в Лозенец е за 60 души. Ние го проверявахме за нас, но беше малък.  smile
Активен
Nimfa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #261 -: февруари 11, 2010, 22:11:13 »

Страхотният бял салон на Св. Наум в Лозенец е за 60 души. Ние го проверявахме за нас, но беше малък.  smile

Р-т Биляна Студентски град действително изглежда добре....НО....би трябвало да се съобразиш cъс следните подробности :  Средна възраст на персонала на заведението - 70 години ...Максимална продължителност на тържеството - до 00:00 h   без компромис  ......Не че има особенно значение - собственика на заведението Александър Тасев е известен столичен хомосексуалист...и държи също ресторант-баничарница   Александрия до летище София....И накрая нещо положително...готвят мнооого добре

Акорд е  определено по - добрия вариант
« Последна редакция: февруари 11, 2010, 22:16:20 от Nimfa » Активен
milenapetrova
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #262 -: февруари 11, 2010, 23:43:01 »

Здравейте, мили дами  give_rose! С милото вчера запазихме дата за граждански брак  - 29.05.2010   danceg, и днес ще ходим да погледнем ресторант "Биляна" в Студентски град. Спряли сме се на още  няколко варианта, като например ресторанта на хотел Акорд. Тъй като няма да сме много хора (около 50 души), дайте някоя идеика за хубаво ресторантче в източните квартали на София. Звъняхме вече в "Свети Валентин" и "Интервю", но а съжаление е заето  sad. Благодаря предварително за помощта   blush
Аз  също харесвам Акорд и сигорно това ще е ресторанта който ще избера за моята сватба.А пък и съм го виждала украсен и наистина е хубав.
Активен
alexxx87
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #263 -: февруари 12, 2010, 10:34:15 »

Благодаря на всички! Вчера отидохме до "Биляна" и  първите впечатления са добри. Управителя ми се стори точен , видяхме примерни порции и ми се сториха огромни. Няма доплащане за внасяне на алхохол и други напитки, както и за продължаване на тържеството след 12 ( каза че няма проблем да се стои до 2-3). Единственото за което трябва да се погрижим е украса, ако изберем този ресторант. Днес продължаваме със проучването и на другите (дано най-накрая успеем да се свържем с "Акорд"  pardon). Стискайте палци и ако имам някакво ново инфо ще споделя  witch !
Активен
Мери
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: февруари 12, 2010, 10:36:29 »

Здравейте, някой има ли лични наблюдения върху ресторант "Бижу" в Хотел Силвър Хаус? Много ми харесва от снимките като интериор. Но ме интересува дали е подходящ за около 100 човека. И изобщо ако имате някакво инфо за него, ще съм ви благодарна ако го споделите  smile
Активен
Vasilissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21


Мечтателка


« Отговор #265 -: февруари 12, 2010, 11:26:05 »

Здравейте, сватбата ми е през май в София и в момента сме в процес на избор на ресторант. Иска ми се да знам дали някой тук има впечатления от Ловния парк? Повечето мнения, които открих, са отпреди две години и доста неща са се променили като че ли, а и никъде не срещнах информация за качеството на храната, обслужването и пр.
« Последна редакция: февруари 12, 2010, 11:36:52 от Vasilissa » Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: февруари 12, 2010, 13:54:03 »

Сватбата на Bastet беше там, ако не се лъжа. Можеш да й пишеш ЛС за подробности. Доколкото си спомням тя остана много доволна!  good
Активен
Nia_85
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #267 -: февруари 12, 2010, 16:09:52 »

Здравейте smile
Прочетох доста голяма част от темите Ресторанти 1,2...5, но не успях да събера достъчно информация относно ресторант Фантазия, Овча Купел, София. Много ще съм ви благодарна ако ми дадете някаква информация за там. Ние ходихме там и доста ми хареса, кувертите са между 32-37 лева и дават да се внасят алкохол и допълнителни безалкохолни. Но ще ми е полезно ако някоя от вас е имала сватба там и ми каже как е минала smile  приемам и други предложения за около 110- 120 човека
 Изключително ви благодаря .. предварително  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: февруари 12, 2010, 18:27:07 »

Здравейте smile
Прочетох доста голяма част от темите Ресторанти 1,2...5, но не успях да събера достъчно информация относно ресторант Фантазия, Овча Купел, София. Много ще съм ви благодарна ако ми дадете някаква информация за там. Ние ходихме там и доста ми хареса, кувертите са между 32-37 лева и дават да се внасят алкохол и допълнителни безалкохолни. Но ще ми е полезно ако някоя от вас е имала сватба там и ми каже как е минала smile  приемам и други предложения за около 110- 120 човека
 Изключително ви благодаря .. предварително  give_rose

На сватба там не съм била, но бях на бал през май месец миналата година. Много ми хареса, че масите са навън, има си и навес и дори да вали не е проблем. Има хубава градинка, чудесно е за снимки. Храната беше вкусна, но нищо специално, традиционна българска кухня. Тъй като е много голям ресторантът, имаше два бала наведнъж и музиката беше обща. Това за бал не е кой знае какъв проблем, но за сватба е кофти. Но ако сте 100-120 души едва ли биха ви сложили с други гости.
Активен
Nia_85
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #269 -: февруари 12, 2010, 18:41:02 »

Ами ние искаме вечерна сватба и ни казаха, че  може само вътре заради  силната музиката smile Така, че варианта за парти отвън отпада, но все пак за снимки ще е супер. Благодаря ти за бързия отговор smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines