Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 16:01:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на beb4eto_na_me4o - 29.08.2009г.  (Прочетена 61697 пъти)
 
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 24, 2009, 19:56:01 »

Герганче, съвсем не останало до вашия ден! Много ви се радвам на вас двамцата smile. И аз ви пожелавам да запазите детското и невинното в отношенията си и все така да се обичате и да държите на себе си.
Пожелавам ви най-приказната сватба и не забравяйте, че най-хубавото предстои след това. Няма по-хубаво чувство от това да знаеш, че любимият ти човек желае да прекара живота си с теб!
Пожелавам и на Деничка да направи най-хубавите снимки и да запечата всички емоции smile!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 25, 2009, 09:54:21 »

Ееех, още малко остава. Така като чета - всички ще сте много готини Girl_hide Аз както се бах наканила да посетя Ритуалната зала и ми се промениха плановете (ПАК ще пътуваме за събота и неделя). Пфу - жалко. Но съм сигурна, че всичко ще е супер, а вие ще сте най-най щастливите младоженци.

За ремонта - и в къщи беше така - тапети лепиха, боядисваха - лудница crazy Ама така си е - искат и ти да се чувстваш добре, а и те да не се "срамуват". А за "дооправянето" на къщата - вие все ще си имате друга сватба по- нататък - ще я дооправите tease

Стискам палци за общежитието, а КАТО се преместиш - явно ще си правим запои в Студентски град, защото и аз живея на близо girl_wink

Много целувки и спокойни последни дни kiss2 kitty
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 25, 2009, 21:16:23 »

Здравейте сладурки! Малко остава преди сватбата и напрежението сериозно се усеща. Сложих в галерията снимки на последните неща, не съм снимала номерцата на масите, но ако оцелея до петък, ще сложа снимки и на тях. Жоро просто отказа да ми позира с ризата, така че нея ще я видите на снимките от сватбата.
честно казано започвам да се чувствам много уморена и искрено се замислям защо не направихме малка тайна сватба  tease това в кръга на шегата де....Истината е, че просто в последния момент се отказаха да идват хора от на Жоро родата, и то точно такива, за които вече ми бяха викали и тн....и то защо....защото й се доходило на море и ще минат да ни поздравят в гражданското и няма да дойдат в ресторанта....Както искат, но е въпрос на уважение все пак....не ги каним на градинско парти, да му се невиди....знаят от 6 месеца за датата и тн, нямат предварителна уговорка за морето, потвърдиха ни и дори беше проблем къде ще седнат....и когато разместихме половината гости за да им е добре...те решават просто да не дойдат....А на милото му стана супер гадно. За капак всеки ме занимава с такива глупости, братовчедка ми ме вбеси днеска с отношението си и се чувствам неудобно дори тук да разкажа за какво....А аз се опитвам да се насладя на последните неща от организацията. Иска ми се да се спра и да си почина....Съжалявам за цялото това мрънкаме, ама много ми се насъбра.  За капак ми закъсня и цикъла и се очертава да съм и неразположена на сватбата.....дано поне ми свърши за почивката.
Та така при нас....целувки на всички!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 25, 2009, 21:21:10 »

Герка, я не им се давай и се наслаждавай на последните дни подготовка, че после и да искаш - няма smile!!! Нормално е да си уморена, при положение, че сама подготвяш нещата, но бъди сигурна, че в чакания ден няма и да си спомниш за умората smile!
А за цикъла, ако толкова те притеснява, може да вземеш хапчета, за да го отложиш за малко.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 25, 2009, 21:28:57 »

Гери, съгласна съм с Даниелка, нормално е да има напрежение.
Стисни още малко зъбки и ще видиш, че в събота ще осъзнаеш, че всичко си е струвало и че няма да има и спомен от ядовете. Гостите не ги мисли повече - достатъчно си направила за тях и да се чувстват добре. Гледай вече вие да се забавлявате  good

Пращам ти целувки и отивам да видя какво си ни показала в галерията  give_rose
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 25, 2009, 22:12:13 »

Гери слънчице аз нямам време да пиша, ама като видях, че има мнения в твоята тема, колкото и да съм скапана и да ми се спи - на, тука съм и ти пиша.
Не знам кога ще ми остане време да опиша моята сватба, ама мен ме вълнуваха същите мисили и чуства като тебе. На 100 %, включая и това с цикъла. За сведение дойде ми във вторника преди сватбата - пожелавам ти и на теб така да се случи.
Ако щеш ми вярвай всичките нерви си заслужават. А такива щастливи дни са малко в живота на човек. Аз по принцип съм много притеснителна, но изобщо не бях такава на сватбата. Бях просто безкрайно щастлива.
Такава ще бъдеш и ти - излъчваш толкова положителна енергия, че няма как да не те обичат всички и да ти се радват. Даниела е права - нищо няма да си спомняш от умората. Стискам ти палци да нямаш много нервни ситуации, всичко да върви както трябва и сори за малко патетичния пост.
Много прегръдки от мен
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 25, 2009, 22:19:43 »

Леле, момичета, толкова сте милички! Много ви благодаря, точно това имах нужда да чуя, сега съм много по-спокойна! Лека нощ на всички ви и сладки сънища, а за събота - пак казвам, че ще съм истински щастлива, който може да дойде да ни види в гражданското! 11 часа ритуален дом Красно село! Всички сте добре дошли! Целувки и лека вечер!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 25, 2009, 22:26:07 »

Мила - голяма прегръдка и от мен. Не се ядосвайте на роднини и гости. Всички сме минали през това - наистина е много тъжно, особено ако са хора които обичаш и уважаваш, но - хора всякакви и идеали разни.

Исках само да ти кажа, че обувките са ти СТРАХОТНИ heart heart heart Много ми харесват Girl_hide blum
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 25, 2009, 22:28:03 »

Мила не се оставяй на никого да ти помрачава последните дни преди големия ден!Не обръщай внимание на никого и нищо,просто си мисли как всичко ще бъде на ред и ще имаш една приказна сватба,а що се отнася до това,кой избира морето пред вашата сватба-просто те губят. *THUMBS*За цикъла ти пожелавам да ти дойде преди или след сватбата,защото ще ти е малко дисконфортно,но....въпрос на късмет!Хайде сега наспи се хууууубавко и утре да си ми по-свежичка! blum
Пожелавам ти лека и спокойна нощ и мнооооого целувчици! kiss2
П.С. всичко е прекрасно,което си показала в галерия! give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 26, 2009, 11:50:30 »

Миличка, не се натъжавай, за жалост хората изобщо не си дават сметка през какво минаваш за да организираш едно таков тържество. И вместо да гледаш на вас да ви е добре, ти мислиш за тях, с тези места и разместванки...
Който те обича и уважава ще предпочете този важен за теб ден пред някакво си море. Не им се връзвай, хората сме такива за жалост.
Що се отнася до цикълът, аз също се очартавам с такъв, засега пия витамин С, дано ми се размине, поне след сватбата да ме посети  blum, защото аз и сега съм изнервена, а ако той дойде познай.
Пожелавам ти много спокойствие, опитай се да запазиш всеки един миг!!!
Прегръщам те силно. Good luck Good luck Good luck
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 26, 2009, 14:38:27 »

Здравейте милички! Много благодаря за подкрепата!
Мърче, снощи не ти написах, но чакам с нетърпение подробности около сватбата в твоята темичка! Трогната съм, че намери време за мен, гушкам те силно!
Злати, Муцанка, Аничка,  heart много сте мили!
Всъщност за цикъла...ами то трябваше да ми дойде на 15, ама пак ми закъсня. Миналия месец 20 дни ми закъсня, сега пък вече 10....А на 1 уж заминаваме на почивка, то ще е егати почивката, ако ми дойде....А днес все още нищо няма sad тъпа работа.
На Жоро пък вчера му беше ергенското парти! Прибра се в 2 сутринта, ходили на бар на пият, после на стрийптийз клуб - неговите приятели му поръчали два лични танца и няква мацка се е кълчила в скута му в сепарето  tease Та е било забавно...а той милия като ми разказваше и ми вика :Ама мило, ти си толкова по-хубава от тая...и тя като танцуваше, аз си мислех колко ми липсваш и колко те обичам....
Иии...на мен ми стана едно такова мило!!!!
Та така...целувки!
« Последна редакция: август 26, 2009, 14:41:26 от beb4eto_na_me4o » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 26, 2009, 18:10:36 »

Еха...абе безценен е твоя Жорко!! Как само си е мислил за теб!! Много сладко! Колкото до цикъла, ами то и моя ми закъсня и аз все се тюхках, че ще ми дойде на сватбата или на морето и си виках, че  еот стреса, а то какво....била съм бременна! така че не се знае закъснението защо е  Girl_hide
А за стреса, при всички е така, но си заслужава всяка секунда нерви...в събота ще разбереш!!!! А за отказалите се гости, здараве да е, моя много близка приятелка ми отказа, по нейни си психически причини, поплаках си малко, но я разбрах...всеки луд с номера си, а аз нали съм психолог уж....На Ивчо също му отказаха едни познати, но даже по-тъпо, не си бяха взели поканата, все нямаха време...и накрая отказаха с смс, голям кич...както каза въпрос на уважение!!
Последните неща са много хубави!! Нямам търпение да ги вида в действие  girl_wink Целувки и в събота ще се видим!!
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 27, 2009, 09:34:43 »

Сладурка, още мъничко остана Bravo
Така се смях от сърце на разказчето за ергенското парти, да го нацелуваш твойто мъжле, толкова сладки стават, когато ни убеждават,че сме единствените за тях и започнат да се оправдават като дечица smile
Зная, колко интересно е чувството точно преди последните, финални метри, всичко ще ти мине като на магия, ту ще се притесняваш, ту ще си спокойна като виждаш колко неща си отметнала и колко хубаво е станало всичко и няма да имаш търпение да дойде деня , да се започне с еуфорията, грим, прически , обличане, дали ще забравиш нещо , дали всички ще дойдат, ще са доволни ли , а той дали ще те хареса-разбира се ,че ще те хареса. И всички ще пърхат около теб и ще ти повтарят ,че всичко е перфектно, защото ти действително ще си единствена и перфектна give_rose
Отдайте се напълно на това усещане и не се притеснявай за нищо, защото с тази организация ,която е протекла при вас, всичко ще бъде както трябва , ако все пак има нещо , то ще е само като талисман, който да ви пази и след време да си спомняте за него с усмивка и смях Wink
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 27, 2009, 09:59:58 »

Герганче,искам да ти пожелая един прекрасен и незабравим сватбен ден!
Отдай му се изцяло и забрави за околния свят smile
А после ще те чакаме с мноооогоооо снимки и разказче heart
Целувки,мила!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 27, 2009, 11:29:28 »

Здравейте мили момичета! Благодаря ви за окуражителните думи и за вниманието! При нас вече е супер вълнуващо, последни дни преди сватбата, а има толкова неща да се правят.
Тези дни всъщност се видяхме в чудо, защото се оказа, че е голяма трудност да намериш вафлени купички - на нас нали ни трябват за мелбите, дето ще поднесем на гостите като десерт. Едва вчера, след сума ти ровене и телефонни разговори с кой ли не, се оказа, че има един склад на Илиянци, който продава такива неща. Не може обаче да се вземе бройка, а на кашонче...и са по 100бр в кашон. На нас ни трябват около 120бр...та, сега ще се купуват два кашона...ще си отядем на мелби поне, хаха! Нашите днес ще ходят да ги купят, трябва да се купи безалкохолното и минералната вода.
Скъпата ми сестра - която е и най-добрата ми приятелка, държа да го подчертая, се е справила блестящо с голямата схема на ресторанта - ще я залепим на входа и гостите ще могат да се ориентират на кой номер маса са настанени. Всъщност тя ми е голяма помощ през цялата организация, на нея дължа и номерата на масите, и прическата, и грима...Чудесна е!!!  heart heart heart
Таааа....какво още остава...А, да - за надиграването с даровете за кумовете ще разиграем една игра - имената на гости са написани на листчета и ДЖ-я ще изтегли двама, които ще трябва да излязат да се надиграват с кумовете....Ще се получи забавно, надявам се, а и така няма да има сърдити кой искал да играе и кой не искал...Подготвили сме още няколко такива игрички, между танците и хапването, така че се очертава като детска забава, хахахахха...Нееее, шегувам сеееее!!! Но при измислянето на сценария искахме да е нещо оригинално и забавно, за да изненадаме и да раздвижим всички гостите, че все различни поколения сме се събрали....
Иначе за ергенското още ми е смешно като се сетя....в 2 сутринта как се промъква като мишчица тих в стаята....а аз го чаках до 12:30 поне да звънне, че ще остане повече, че той нещо не беше много в настроение в началото, хаха...
Днес между другото си направих списък какво трябва да вземем от къщи преди да тръгнем, купих си една кутийка с 40 лепенки - всякакви видове, говорих с Алекс за цветенцата в менчето - абе, мили мои, в това менче, дето ще се правя на футболистка с него, вода налива ли се  crazy че не виждам просто да разлея вода и някой да ми се появи след мене с парцал да бърше, хахахаха...ще е като нагласена комична сценка, на фона на цялата украса и официалност да се появи някоя баба Вуна с парцал и да почне да бърше, мърморейки си нещо под мустака.... tease
Е, както виждате, лудницата в главата ми е пълна! Разбира се, ще се опитам да пиша и утре.
А, последното ново....аз ще правя сватбената торта - първо, защото това е единствения вариант да знам какво точно има вътре и с какво е приготвено, което ми е крайно необходимо, защото последната една седмица алергията ме побърка, изпъпчих се буквално от нищото и не спрях цялата седмица да ми излизат нови пъпки....и второ, защото обожавам да правя и мисля, че се справям доста добре, вече имам идея и съм купила необходимите продукти. Знам, че е малко лудо сама да я направя...ама като се замисля, няма правило, че задължително трябва да е бутикова и купена. Та така....целувки и до скоро! Много, много благодаря на всички ви за подкрепата и вниманието!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines