Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 19:39:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mucito - 27.09.2009г.  (Прочетена 64574 пъти)
 
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 15, 2009, 13:09:53 »

Мимка, чесит ти имен ден!
Много да си здрава и безброй прекрасни мигове занапред!

Ще се опитам леко да ти променя етикета и ще ти пусна снимката тук, като идейка.
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 15, 2009, 13:34:20 »

Мими, нещо не мога да кача етикета, но съм сложила снимката на варианта в моята галерия в Разни. Sorry, че е нескопосан, но го направих набързо, че и аз подготвям сватба, но знам какво е да трябва да сменяш нещо в последния момент.  girl_wink.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 15, 2009, 14:46:33 »

Честит имен ден мила - със здраве и щастие да си носиш най-красивото име на света  smile
дано богородица те закриля!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #108 -: август 15, 2009, 21:14:24 »

Честит имен ден!!!
Бъди винаги усмихната и обичана!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 15, 2009, 23:11:04 »

Честит имен ден и от мен, нищо че се включвам с малко закъснение. Да си жива и здрава, обичана, щастлива и винаги така лъчезарна и позитивна. give_rose
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 17, 2009, 09:36:26 »

 Hide Честит имен ден смалко закъснение! Къде се изгуби, Муц?
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 20, 2009, 11:33:30 »

Мименце Честита темичка от мен със закъснение аз съм Бурска булка и съм също на 30.08.09  give_rose
Многооо хубави емоций на този ден ти желая, всичко най най-да мине и едно здраво, и хубаво семейство ти жалая с много дечица покрай вас  moto Elvis chee
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 20, 2009, 11:41:15 »

Муци къде се изгуби? С теб сме на една дата двечките  danceg
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 20, 2009, 17:37:29 »

Здравейте, милички!
Случи се нещо и се налага да отложим сватбата с около месец. Най- близката свободна дата се оказа 27.09 !!!!! cray cray cray cray :'(Аз съм меко казано като премазана в момента- чувствам се ужасно и не мога да спра да  cray cray cray
Толкова ми е гадно в момента, че просто не мога да ви опиша. Само седмица преди определената дата трябва да казвам на хората, въобще не знам кой как ще реагира. Да не говорим, че винаги съм искала лятна морска сватба, а сега трябва да я отложим и то точно за есента- сезон, който най не обичам. Винаги есента ми е действала депресиращо и само като съм гледала как падат листата ми е идвало да ревна.   А сватбата я подготвяхме морска, оранжева, исках живи цветове, живот. Какво сега ?! Cray Cray
Не знам. Толкова ми е гадно в момента, че изобщо нямам желание за нищо. Нито снимките ще станат каквито искахме, нито нищо.  Cray
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 20, 2009, 17:45:05 »

 Oh my ... Оле милааа това е наитина много гадно,но ти недей да се отчайваш....знам,че много ти е криво сега и каквито думи да изречем на дали биха те успокоили.Надеждата умира последна.....оххх незнам и аз какво да ти кажа точно в такъв момент  angry
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 20, 2009, 19:08:48 »

Еми не, то каква надежда като вече е решено. Просто ми е ужасно тъпо в момента...
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 20, 2009, 19:21:53 »

mucito толкова много съжалявам, че така се получава и трябва да минеш през такъв тежък момент. Прегръщам те силно и ако може с нещо да помагаме казвай give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 20, 2009, 19:41:11 »

Благодаря ти много, миличка! Започнахме да казваме на гостите- за сега всички реагират по много човешки начин. Управителят на ресторанта (заклевам се такъв човек не бях срещала отдавна) толкова ме успокои- датата е преместена, капарото не изгаря. Не мога да не кажа и за фотото и видеото- и там не горим с капарото и те са свободни точно на тая дата, Ди Джея- едно от най-големите ми притеснения(че няма да е свободен)- зает е с частно парти, но ми обеща, че ще прати колега и ще си е с нас- там също капарото ни остава, църквата и тя е свободна точно в същия час, който беше определен за 30-ти. Може би пък това да е била нашата дата... Само дето не мога да направя така, че да е лято...
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 20, 2009, 19:48:15 »

Мимка, съжалявам да чуя че се налагат такива промени.

Не се настройвай, че есента те депресира и т.н., защото така ще мине. Настрой се да гледаш красотата в цветовете на падащите листа. Края на Септември в крайна сметка в Бг си е още лято и пак си става да си е морска сватба. Та често дори и през октомври в Бг има доста слънчеви дни, а не като при нас в Лондон.

Стискам палци, мила! Само се дръж!  good give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 20, 2009, 19:56:12 »

Муци не знам какво да кажа, а и каквото и да кажа вече няма смисъл. Но мила такъв е животът, ти не се притеснявай, важното е вие да сте живи и здрави. Какво да се прави. Пък и ето всички за ви влезли в положението, така че не се натъжавай нещата ще бъдат красиви. Ето ти една причина да заобичаш есента, ще имаш една наистина приказна есенна сватба, все пак есента също е красиво, има цветя, по-слънчево е и по-топло като усещане. give_rose А оранжевото е един от главните цветове на есента.
Прегращам те много силно и ти пожелавам много сили. Good luck
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines