Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 11:22:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 141276 пъти)
 
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юли 31, 2009, 10:54:38 »

Ч е защо да си като надрусана медуза бе Амелия? Пак може да е хавайски стил косата ти нещо такова,което е полу-пуснато,полу-захванато,така че да не се разпилява от вятъра,а да подхожда.Може нещо с много хлабава странична плитка,ако ми разбираш смотаните обяснения  crazy blum Виж на този сайт има интересни прически brides.com smile


* 003_primary.jpg (23.15 KB, 340x340 - видяно 2303 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #151 -: юли 31, 2009, 11:32:05 »

Ами и аз точно нещо такова гледах или пък нещо пуснато, но в горната част прибрано. Тоест да е пусната само отзад на гърба, ама ще го мъдря. А това с плитката ми харес акато идея. Не знам къде могат да ми направят такава като на Десислава в един клип. Нещо, което прилича на плитка, ама не е всъщност. Сиянка, и аз обеснявам като теб.  sarcastic Нещо не можах да обесня, ама дано се сетите за клипа - там, дето се размазва по една врата / или стена/ и и се вижда плитката на гърба.

Скайлайф ми беше дала идея мъжът ми да е с ленен костюм. Аз като съм разглеждала снимки и наистина повечето са с такива, но пък моята рокля искам да  е тежка с голям шлейф и с обръчи. Това как ви се връзва като визия на двамата,че на мен не много...или не мога да си го представя. Мисля,че моята рокля би изисквала по-фициален мъжки костюм. Вие как мислите?


Веси, мирси, мила!
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 31, 2009, 14:03:53 »

Ами аз все пак съм блондинка blum гледах някаква тениска с надпис "Внимание естествена блондинка,моля говорете бавно!" ще взема да си поръчам DANCE laugh funnytooth
Сетих се де и аз за такова нещо ти говоря.Ами то се ''плете'' с едно специално нещо,което прилича малко на някакъв хибрид между свинска опашка и пластмасова игла голяма mega_chok Ако ме разбра значи ще те черпя кафе  girl_wink
Трябва да попиташ при фризьорите.За моята знам,че прави,ама за др. не съм се интересувала...

Абе ходих до Карфур за тия сватбени бонбонки ама не са същите-тия са мн. големи и тумбести и на стават за късмети.Други предложения???

А за роклята и костюма да,ако ще си с такава,не върви лен...
« Последна редакция: юли 31, 2009, 14:05:37 от Sianchys » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юли 31, 2009, 14:21:22 »

Sianchys, ти какви искаш - от тези дребните, шарените бонбонки, дето се слагат в късметите, ли?
Едновремешната "Детска радост"?
Аз си бях взела такива от едно магазинче до пазара на "Младост" - продаваха ядки май че основно, след "Амадеуса" се пада.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юли 31, 2009, 14:24:42 »

Ами да са подходящи за сватбените късмети,сиреч по-твърдички и да не се топят лесно.Не ми се иска малко да са детска радост,защото да много шарени.Нещо беличко така,по нежно като цвят. smile Ама мерси,ще го имам предвид... smile
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юли 31, 2009, 14:34:36 »

Такива захаросани бадеми съм чувала, че има в Престиж-а в Славейков, но дали и къде точно в него  pardon
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юли 31, 2009, 14:51:14 »

Аааааааааааа то май на първия етаж имаше някакви насипни лакомства като се замисля съм си купувала от там желибончета(че умирам за тях) Bravo Мерси много!
« Последна редакция: юли 31, 2009, 18:53:15 от Sianchys » Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юли 31, 2009, 15:02:51 »

Радвам се, ако съм помогнала и дано да имат каквото търсиш  good
Аз сега друго да питам, бях решила като малки изненадки за гостите да правя курабийки с късметчета, даже рецепта съм намерила, обаче вчера като се рових в нета и открих шоколадови бонбони с късметчета. Даже са на 6 езика вътре май.... Български са и не са много скъпи, но изглеждат доста добре. И сега взех да се двоумя - курабийки или бонбонки? Мислих си, че биха били доста добро допълнение към коктейлчето след ритуала, хем сладичко, хем късметче, а може и в самия ресторант по местата на гостите да се сложат. Вие какво мислите?
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юли 31, 2009, 15:17:03 »

Момичета днеска си взех поканите (в галерията съм сложила сними, но с мн лошо качество извинявам се з акоето)   pardon сега съм вече спокойна тъкмо събота и неделя ще имам възможност да ги раздам.
И торта си избрахме казаха,че ще се опитат да я сътворят 1 към 1, но най-вече държа да е вкусна и лека, все пак е десерт не телевизор да се гледа.
Айде мацки това е от мен засега вие до къде стигнахте с подготовките?
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юли 31, 2009, 18:58:25 »

Ами завии от въмшния вид на бонбонките,дай линкче да ги видим.Аз май съм повече за тях,защото курабийките са тип ''вкусотиите на баба''(в което няма абсолютно нищо лошо,човек убивам за тях),но не са толкова тържествени...Иначе е чудесна идейка браво!
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юли 31, 2009, 19:17:13 »

Неее, то става въпрос за тези азиатските, сгънатите, които се чупят и вътре късметче. Но сега като каза, наистина не ми се струват толкова празнични. А това е сайтчето за бонбонките http://foster-bg.com/ Само да не ме бият за реклама и ако някой от модераторите го сметне за такова, да го трие.  blush Но е интересно според мен.  pardon То така или иначе се черпи с бонбонки, така че късметчето е като весела добавка  good
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юли 31, 2009, 19:24:14 »

Неее, то става въпрос за тези азиатските, сгънатите, които се чупят и вътре късметче. Но сега като каза, наистина не ми се струват толкова празнични. А това е сайтчето за бонбонките http://foster-bg.com/ Само да не ме бият за реклама и ако някой от модераторите го сметне за такова, да го трие.  blush Но е интересно според мен.  pardon То така или иначе се черпи с бонбонки, така че късметчето е като весела добавка  good

Весинце, това найстина е мн готина идейка.Както виждам и в Пикадили ги има, така,че предварително можете да купите, за да видите как са все пак и на вкус дали ще ви харесат.
Ние с милото тези дни купуваме само бонбони захарна болест ще ни хване, но няма как декустираме и декустираме, и декустираме.... Torte
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юли 31, 2009, 19:37:03 »

Момичета днеска си взех поканите (в галерията съм сложила сними, но с мн лошо качество извинявам се з акоето)   pardon сега съм вече спокойна тъкмо събота и неделя ще имам възможност да ги раздам.
И торта си избрахме казаха,че ще се опитат да я сътворят 1 към 1, но най-вече държа да е вкусна и лека, все пак е десерт не телевизор да се гледа.
Айде мацки това е от мен засега вие до къде стигнахте с подготовките?

Честити покани  good Виждат се, че са хубави, макар и при лошо качество на снимките  give_rose
Активен
Ashli
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #163 -: юли 31, 2009, 23:15:57 »

Кardigansder поканите са ви супер нашите са почти същите като изключим текста и снимката.
Ние днеска купихме риза и вратовръзка на милото, а вчера уговорихме украсата.Всичко върви спълна пара blum
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юли 31, 2009, 23:57:27 »

Абе Ашли ти къде се беше изгубила?Браво браво за напредъка на всички,много сладки покани,много свежи и празнични! good
А Веси бонбонките са супер има различни разновидности доколкото видях.А може да ги сложите до на всеки тейбъл картичката по 1 банбона. girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines