Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:39:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 161449 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юни 17, 2010, 12:28:23 »

О, Руми, да ти кажа, със сигурност молива преди миглите иначе ще стане неравномерен и може някоя мигла да падне. Нямам съмнение за това.  smile
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юни 17, 2010, 12:30:40 »

Руми, не се притеснявай. Залепват си добре върху грима. Аз съм ползвала няколко пъти изкуствени мигли и няма проблем. По-вероятно е да ти се разтече грима от топлото, отколкото миглите да паднта.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юни 17, 2010, 12:42:05 »

Аз само да добавя - ако са сложени както трябва, с добро лепило - шанс да паднат сами просто няма. С моите дори спах, и после като отидох да ги махах, ми сложиха специален разтвор, за разграждане на лепилото. Отне 20-30 минути махането. Но моите бяха снопчета от по 2-3 миглички.
Но сигурно си зависи и от миглите, и от лепилото  good Ще чакам снимки да те видя в завършен вид, като кума smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 10, 2010, 22:34:27 »

Здравейте, момичета. От дълго време чета този форум, страшно мили сте и давате безценни съвети. Искам да ви помоля за координати на Маруся и Криси - най-спряганите имена в този форум за грим. Днес фризьорката ми каза, че Грета /друга добра гримьорка/ е в майчински и тя  е препоръчала Маруся. Та бих искала да опитам пробен грим с тях. Благодаря предварително! smile
« Последна редакция: юли 10, 2010, 23:23:49 от Milataaa » Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #124 -: юли 11, 2010, 00:05:26 »

Извинявам се, че пропуснах да спомена града blum Варна

Изпращам ти телефона на Криси на ЛС  good За мен лично, от изброените имена, тя се справя най-добре, но пък не пречи да се направи пробен грим при различни гримьорки и да си решиш лично за теб  smile
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #125 -: юли 14, 2010, 11:56:47 »

Някой чувал ли е и има ли отзиви от Пепа Стоянова. Имам пробен грим при нея, но се чудих дали някой няма да каже нещо за нея. Другите, които бях набелязала са заети за моята дата, звънях на около 10 вече angry
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #126 -: юли 14, 2010, 12:39:10 »

Аз не съм била никога да ме гримира Пепа Стоянова, но нейното име ми носи много асоциации за красота. Виждала съм много нейни работи и се справя чудесно. Според мен тя е едно от имената в България (за грим), които всеки знае и е чувал. Надявам се да се справи добре, по-точно не се съмнявам.
Активен
cinderella_11
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #127 -: юли 20, 2010, 16:17:33 »

Аз също нямам лични наблюдения, но гримьорката, която бях ангажирала  да ме гримира за сватбата, Искра Папазова, е нейна ученичка и тя се изказа много ласкаво за Пепа Стоянова!
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 24, 2010, 16:10:37 »

момичета, а да знаете някой да предлага експресен курс за лично гримиране? примерно 4 часа да си говорим за принципи, ефекти и съответно тестваме как да се разкрасим като за сватба и снимки?

нашето тържество ще е в боровец и трябва да разчитам на лични умения - принципно не се гримирам, а не бих искала да съм само със спирала, молив и червило ... sad гледах разни уроци, четах  насоки, но мяй не е достатъчно ...
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 27, 2010, 22:38:22 »

Здравей, Trubadura  smile Мисля, че не би трябвало да ти откаже който и да е гримьор. Според мен като обясниш как стоят нещата, би трябвало на нещо като пробен грим да ти дадат някои насоки как да се гримираш по най-подходящ начин  smile
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #130 -: юли 27, 2010, 23:42:03 »

Trubadura, и според мен е така. Днес бях с майката на годеника ми (не я обичам тази дума свекърва...) на точно такова нещо. Тук в Германия това е доста скъпо, защото си е съвет от професионалист, но предполагам, че в България не е развит много този "пазар" и повечето гримьори и стилисти не го предлагат и може би хич няма да е скъпо. Потърси някой гримьор, за който си чувала, че е добър и го попитай, предполагам, че никой няма да ти откаже, просто поеми инициативата, ако не намериш някакви директни оферти точно за такава услуга.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 28, 2010, 11:05:41 »

има курсове за грим, аз поне като търсих гримьор и намерих няколко такива обяди, даже на по-известните гримьори.
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 04, 2010, 19:14:07 »

Благодаря ви, момичета!  give_rose
Поразпитах тук - там и определено има такава услуга за индивидуално консултиране. В някои салони даже са определили продължителност на консултацията от 3 - 4 часа - въведение, основни принципи, практика - супер. Като отида на такава консултация ще дам обратна връзка smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #133 -: август 12, 2010, 07:36:33 »

 Момичета, бих искала да се обърна към тези от вас, които вече са си правили професионален грим. Обърнахте ли внимание какво точно ви поставиха? От моя гледна точка преди фон дьо тен е задължителна основата. Освен това ме притесни фактът, че след като ми направиха грима, нямаше и следа от пудрата и фон дьо тена след 2 часа. Да, температурата беше 35 градуса и кожата ми е леко мазна, обаче...  angry Обаче другата гримьорка при която бях го направи така, че 5 часа след това не беше мръднал при същите условия. Като цяло съм доволна от гримьорките, макар че исках лек и нежен грим, който само да подчертае естествените черти, без опушване около очите, без брокати и онази гадната бяла искряща линия, която винаги поставят във вътрешния ъгъл на окото. Е, направиха ми точно обратното. Даже в единия случай нямах възможност и да обясня, а направо ме гримираха. Просто нямаха време  sad Не знам, объркана съм. Аз си представям професионалния грим със задължителна основа, да поработят малко върху устните, а не само да сложат гланц. За последното предполагам, че са целяли напълно естествен вид, само че аз като се гримирам слагам повече от един цвят, за да оформя добре устните. Иначе се губи обема и формата им. Предполагам, че и аз някъде бъркам, ала доста ме озадачиха всички тези неща.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #134 -: август 12, 2010, 08:09:36 »

michelle , от гримьор до гримьор има огромна разлика. Например - на първия си пробен грим ходих при една приятелка на майка ми , която се занимава с козметика , но също така и гримира. Жената ми отдели около час и половина , за да ми направи освен грима и хиляди други процедури на лицето. Започна да почиства с какви ли не неща, слага крем , слага околоочен контур , абе много неща. Харесах се с грима , но моя беше грешката , че избрах неподходящ цвят. Аз съм със сини очи и дадох да ми сложи сиво. Не се получи. При Криси , като ходих честно да си призная не знам какво ми сложи тази жена, работи адски бързо и сръчно и не съм се и заглеждала даже. Просто като се видях в огледалото много се харесах и това е. На мен бял цвят в ъгъла на окото не ми е слагала . Аз като се гримирам винаги слагам , харесва ми. Честно казано не знам какъв съвет точно да ти дам. Просто трябва да се видиш и да се харесаш , това е.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines