Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 23:25:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 161278 пъти)
 
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #195 -: октомври 11, 2010, 21:54:23 »

Практиката е, цената за майка, кума и т.н. да е преференциална - т.е наполовина примерно или по-малко. При моята гримьорка, 50 лв. е за булката - 20 лв. за всички други. Не съм чувала обаче да е безплатно някъде ...Конкретно за Джулия не знам, но предвид какви са и тарифите, спокойно можеш да я попиташ дали може да поеме други хора около теб и каква цена да им кажеш да си предвидят ....
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: октомври 14, 2010, 16:13:30 »

Джули ме гримира миналата година на сватбата ми и от опит ти казвам - тя си взима за всеки пълна такса. Не е гримьорка, която ще остане без запълнени часове, пък и гримът на всеки отнема еднакво време, не виждам защо да прави отстъпки.
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #197 -: октомври 14, 2010, 19:54:10 »

Случаите, за които аз говоря, на булката (вкл. на мен) се слагат снопчета и се отделя естествено най-много време. Другите нямат мигли, искат по-лек грим и така, кой както си работи smile.
Активен
sevity
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #198 -: октомври 14, 2010, 23:29:55 »

Здравейте момичетаа имам един въпрос към вас.Знаете ли долу горе кои гримъори могат да отидат до съответния град.Ние сме около 3-4 момичета,които искаме да ни гримират  blush  blush ще чакам отговоритее вии.Между другото аз съм от Айтос-много близъкк град до Бургасс
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #199 -: октомври 15, 2010, 09:15:00 »

Гримьорите принципно ходят до дома на клиента, само че искат да им платиш пътните. А и щом сте 3-4 вероятно няма да е проблем за никой, стига да е свободен на датата.
Активен
v_antonova1986
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #200 -: октомври 28, 2010, 09:27:51 »

Аз се гримирах сама и не съжалявам...сега си имам гримове..., а и главното ми притеснение как ще е горещо и ще се размажа не се случи.....защото валя дъжд цяллллл ден!/ей това вече не беше много хубаво/

Мен ме гримира леля ми, която има козметичен салон, разбира ги нещата и се постара много. Аз останах много доволна!
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: октомври 28, 2010, 09:36:15 »

Аз също се гримирвах сама и съм доволна от резултата. smile
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: октомври 30, 2010, 09:53:52 »

И аз да си кажа мнението за гримьорите.Моя приятелка за бала ходи на пробен грим и се хареса,но на самия бал не беше така.Беше я направила много зле,тя се разплака,и накрая се гримира сама ,изглеждаше много по-добре.На моя бал ме гримира леля ми,доста добра се справи и не ми се разтече.
Сега за сватбата не съм много сигурна как да постъпя,струва ми се ,че мога и сама да се справя.
Ако гримът е по-силен ще се справя определено,тъй като съм си намерила "цаката".
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #203 -: октомври 30, 2010, 14:32:19 »

Аз искам да помоля да ми препоръчате гримьор или от Благоевград, или от София, Изпитан. Вече говорих с двама гримьори и се оказа, че часовете им са запазени от 19 до 28 май (и нямат вече часове за баловете), което доооста ме притесни. И трябва да намеря такъв! Не знаех, че вече е толкова късно за записване на часове.  shok HELP!  cray
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: октомври 31, 2010, 13:45:49 »

Nadelina88, за Благоевград, едно време бях чувала, че Илияна е добра, но нямам никакви координати. Ако тя не е от момичетата, които са заети, поразпитай дали някой й има номера. Ако отидеш в козметичните магазини могат да помогнат кои са добри. На площада има два козметични, предполагам, че там знаят.
Активен
mimoza11114
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #205 -: ноември 17, 2010, 00:37:35 »

Здравейте! Скоро ми предстои сватба и си търся професионален гримьор. Разглеждах доста, но повечето гримьори бяха с обработвани снимки (фотошоп). Така че в момента се двуумя между двама гримьори  http://www.studio-grim.com   и    http://www.makeupartistbg.com. Някоя от вас ползвала ли е услугите на някои от гримьорите? Ще се радвам да ми отговорите.
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: ноември 17, 2010, 15:44:08 »

Здравейте  :loving:много бих се радвала,ако ми препоръчате за грима някой от Пловдив,наистина много много ще се радвам give_rose
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: ноември 24, 2010, 12:33:17 »

Засякох една група във фейсбук, която може да е полезна на някои от вас smile http://www.facebook.com/pages/Perfektniat-Grim/145823565453229
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #208 -: декември 06, 2010, 18:05:49 »

Да попитам и аз за грима: време ли е вече да звъня на гримоьорката и ли е рано? Първо за пробен грим ли уговарям дата? Или направо да питам дали на датата на сватбата е свободна?  blush Сори за тъпите въпроси, но почна да ме хваща паниката май и се колебая за разни глупави неща. И как определята в колко да е гримът? Нашият граждански брак ще е в 15.40.Първо прическа и после грим, нали? pleasantry
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: декември 07, 2010, 00:12:21 »

Здравей, Mariaid smile Паниката на моменти си е нещо нормално:) Първо се спри на две-три имена, спрягани като добри  в  града. Задължително първо на пробен грим, където не трябва да се чувстваш задължена, че след като си там, това трябва да е гримьорът! Всички са наясно, че всяко момиче ходи на поне 2 пробни грима. Ако пък още на първия се харесаш (понеже не винаги се получава) си запазваш час. Аз като звънях първо питах дали са свободни за датата и тогава запазвах час за пробен грим. И ако не се харесаш на първия няма да се отказваш smile Аз се харесах на втория такъв и съответно на сватбата се чувствах уверена и спокойна, понеже вече знаех какво да очаквам от гримьорката...а това е важно. Успех и спокойно, всичко се нарежда! Аз например в 12.30 приключих с фризьорката, веднага след това грим и в 13.30 бях готова и облечена. Аз се обличах след всичко това (много се чудих за последователността), но за мен това беше удачния вариант. Както и винаги питай колко време отнема на гримьора да те гримира, понеже за всеки е индивидуално ! И колкото е по-добър гримьора, толкова по-рано час се запазва за него!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines