Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:33:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Януари-Февруари-Март 2  (Прочетена 115366 пъти)
 
sl1ncata
Гост
« Отговор #45 -: септември 26, 2009, 16:54:04 »

ей сега ще ви пратя една изненада ще ви покажа нашият момък.или по точно главичката му
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #46 -: септември 26, 2009, 17:12:42 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/sl1ncata/IMG_0616.JPG.html?action=gallery
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 26, 2009, 19:47:10 »

sl1ncata аз го виждам на дупе  smile ама е мн сладинко  give_rose
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 26, 2009, 19:50:16 »

Танче как на дупе  - главичка си е и то оформена и даже малко и прешленчета се виждат  smile
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #49 -: септември 26, 2009, 19:56:34 »

главата ни е не дупцето другият пат дупцето и пола blum
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 26, 2009, 20:13:35 »

ем гледам гледам ама незнам... знам само че виждам нещо много красиво  Bravo
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #51 -: септември 26, 2009, 20:16:25 »

мерси танче danceg
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 27, 2009, 11:53:23 »

Танче линията по диагонал е пусната от доктора за да измери обиколката на главичката затова ти прилича на дупенце  blum

Не знам за вас но аз не спирам да си представям как ще изглежда малкия калпазанин, постоянно се заглеждам в някакви момченца бебенца и се опитвам да си представя муцунката на нашия дребосък  give_rose Вчера даже имаше едно момченце в магазина ама той малко по голям щот' вече говореше и го видях че стиска едно левче и реших че ще е за нещо дребно пък аз имах бая да пазарувам и му викам "ела мини пред мен" и той като ми даде една широка усмивка и ми стана едно хубаво и беше един с едни колена целите в рани ама беше герой, паднал от колелото  blum Та като дойде неговия ред и вика "тЛи зайо байо с масло"  sarcastic Ей направо ми идеше да го нагушкам ...  pleasantry После пак го видях яхнал колелото  danceg Нещо съм много сантиментална в последно време, не сте длъжни да ми обръщате внимание  give_rose
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 27, 2009, 13:42:47 »

Герии и аз постоянно си го преставях как изглежда но излезе много различен от представите ми  tease tease
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #54 -: септември 28, 2009, 13:54:26 »

здр днес май никой не пише.герче и аз се опитвам да си представя нашето бебче но едва ли ще има нещо общо с представите ми сигурно ще е мн по хубаво.днес се убедих че не всички зачитат бременните жени едно хлапе абе хлапе ама бая по високо от мен само дето не ме сгази на опашката дето чаках.ама какво да ви кажа вазпитание и чудо.иначе пък в автобуса старите хора ми правят място и хората на средна вазраст но не и младежта :'(колко жалко накаде отива тоя свят.
п.с.оф май малко се вманиачих ама ние бремените сме си такива май smile
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 28, 2009, 14:24:30 »

За отношението към бремнните-не мога да кажа дали стари или млади се съобразяват-май няма значение.По-скоро е до възпитеное както казваш.Онзи ден чаках за карта в един от офисите на градски транспорт-ами имаше 5 студенти-момичета и момчета,които си седяха по футьоелите,а аз стоях права.В същото време в градския транспорт разли лелки на средна възраст и нагоре като ме видях се обръщат на другата страна.Слава богу,аз се чувствам добре и не съм упряла до сядане,но то простотията по хората ходи нали така.За съжаление свестните хора все повече намаляват и остават само простаците.Аз от първата си бременност,когато никой никога не ми направи място в абтобуса ставам само на бременни-на възрастни не.Е уча каката да става на възрастни но аз не ставам.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 28, 2009, 14:29:27 »

Аз и добро и лошо отношение съм срещала и от млади и от стари  Wink
Влизам само да ви кажа че от днес съм на учебна практика в болницата и цяла сутрин си гушкам едно бебче на едн седмица, един малък и сладък, но цял дообяд не заспа, стоя си буден пича от 7 до 12ч.  blum  Ама майка му се скъсваше да пуши, една след друга ги припалваше и постоянно излизаше та аз си го дондурках сладкия  girl_wink
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #57 -: септември 28, 2009, 14:57:53 »

и аз така мисля всичко опира до възпитание ама като се качи някой стар човек пак е сащото никой не се сеща да стане ама и аз не ставам.слава богу и аз се чувствам добре и не опирам до сядане ама като има свободно място що да не седна.Герчо и аз съм като тебе като се видим с Роди кумата ми не мога да спра да се радвам на малкия Марти  yahoo
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 28, 2009, 15:20:07 »

Мацки навсякаде е така с това възпитание на хората  NO и аз имах наскоро един подобен случей но не в автобуса ами пред съдебната палата в Добрич. Имаше един полицай, който буквално ме изгони от една пейка, щото била за адвокати  crazy и като ми вика "Тука да ти прилича на пейка? И аз- ами на тебе на какво ти прилича? И той- да ама на пейка за адвокати. И аз -  angry ами Ок.  и станах и полсе като ме видя с коремчето нищо не каза... кой знае ако беше ме оставил за 2 мин докато изчакам мужо ми  nea няма хора на тоя свят всеки си гледа интереса  sad
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 28, 2009, 17:17:18 »

сладки мои, не се връзвайте хората са злобни и са простаци, аз съм се убедила. да ви кажа аз от никого на очаквам съчувствие и предимство. Дори в една аптека аптекарката като разбра какво ще купувам каза на 3мата хора на опашката: "Моля ви да обслужа първо момичето, бременна е." Така ми стана сконфузено blush

аз да се отчета днес исках да тръгна на работа, но не посмях. Работих си от вкъщи и ще отида от сряда, до когато ми е болничния. Ще си мисля за бебо пък колкото мога толкова. Какво да се прави...
Лекарката ми каза да не ходя по-рано при нея - ще ходим чак на 12 окт, когато ще се опита да ни каже пола  yahoo yahoo

вие как сте мами?

sl1ncata, страхотна главичка Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines