Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 21:21:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mucito - 27.09.2009г.  (Прочетена 64660 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 20, 2009, 20:16:24 »

Муцито, мила, сега прочетох какво ти се е случило и наистина не е приятно, но как да кажа вдигни глава гледай напред, усмихни се и да кажем това не е била вашата дата.А колкото до цветовете остави оранжевото(то няма мърдане май вече), и си направете кефа.Един съвет от една вече бивша булка, не се втелясвайте много.Да сватба е готино е, но това трябва да е вашата сватба, трябва да ви е мноооого готино и затова настройте се дори и с новата дата да ви е много готино.И виж как се подреждат нещата, всички са свободни тогава.Да кажем че е знак от съдбата Wink Пожелавам ти наистина прекрасна сватба, оранжева, красива, морска и съм сигурна, че ще я имаш. good
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 20, 2009, 21:35:55 »

Аз вече доста отгоре-отгоре чета темите и сега виждам какво ви се е случило. Надявам се, че вие сте добре, само някой неориентиран шеф, който не дава отпуска или нещо такова, което си е бял кахър. И виж как нещата ти се подреждат чудесно за новата дата - трябвало е да стане така. Освен това, в края на септември всички хора, които работят за вас ще ви се радват повече, защото няма толкова работа тук  по морето вече. Освен това, аз съм раждана в края на септември и си имам статистика за времето на рождения ми ден - в повечето случаи точно тогава е циганското лято и е голям кеф отново да си по къси ръкави и да ти е топло. Пък и отлагаш с един месец следсватбената депресия - печалба отвсякъде Wink
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #122 -: август 20, 2009, 22:11:38 »

Муци, мила, наистина е гадно това, което ти се случва и да си призная и аз бих била съсипана. Затова ще ти кажа това, което мен би ме успокоило  - края на септември вече от няколко години насам с и е топло и слънчево. Не се притеснявай. Листата още не капят, а и по морето има красиви дървесни видове и храсти, които са по-екзотични и доста по-късно пожълтяват и цъфтят до есента чак. Сигурна съм, че ще намериш приказно място за фотосесията, за да имаш спомените, които си искала. Времето също е топло и най-прекрасното на всичко е, че няма да се потиш като нечифтокопитно... girl_wink
Не се отчайвай, а вярвай, че това е вашата дата, защото аз досега не съм чувала на някой така да му гече по мед и масло всичко. Вие дата сменяте в последния момент и проблеми няма!!! Това ако не е знак, здраве му кажи! Смело и с усмивка напред!  good
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 21, 2009, 07:20:19 »

Муци направо незнам какво да кажа. Сигурно ти е много тежко в момента, но момичетата са го казали много добре - всичко се подрежда. Недей да мислиш само че ти е съсипана сватбата заради сезона, а помисли как да промениш нещата, че да се получи както искаш. Не забравяй че все пак ще се омъжиш за човека когото обичаш и това е най-важното. give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 21, 2009, 09:05:31 »

dar4eto, ani_4ka_p, магито, pebbles, Amelia, tsvet_3,     благодаря ви искрено за успокоението, момичета! LOVING
Може би сте прави- започвам да гледам от добрата страна... или да се опитам поне.
Наистина важното е, че сме живи и здрави, а това верно са бели кахъри.
Маги, права си, мила- може пък и знак да е, знам ли и аз вече   crazy
Ще оставим всичко както сме го замислили- нищо няма да променя, пък ако е студено или мрачно или съвсем есенно... тъкмо ще "върнем" за няколко часа лятото! Благодаря ви от сърце, момичета!
« Последна редакция: август 21, 2009, 09:07:37 от mucito » Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 21, 2009, 09:37:01 »

Муци чак сега виждам и аз като останалите момичета не знам какво да кажа. Само се радвам че вече си почнала да гледаш от добрата страна на нещата pardon. Ако имаш нужда от каквато и да е кажи, и ще направим каквото можем.  give_rose
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 21, 2009, 09:41:33 »

Мила mucito не се натъжавай! Това ще е най-прекрасният ден в живата ви! Златната и богата есен ще стане най-любимият ти сезон. Топлото слънце и шарените листа ще направят снимките ви невероятни.Ще стане много хубава сватба ще видиш. good Гледай нещата от положителната страна и продължавай да се радваш на подготовката на този прекрасен ден.... Желая ти много,много любов, щастие и безкрайно много усмивки.... Good luck
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 21, 2009, 12:19:50 »

Мила Муци не се натъжавай, важното е,че в такъв момент се намират съвестни и добри хора, които да ти помагат.Гледай напред и всичко ще се оправи стискам ти палци и ти вдъхвам от моята положителна емоция  give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 21, 2009, 12:40:03 »

Муци, наистина неприятно, обаче най-важното е, че се омъжваш за човекът, когото обичаш  girl_wink
Септември е чудесен месец, много си го обичам сигрно защото съм родена тогава и съм сигурна че новата ви дата ще ви донесе само красиви мигове и ще ви направи много щастливи  Love
А оранжевото си е много подходящо за сезона  good
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 21, 2009, 12:49:31 »

Ей, Муц! Я горе главата! smile
Септември тъкмо няма да се сварявате в собственото си сосче от жега. А в крайна сметка - топлината в един празник я правят хората, а не времето!

Да знаеш, че от сега съм поръчала най-слънчевия септемврийски ден да е за теб!  give_rose

Гуш!  friends
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 21, 2009, 13:12:22 »

Нищо не ти казвам, а силно те прегръщам и хич не си мисли, че времето ще е студено - ти за глобалното затопляне не си ли чувала, та то вече през октомври е топло. Аз като раждах на 23,10 бях по къс ръкав. Няма прогнози времето да е есенно, а даже и да е я виж Бухтичка - лялто, лято ама какъв студ и дъжд беше - това порвалили купона?!?

А подписването остава ли?
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 23, 2009, 11:14:36 »

Maya820528 , благодаря ти мила! Вие с думите си вече направихте вече толкова много LOVING
katya_79 , като прочетох поста ти и начина по който си написала започнах да се чудя защо не съм харесвала есента до сега- искрено ти благодаря give_rose
Кardigansder, anbibian, благодаря ви и на вас, момичета от сърце. Вашата дата ще я помня винаги, а на 30-ти бъдете сигурни, че ще съм духом и с двете ви  kiss2 kiss2
Ble6tu4ka , мерси сладурче  LOVING LOVING LOVING
siss, благодаря ти за подкрепата, мила. Ние няма как да тръгнем сега и подписването не остава, ще я местим и нея дата, но още не знам за кога. Надявам се в Рит. зала да няма проблем, защото пак ще е през седмицата  пак само в канцелария. На 27-ми няма да може да се видим, но ще си мисля за вас през целия ден сигурно twohearts
Аз вече съм спокойна и дори започнах да се радвам, че имам още време да доизкусуря някои неща, а и ми остава още време за предсватбени вълнения и следсватбени емоции. Може би понякога наистина трябва да виждаме нещата не само в черно и бяло!
Изпращам ви много целувки на всички и искам да ви кажа, че сте ми наистина голяма опора! LOVING LOVING LOVING LOVING
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 28, 2009, 17:16:40 »

Миличка, и за теб започна обратното броене!!! good
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 29, 2009, 13:51:41 »

Муци хайде  пак си ти наред да разказваш дали уредихте вече датата на подписването и кога си идвате в БГ
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 29, 2009, 22:38:22 »

Муци, миличка... много съжалявам за случилото се. Наистина е много гадно така, когато се наложи да промениш нещо точно преди сватбата. Съчувствам ти искрено и се надявам, че всичко ще бъде наред. Съгласна съм с останалите момичета, че есента също е хубав сезон и няма нужда да се отчайваш. Стискам палци всичко да минава спокойно и ще следя от близо подготовката.. Наистина те прегръщам силно и гледай напред, мила. Прегръдки от мен и ти пращам много спокойствие.... give_rose
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines