Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:22:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 10 част  (Прочетена 156878 пъти)
 
Mini
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #15 -: юли 27, 2009, 22:01:39 »

На мен лично без топчетата ми стои по-добре...а това плаващи свещи ли са или само така ще стоят върху тази основа /извинявай, но не мога от снимката да разбера стъклени топчета или цветното желе/
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 27, 2009, 22:07:49 »

emili85 чесно казано на мене ми харесва много повече тези които не са с тези жълти топки,незнам как се наричат  blush, но определено без тях много повече ми харесва.Някак си с тях си губи нежоста цветето и става малко .....незнам но въпроса е на тебе как ти харесва! В крайн сметка сватбата е твоя.  give_rose
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 27, 2009, 22:55:35 »

Момичета, някоя от вас има ли преки наблюдения от сватби, на които е имало гривнички от естествени цветя? Аз си мислех за нашата за майките, сестрите и кумата да са по-пищни и с естествени цветя, за разлика от тези на другите дами на сватбата, но след вчерашното кумуване май взех да се разубеждавам малко. Затова и търся мнение. Иначе моето впечатление е следното - само аз като кума имах такава гривничка и въпреки че беше от дребни розички, които изглеждаха доста твърди (и в пряк и в преносен смисъл), до тържеството вече взеха да се предават, а след като на няколко хора ръката ми се опираше в ръката на човека до мен, положението стана съвсем зле. Не, че кой знае колко се впечатлявах, но все пак си поувяхна и смени вид... Гривничката ми нямаше нищо, което да държи дръжките на цветовете влажни и може би това също допринесе за бързото им загиване. Моля споделете своите впечатления, ако имате такива.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 28, 2009, 08:49:45 »

Аз днес си украсих свещите и качих снимки в галерията. Доволна съм, че намерих точно такива свещи, каквито исках. Мисля и украсата на чашите ми да е такава, но още не съм пробвала, за да реша.
Мила хубави са станали свещите.Един съвет от мен обаче.Намотай панделка в добната част до украсата.Ще стане по завършено и стилно.
emili85 определено без топчетата повече ми харесва.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 28, 2009, 08:54:18 »

Благодаря ви. И на мен без топчетата по ми харесва  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 28, 2009, 08:59:45 »

gtgg, моята кума беше с гривна с естествени цветя на пиафлора обаче. Не успяха да увяхнат, но доста бързо изкапаха. В темата за булките от Казанлък съм показала как изглеждаше.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 28, 2009, 09:07:27 »

аз също много харесвам гривничките, но са много неудобни и се отазахме от тях, тежки са , основата им е пластмасова и наистина окапват, и затова имаше бутиниери и за кумата и за шаферката
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 28, 2009, 10:48:00 »

и аз мислех за такава гривна с живи цветя за мен и кумата, но щом казвате че е тежка може и да пропусна, то не стига че роклите ни тежат цял тон ами и гривните  blum
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 28, 2009, 10:53:49 »

Аз за кумата и шаферката реших гривничките да бъдат от изкуствени цветчета като на родителите бутониерките, за да им останат за спомен smile. В момента си правя пробната. Ето  и снимка:

« Последна редакция: юли 28, 2009, 13:03:09 от merilen » Активен
cvveetti
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #24 -: юли 28, 2009, 15:15:31 »

Имам нужда от помощта Ви. Сватбата ще е в бяло и сиво/сребристо/. Никъде не мога да открия сиви салфетки; бяло със сиво или в краен случай върху бели да ми направят сива щампа sad
Ще съм много благодарна ако някой помогне!
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 28, 2009, 16:10:12 »

gtgg, аз също кумувах преди месец и имах гривничка със живи цветчета. Много нежно и красиво наистина, но за кратко. Моята не издържа, в  ресторанта веднага я свалих.
Всъщност аз си бях поискала гривничка  blush , и мислех и за моята кума да е така, но май и аз се отказах nea
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 28, 2009, 16:47:10 »

 danceg Да се похваля, че сега си взехме шоколадов фонтан от Кауфланд за 25 лв. Супер е. Не го бяхме предвидили за сватбата, но като го видяхме веднага го грабнахме. Не е много голям, но за 25 лв толкова. Пускам снимка  girl_wink
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 28, 2009, 16:50:17 »

Emili85, честито, супер покупка! Как не се сетих там да гледам. Аз търсих в Техонполис и се чудех защо ме гледат неразбиращо...
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 28, 2009, 16:52:16 »

danceg Да се похваля, че сега си взехме шоколадов фонтан от Кауфланд за 25 лв. Супер е. Не го бяхме предвидили за сватбата, но като го видяхме веднага го грабнахме. Не е много голям, но за 25 лв толкова. Пускам снимка  girl_wink

Честито emili85 , ставаме 2 с шоки фонтан  yahoo danceg chee chee Вие за млечен ли се решихте? Ние се спряхме на бял май  girl_wink Някак си ни се стори по лек. Оххх, много се радвам!!!
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 28, 2009, 16:52:59 »

Ами честно казано за пръв път виждам там да продават такова нещо. Досега нямаше. И сега е на промоция  danceg А иначе не сме решили с какъв шоколад ще е. Сега го пробвахме с млечен
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines