Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:15:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 6  (Прочетена 141040 пъти)
 
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 22, 2009, 19:44:41 »

Ами Амелия аз смятам да звънна.Предполагам,че няма да откажат да ги пратят по куриер ако си поемеш разходите smile
И в склад Тандем(втория на Кикси) гледах,че предлагат някакви пиафлори.Ако и цветята са изгодно направо смятам аз да ги правя бутониерите...
Весинце,много хубаво ти седи роклята,не се притеснявай,че ще си без сутиен и при мен така се получи,само дето още не бях купила бельото.Поне е повод да си купиш хубаво бельо...Никога не е излишно! good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #31 -: юли 22, 2009, 23:56:38 »

Кикси, ти си последния човек, за когото бих си помислила,че ще забрави някого! Ти винаги се отзоваваш не само на мен, а на всички.

Момчета, някоя от вас ползвала ли е услугите на някой от тези салони. Поразтърсих се и намерих из други форуми отзиви за тях, ама да чуя вашето мнение.

1. салон Елеганс на Сан Стефано, под Билкова аптека
2. салон "Bella" в Лазур до Руската гимназия. Фризьорът е някакъв Данчо и много го хвалеха
3. салон Лилия21
4. салон на ъгъла на Гурко и Републиканска / каквото и да  етова чудо/

И също
1. Дима стил
2. Салон Каприз на Александровска под кафе Бакарди - това е този прословут Стайко, който работи с гримьорката на  фолкаджийките, за която питахме в предната тема. За него казват,че взимал з априческа 100лв, но там нещо не бяха споменати такива цени?  crazy

Извинявайте,че досаждам, н опак да попитам за тези салони. Накой позвал ли е услугите им???
Активен
maria23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 23, 2009, 09:09:57 »

Amelia, за салона на Гурко и Републиканска мисля че става въпрос за фризьора Явор, ако е за него, аз съм ползвала и все още ползвам неговите услуги и съм много доволна.  good
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 23, 2009, 10:01:23 »

Амелиа мен ако питаш имам отзиви само за салона на Данчо-няколко мои приятелки ходят там.Скъпичко е,но си заслужава.И маникюра и фризьора.За козметик и грим не зная.
За Дима стил и другите-някои изобщо не съм ги чувала...
 pardon pardon pardon
Момичета как процедирате с бялото платно.Аз знам един ритуал,при който платното е ново,поръсено с листенца и здравец,инакрая като минат младоженците и свекървата го събира.При раждането на 1вото дете го изтърсва и с него символично се повива бебето...
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 23, 2009, 10:22:57 »

Амелиа мен ако питаш имам отзиви само за салона на Данчо-няколко мои приятелки ходят там.Скъпичко е,но си заслужава.И маникюра и фризьора.За козметик и грим не зная.
За Дима стил и другите-някои изобщо не съм ги чувала...
 pardon pardon pardon
Момичета как процедирате с бялото платно.Аз знам един ритуал,при който платното е ново,поръсено с листенца и здравец,инакрая като минат младоженците и свекървата го събира.При раждането на 1вото дете го изтърсва и с него символично се повива бебето...

Мила, знам че има бяло платно, но какво се прави с него, нито съм се замисляла,нито съм чувала нещо, не мога да помогна, но ще се радвам и аз на съвет от по-знаещите  give_rose
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 23, 2009, 10:30:03 »

Уффф, пак проблем. И аз като Amelia си блъскам главата с разкрасяванията. Понеже освен аз, майка ми и сестра ми милите и те ще имат нужда от професионални грижи (грим, прическа) и просто си представете как тричките от Поморие до Бургас трябва да ходим и да се изчакваме там за разните процедури  girl_impossible  плюс път, става дълга и широка...  cray Уффф незнам....
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 23, 2009, 10:32:47 »

Ами Веси освен да наемете повече от 1 гримиьор-1 за теб(който да ти отдели пълноценно вемето си и да не те претупва) и 1 за останалите. pardon
А за бялото платно аз вчера си купих много хубаво нещо като сатен е с дантелка по ктая.
Активен
jearsy
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #37 -: юли 23, 2009, 10:38:48 »

Уффф, пак проблем. И аз като Amelia си блъскам главата с разкрасяванията. Понеже освен аз, майка ми и сестра ми милите и те ще имат нужда от професионални грижи (грим, прическа) и просто си представете как тричките от Поморие до Бургас трябва да ходим и да се изчакваме там за разните процедури  girl_impossible  плюс път, става дълга и широка...  cray Уффф незнам....

Салона за които ти писаь в Поморие се казва Стефани и се намира до Месалина ..... Има много мостри и модели там на професионален грим и нокти , а за прическите са уникат ....
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 23, 2009, 10:46:45 »


Момичета как процедирате с бялото платно.Аз знам един ритуал,при който платното е ново,поръсено с листенца и здравец,инакрая като минат младоженците и свекървата го събира.При раждането на 1вото дете го изтърсва и с него символично се повива бебето...
Ние имахме такова бяло платно,но то си беше от ресторанта,честно казано за първи път чувам за тази традиция да се пази до раждането на първото дете! nea

А ето ви още една традиция или поверие не знам точно какво е,аз го знам от моята свекърва,че роклята след сватбата трябва една година да стои в нейния дом,аз моята я дадох още на следващата сутрин и честно казано вече много се затъжих да си я видя пак,а пък и сестра ми чака с нетъпение да я пробва и тя(но ще трябва издържи още 4 месеца)! girl_wink
Но така и не съм се сетила да питам защо се прави това?Ако някой знае да каже!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #39 -: юли 23, 2009, 11:05:56 »

Веси, аз помислих и установих, че освен мен прическа и грим ще трябват за мама, сестра ми, кумата, майката на кумата, за майката на половинката ми, за двете му сестри и двете му племеннички. Сега съм се видяла в чудо и търся добри салони на двата края на Бургас, за да пратя неговите хора на единия, а ние да сме на другия край. Както е предложила Сиянчус вече, търся гримьор и фризьор за мен и други за останарите. Общо взето и без д асе старая се оказва, че в Бургас тези, които съм отсяла са на съседни улички, така че няма да  е проблем.

Благодаря на момичетата за отговорите!


Благодаря на Джърси за Поморийския салон! Ще отида да го проверя още в понеделник като цъфнем на моретооо.  yahoo

Веси, между другото, ако разбера нещо за някакъв добър салон или добър гримьор от Поморие, ще ти пиша.
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 23, 2009, 11:11:41 »

Amelia  , давай мила, аз това ми е големия проблем, няма как да отида на място и да видя за какво става въпрос, прибираме се една седмица преди сватбата, а тези неща доста от рано трябва да се организират. Но ако отидеш ще съм ти дълбоко благодарна  give_rose give_rose give_rose give_rose   heart
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 23, 2009, 11:18:33 »

Но така и не съм се сетила да питам защо се прави това?Ако някой знае да каже!

На мен ми казаха, че 1 година след сватбата не трябвало да си поглеждаш роклята, за да не ти е мъчно за бащиния ти дом. Стои си в калъфа (у нас обаче).
« Последна редакция: юли 23, 2009, 11:20:19 от Bianka » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #42 -: юли 23, 2009, 11:22:46 »

Ще отида! Нямаш никакъв проблем. Дано да  е наистина добро мястото. Ще погледна цлостно - и за грим, маникюр и прически. Даже, като се замисля, може и една пробна да си направя.  blum Много е рано, ама нищо.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 23, 2009, 11:40:29 »

На мен ми казаха, че 1 година след сватбата не трябвало да си поглеждаш роклята, за да не ти е мъчно за бащиния ти дом. Стои си в калъфа (у нас обаче).
Добре,че ми каза smile,защото смятах следващия път като ида на гости и да си я погледна,но сега ще изчакам да мине 6-ти декември и тогава! Wink
В интерес на истината аз не ги спазвам много тези неща blush,но така или иначе вече минаха 7 месеца,нищо няма да ми стане ако изчакам още малко!
« Последна редакция: юли 23, 2009, 11:49:16 от -Ади- » Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 23, 2009, 11:48:30 »

Amelia  , давай мила, аз това ми е големия проблем, няма как да отида на място и да видя за какво става въпрос, прибираме се една седмица преди сватбата, а тези неща доста от рано трябва да се организират. Но ако отидеш ще съм ти дълбоко благодарна  give_rose give_rose give_rose give_rose   heart

Амелия, Веси,
И аз съм в същата мъка като вас с координацията на прически и грим за всички останали да не говорим че ще има чужденци и те от мен адреси за салони чакат.  pardon
Така че ще чакам с нетърпение мнението на Амелия за салона в Поморие.  give_rose

Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines