Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 15:28:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 141338 пъти)
 
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: август 07, 2009, 22:05:44 »

Поздравления Милитриса, страхотна е!

И аз чакам с нетърпение да си взема моята (дето е купена но съм я мерила само веднъж), права си, това сватбената рокля си е доста уникално нещо!  Wink
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: август 07, 2009, 23:23:12 »

militrisa  страаааааахотна е! Bravo good girl_wink good Bravo

Аз пък днес взех роклета на малките шаферки и бижута-снимки на всичко има в галерията ми.

А за срещата какво стана бе???!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: август 08, 2009, 08:58:15 »

Ами вие кажете за срещата. Аз съм за вторник вечер или по някое време през деня, когато ви е удобно smile Кажете кога и къде и съм там smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: август 08, 2009, 10:21:57 »

Момичетааааа,

Вече и аз си имам рокляяяяяяяяяяяяяяяя  yahoo yahoo yahoo. Сложила съм няколко снимчици в галерията.
Това човек да си вземе роклята, било голяма работа, сега си я гледам закачена на вратата на гардероба и си представям каква ли ще е физиономията на мойто слънце, като ме види danceg Ако не се е разбрало още съм в леко еуфорично настроение  chee хихи
Роклята е невероятна.И булото иглежда,че пада много добре.Честито! give_rose

За срещичката- аз мога сряда или четвъртък вечерта!
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 08, 2009, 11:16:43 »

militrisa ЧЕСТИТОО рокля мн е нежна и разшкошно ти стой !!!

Sianchys мила, Честита рокля на шаферчето, мн е хубава с тон с твоята.Браво момичета  Bravo Bravo
Вчера на мен ми се обадиха за роклята от "Аз и Ти", но просто не ми е било ден  sad Мерих я всичко беше страхотно, обаче ми стана едно такова лошо от вълнение ли ама и аз  тези дни .. женски  blum ии малко стреснах жената от магазина и майка ми, но всичко мина благополучно тя жената вика,че на почети всички булчета им ставало от вълнение така, а и  в тези жеги. star Sunshine
Понеделник предполагам,че ще си я взема, защото трябва да ми сложи копченце за шлейфа да се прибира и тогава вече мога спокойна да си я прибера у дома и да си я гледа и гледам...  yahoo
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: август 08, 2009, 11:41:51 »

Оле божееееее,какво преживяване!Поне всичко е наред!

А като я вземеш роклята,задължително да се покажеш... Girl_hide girl_wink blum Bravo
Активен
militrisa
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #216 -: август 08, 2009, 13:59:36 »

Кardigansder, няма да се шашкаш. То ние че всички сме горе на черешата е ясно  insane.

Syanchys, шаферката ти е абсолютен бонбон smile сигурно е много щастлива и няма търпение да дойде денят на сватбата и да облече роклята. Аз си спомням, как едно време като бях шаферка на сватбата на вуйчо ми, само едно венче с пухчета ми бяха сложили на главата и пак се чувствах като мноооого важна особа smile

Между другото отдавна си мисля да направим едно преброяване на зайците. Знам че още няколко момичета се женят на 5-ти септември, обаче вече му изгубих края. Ние сме в св. Богородица в 4, а после сме в Плаза в Сарафово. Кой друг ще ходи по сватбените облаци на същия ден?
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: август 08, 2009, 14:49:48 »

Кardigansder, няма да се шашкаш. То ние че всички сме горе на черешата е ясно  insane.

Syanchys, шаферката ти е абсолютен бонбон smile сигурно е много щастлива и няма търпение да дойде денят на сватбата и да облече роклята. Аз си спомням, как едно време като бях шаферка на сватбата на вуйчо ми, само едно венче с пухчета ми бяха сложили на главата и пак се чувствах като мноооого важна особа smile

Между другото отдавна си мисля да направим едно преброяване на зайците. Знам че още няколко момичета се женят на 5-ти септември, обаче вече му изгубих края. Ние сме в св. Богородица в 4, а после сме в Плаза в Сарафово. Кой друг ще ходи по сватбените облаци на същия ден?

В едни и същи облаци ще сме с вас.  sarcastic banana banana   И ние сме на 5-ти
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: август 08, 2009, 17:04:15 »

Айде казвайте за срещата и да се уговаряме вече бе мацки!Вторник или сряда?


militrisa те са двечки мадами,тази е на 5,а другата на 10,но е на село и още не е видяла рокличката!Направо ще са в еуфория двечките!Те са ''малки булки"!
Активен
elince
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: август 08, 2009, 18:56:36 »

и ние сме на 5 септември а още не съм се побъркала и това ме притеснява  smile
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: август 09, 2009, 09:30:35 »

Militrisa, честито! Избрала си много елегантен модел, изглеждаш изключително стилно с булото.
Кardigansder, изглежда изживяваш еуфорията точно както си му е реда  girl_wink . При мен изживяването беше по по-различен начин. След като определихме датата не бях особено активна в подготовка, но един ден посетих Тя и Той, пробвах една рокля и веднага си я избрах, оставих капаро и отидох на следващия ден с майка ми за да я купим, защото неисках да и спестявам този вълнуващ и за нея момент. И след като взех роклята, тогава вече завъртях въртележката по подготовката и се впуснах в еуфорията. write pc-mainiak
Syanchis, браво за сладките шаферки!  Bravo И аз в момента съм на вълна шаферски рокли, ще побликувам снимки, когато имам резултати, ориентирала съм се към подобен модел.
Относно срещата, аз съм свободна всяка вечер след 18:00ч.
Относно сватбите на 5 септември, и ние бяхме определили тази дата, но искахме да сме в Атлантис, и зада се съобразим с ресторанта, променихме датата на 19.09. Ще бъда с вас духом!  Good luck
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: август 09, 2009, 09:57:53 »

Ами ако искате сряда, ако Капризчето може, понеже нали dodo23 може тогава.
Аз имам желание да дойда, ама съм малко под въпрос, че има дни, в които не съм много в кондиция, а и напоследък ужасни контракции ме хващат, но ако се чувствам добре - много ще се радвам да се видим.  yahoo
Активен
militrisa
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #222 -: август 09, 2009, 23:30:02 »

Дотук сме 3 значи smile не е зле, ще се гоним с колите в района smile

elince, както казах на една приятелка днес - сватбата е на котлона и ври на бавен огън, скоро ще почнем да й добавяме подправки като щипка паника например smile Колкото по-дълго си спокойна, по-добре Wink

Аз вече почвам да мисля за разни дреболийки като цветчета за закичване на гостите например. Да знаете из Бургас дали има някой склад, където се продават разните му там щуротиийки като перлички и цветчета с телчета, панделчици и такива неща?  crazy По тези складове за цветя, които сте споменали в по-ранните постове има ли нещо подобно или по-скоро ще ми трябват някакви кинкалерии? Вече изкопах разни неща от ebay, обаче не знам дали ще има достатъчно време да стигнат, така че минавам на резервен вариант да ги търся в Бургас.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: август 10, 2009, 08:10:53 »

Не, няма такива джунджурии по складовете за цветя - само панделки от тези за букетите, хартия и неща от сорта.

Аз за моите късметчета бях купила едни златни перлички за нанизване от един склад до Трета поликлиника - "Март-бг", по принцип няма много избор, защото предимно продават материали за мартеници, но може и да харесаш нещо. Като застанеш пред Трета поликлиника с лице към нея вдясно се пада.
А, между другото, потърси им сайта, там май има доста неща също - една съфорумка оттам си поръчваше материалите за бижутата, които прави.

Друго, за което се сещам сега е някаква кинкалерия зад тоалетните на "Тройката" - Skylife от там си беше мисля купувала нещицата, пиши й, ако искаш на лични да я питаш.

В магазин "Чар" за платове който е срещу РДВР /бившето/ може да надникнеш, ама там няма особен избор, но можеш да харесаш някой елемент за апликацийка за украсата на шампанското например. Има и златни, и сребърни шнурчета, и панделки от плат различни - ако ще си правиш сама украсата на чашите. Нищо не пречи да хвърлиш един поглед.  Wink
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: август 10, 2009, 12:00:03 »

Да кажа и аз-накупила съм си неща и от складчето за мартенски джувки до Трета полоклиника,и от кинкалерията,която е до у-ще ''Кирил и Методий'' зад тоалетните на Тройката в малката уличка,и от Чар.Лошото е,че бая обикаляне пада,окато си набавиш нужните неща.

Виж има един сайт български http://kinkaleria.com/ там има разни неща.


Добре де,срещата за вторник вечерта ли остава?
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines