Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:54:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 161443 пъти)
 
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 20, 2010, 14:12:40 »

Аз се влюбих в това


 
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 31, 2010, 09:31:34 »

Така се гримирах за един бал. Това е за почитателките на по-тежък грим  Wink


* grim1.JPG (43.35 KB, 734x326 - видяно 209 пъти.)
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 31, 2010, 09:32:22 »

С отворени очи  smile


* grim2.JPG (42.04 KB, 485x234 - видяно 215 пъти.)
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 31, 2010, 16:37:43 »

mademoiselle, доста професионално бих казала! Освен черно и бяло, ползваш ли и сиво за прехода на цветовете или не?
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юни 01, 2010, 10:00:52 »

За прехода на цветовете понякога ползвам шоколадово кафяво, сиво или прасковено, но в случая върху клепача имам само черно и бяло, и малко лилаво по сгъвката.
P.S. този грим направих за не повече от 7 минути, тъй като бързах ужасно, има още какво да се желае  Wink
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юни 01, 2010, 10:34:32 »

В галерията ми, папка грим, ще видите едно чернокосо момиче - моята кума. Нея гримирах за бала й в доста нежни тонове. Тъй като тя не е свикнала да се вижда с грим използвах златисти и шоколадови нюанси. Получи се доста естествено  good
Активен
diminioni
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #111 -: юни 01, 2010, 17:14:46 »

Здравейте, някой да има представа от актуалните цени на грим в салон Фетиш - например колко взима Джулия, Кирил или мис Бони?
Четох невероятни отзиви за тях - гледах работите им и сега само остава да проуча дали са ми по джоба за да знам дали да звъня .
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юни 02, 2010, 12:50:33 »

diminioni мисля, че цената е 90 лв. ако дойдат у вас и 80 лв. ако идеш при тях. Не съм сигурна дали това са актуалните цени - последната ми информация е септември 2009 г.  Wink
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 12, 2010, 23:48:53 »

Момичета,какво ще кажете за това  girl_wink Малко е авангардно,но ми харесва.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юни 17, 2010, 08:26:06 »

момичета спешно, моля, който знае да каже sad
в събота ще съм кума и сама ще се гримирам, имам изкуствени мигли от сватбата и преди няколко дни пробвах да ги сложа и успях, при това добре, да поясна,ч е досега никога не съм ги слагала.
та сега чудя се, кога се гримира окото- преди или след поставяне на изкуствените мигли?
аз си мислех след, обаче ако паднат или леко се отлепят миглите от грима? не би следвало , но знам ли? вчера четах едно списание, то беше за по-екстравагантни мигли и там пишеше, че първо се гримира и после се слага, да, ама пък ако има грим по михлите едва ли ще залепнат добре?
ей такива чуденки, моля помогнете girl_impossible
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юни 17, 2010, 08:37:07 »

Руми, досега са ме гримирали професионално за поводи поне 4-5 пъти. Абсолютно винаги миглите са ми ги слагали накрая, след като гримът е бил готов и да ти кажа не съм имала случай да паднат, но и винаги са били нови (не знам дали това има значение). Успех.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юни 17, 2010, 09:41:43 »

 matsinka, макар и нестандартен...не е никак лош good
Много зависи с какъв тоалет ще се съчетае.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юни 17, 2010, 12:02:13 »

roumyanа, моят любим начин на гримиране е:

Първо слагаш молива на горния клепач. Аз обичам да го слагам не на целия клепач от-до, а откъм средата до края на окото нарааствайки, така окото не се "прихлупва" прекалено и има малко котешки ефект.
Не искаме този ефект:

А по скоро така:


Линията от много тънка става все по-дебела към края (на горната снимка не е съвсем така). Гледай да си близо до миглите. След това взимаш клечка за уши или ако имаш специална четка за молив и леко, много леко разнасяш молива по края на клепача така че и той да стане леко опушен един вид - да не стои като нарисувана черта. Ако случайно излезеш повече, отколкото трябва или малко се размаже винаги можеш да използваш напоена с топла вода клечка за уши, уникален помощник при гримиране. След това си правиш опушения грим като нанасяш по-тъмния цвят откъдето моливът започва. И тук вариациите за нанасяне и цветове са всякакви.

Това е една идейка от мен, дано да съм помогнала!  smile
« Последна редакция: юни 17, 2010, 12:07:48 от Ariel » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юни 17, 2010, 12:08:14 »

Руми, на мен пък всички ми казваха първо миглите, после гримът. При самото им залепяне освен това може да ти запари и да ти сълзят очите (като при мен). Освен това е хубаво поне един ден да постоиш с тях, за да свикнеш.
На сватбата ми първо ми залепиха миглите, а после ме гримираха и дооправиха, където имаше нужда с черен молив. Все пак не споря, поразпитай още.

Eто едно клипче за техниката на "опушване":

http://www.youtube.com/watch?v=Xkl3YiswJrE

За втория клип съм чела, че момичето е много добро в гримирането:

http://www.youtube.com/watch?v=ICcQBU03tic
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юни 17, 2010, 12:24:56 »

благодаря ви много момичета, всъщност аз и на сватбата бях с тези мигли, но тогава ми ги постави гримьора, като използваше и негово лепило, сега аз отворих моето за първи път. Притеснява ме леко да не ми паднат, ако не ги сложа добре, но може и да се откажа в крайна сметка.
Ариел аз всъщност знам как се поставя молив и как се прави опушен грим, по-скоро се чудя, ако нанасям молива след като съм залепила, да не би да се отлепят? или ако първо се гримирам, а после залепя, да не би да не залепнат добре върху грима на очите.
не мога да се сетя как го направи гримьора, помна че ми текаха сълзи и щипеше, сега като ги слагах сама не почувствах нищо
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines