Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:21:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 4 част  (Прочетена 177140 пъти)
 
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 07, 2009, 11:13:16 »

Да си покажа и моята при4еска и тук не сум избрала много подходя6ти снимки но тези имам в момента.
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 09, 2009, 12:50:14 »

Толкова е стилна и красива!!! Браво  heart
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 16, 2009, 11:10:54 »

Боже Аничка, прическата е толкова изчистена, елегантна и красива, останах без думи.  Bravo

Аз за мойта съм се намислили да съм с пусната коса и да е на къдрици - едри - от горе и бритона - права, както си е, а на долу едбри букли, и до едното ушенце орхидея smile Само се чудя за орхидеята, защото цветята ни най-вероятно ще са гербери (защото това е първото цвете, което той ми подари  give_rose  ) и по колата пък ще са бели рози и орхидеята не вихдам на какво ще отива. Аз съм светличка, с руса коса - и ще си остана руса - гледам на момичетата с тъмни коси, така елегантно се откроява, ще видим. От 3 месеца я пускам да порастне до сватбата - дано й стигнат, че не е от най-бързите Wink

Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 16, 2009, 11:12:30 »

Ох забравих да кажа, че ще съм с тиарка - много принцеско ми изглежда  pardon пък и кога, ако не сега  yahoo
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: октомври 20, 2009, 10:51:08 »

Момичета вчера си бях при фризьорката - нормалното си подстригване и и показах каква искам да ми е прическата - каза, а  да - Масурчета ...  pardon и се оказа, че отнемала много време и трябва предната вечер да ида да ми я суши, там пяни работи, миене и тн и да ми сложи ролки (малко бабешки ми прозвуча, но явно за да останат по-дълго) и да си спинкам с тях и на другия ден да ида само да ми ги махне да ме поиздуха и максимум 30 мин. Казах й, че искам орхидея - каза ок - капсулка и ще я скрием. И казах, че искам и тиарка и тя се нацупи - а на пуснатата коса, моля кажете ми къде да закача булото - не искам фиби и после кумата като ме разбулва пред всички да ме скубе  cray и фризьорката като се нацупи и ми каза, че не й допадали тиарите  Oh my ... да да ама не - това е моята сватба и на принцеската рокля така добре ще седи тиара, много ми стана криво  sad
Нали знаете - всеки си се представя някак си - аз си мислех, було и тиара и цвете - булото ясно, после като се вдигне предната част - ще се вижад тиарата, после толкова елегантно ще се махне и после - оставам с цветето ...
Моля кажете ми какво мислите?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: октомври 20, 2009, 11:06:31 »

me4enceto , относно булото, незнам по друг начин освен с фиби , как ще се закрепи. Или пък ако някак си за тиарата  scratch one-s head Не разбрах тиарата и нея ли ще махаш заедно с булото, и да си останеш с цветето ? Ако ще е така може наистина булото да се закрепи чрез тиарата, но трябва да си поговориш пак с фризьорката.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: октомври 20, 2009, 11:34:36 »

me4enceto, има няколко варианта на слагане на тиара и було.
Единият е този тип, при който булото се хваща за средната част на тиарата и прическата изглежда нещо подобно:



Другия е този тип, при който булото се хваща за двата края на тиарата и изглежда така:



А варианта с цвете изглежда така:


Според мен ако на пусната коса има тиара + було, ще бъде много претрупано да се сложи и живо цвете. Моето мнение е, че тиарата трябва да изпъква и да дава фасон на прическата, да подчертава красотата. Едно естествено цвете би объркало погледа и би изглеждало "понатрупано". Лично мнение, но защо не помислиш за вариант при който през деня да стоиш със було+тиара, а накрая когато кумата ти махне булото и тиарата да си сложиш цветето. Това изисква естествено да поговориш с фризьорката ти за вариант да ти сложи цветето на някаква фиба, или много малка тънка диадемка с цвета на косата ти. Така много бързо и лесно можеш да си я сложиш, когато махнат булото. И по този начин ще бъдеш все едно с две различни прически, защото тези аксесоари ще променят цялостния облик smilesmilesmile
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #67 -: октомври 20, 2009, 14:27:48 »

me4enceto, от снимките в албума ти видях, че си руса. Според моята фризьорка тиарата стои много хубаво на руси коси. а и кога, ако не сега good
Аз съм кестенява, затова нейния съвет е първо да меря, после да поръчвам, за да не би да не се харесам.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 21, 2009, 11:48:55 »

Благодаря ви leni_beni_, StAsSi и Tarna. Толкова сте мили smile

Реших да ви послушам и лекинко да се огранича в кича  Wink - цветето отпадна, само с тиара и було ще съм, като май ще махнем булото в ресторанта и ще си остана с тиарката. Купих я вече smile (май ще се окажа голяма фенка на е-бей ) От там я взех, някъде около 30 лв. е, ще дойде след седмица - две.

StAsSi безумно  много мерси за снимките - просто си злато - цялостната ми концепция е като рижата мацка - с такава прическа ще съм и така си представях тиарата, добре че си ти, че ще принтирам тази снимчица и ще кажа на фризьорката - това искам  yahoo  Bravo Страхотно!!!

Tarna русичка съм да, и все съм си мислела, че на по-тъмна коса ще седи по-добре, че на светлата ще се губи, ще видим, но цвета съм решила да го запазя и да го оеднаквя - мисля, че съм си намерила точния цвят и ще гледам до сватбата да съм с него smile

Колкото и да ме кефи цветенцето в косите, няма с кое да се съчетае sad Добре, че има мацки със здрав разум  tease

Ето една снимчица:
Тази е моята smile


* tiaratami.jpg (50.12 KB, 640x480 - видяно 431 пъти.)
« Последна редакция: октомври 21, 2009, 11:56:07 от me4enceto » Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #69 -: октомври 27, 2009, 14:23:10 »

ledy_in_love, ani_4ka_p-очите ми останаха във вашите прически:)
За себе си харесвам вариант с пусната коса, но пък пробната прическа е далеч и не се знае, коя  ще подхожда на лицето ми.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 06, 2009, 18:09:10 »

Момичета, тиарката пристигна и е същата като на снимката, много нежна и изчистена smile Мисля, че ще бъде прекрасен аксесоар smile
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #71 -: ноември 21, 2009, 18:30:37 »

Момичета, на сватбата си искам да съм с пусната коса, но от едната страна..цялата ми коса да е на едното рамо...някой може ли да ми помогне в избора на по-различна и интересна прическа  give_rose
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: декември 02, 2009, 17:40:06 »

момичета от кадъе мога да си намеря такова цвете за прическа 


* 15452_585112[1].jpg (38.87 KB, 240x344 - видяно 8142 пъти.)
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 04, 2009, 11:50:25 »

Аз лично не успях да открия такова цвете за прическата, но прическата ми беше тази от снимката и с фризьорката в последния момент измислихме друг вариант-три малки розички една до друга. Стана добре, е не беше същия ефект както нас нимката, но като цяло визията се получи.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #74 -: декември 04, 2009, 13:02:04 »

Момичета, на сватбата си искам да съм с пусната коса, но от едната страна..цялата ми коса да е на едното рамо...някой може ли да ми помогне в избора на по-различна и интересна прическа  give_rose

 Крайно нестандартно едва ли може да стане, самата прическа на една страна е достатъчно оригинална  smile Но защо пък не   good Я виж тази дали става :

 И тези двечките :
« Последна редакция: декември 04, 2009, 13:22:05 от michelle » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines