Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:22:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 6  (Прочетена 145174 пъти)
 
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #465 -: ноември 10, 2009, 18:31:30 »

 Elitooo освен булки тук има и другиииииии. И не само в този подфорум. Ами говорете булки !
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #466 -: ноември 10, 2009, 18:36:13 »

Без да влизам в тона на предпредпоследния постинг на Pachoran (това явно е запазена марка на господина, която се проявява периодично в различни теми), само бих напомнила, че ние сме участници във форум и една от неговите цели е да се обменя информация (която не би трябвало да се приема за 100% достоверна и безпристрастна - е, това вече би било наивно), но съществува и морално задължение да се спазва добър тон.
Отправям предложение да спрем безсмислените размени на реплики, за да не се разбягат булките  shok

Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: ноември 10, 2009, 18:36:22 »

Да много ясно виждам че не сме само булки.....
Но със вашите дразги и заяждания  най- вероятно скоро няма да има и 1 булка тук...
Все пак форума е за да помага аз чесно да ви кажа не виждам с какво помагате особенно...
Няма да продължавам да не спамя.!
« Последна редакция: ноември 10, 2009, 18:48:36 от Elitooo » Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #468 -: ноември 10, 2009, 19:09:49 »

Пачоране, благодаря! Изобщо не знаех какво е имало в Корекомите едно време та ти успя да ме светнеш. Явно си от "ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ" за които девиза е " Да живее Илиенци!!! Bravo".
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #469 -: ноември 10, 2009, 22:07:04 »

 Калта от Илиенци ме изцапа твърде много и моля всичко до тук от днес да се изтрие, включително моят панталон. Предлагам професионалистите от Кореком да се хвърлят в кофите от преди 20 години. Днес е кръгла годишнина и за това може. Боклуци за кофите винаги има днес и преди 20 -години. Професионалисти тук няма освен булките и мен. Булките са с предимство, аз съм по .... Наглост, простащина и селяния в хората, които нямат работа и пари. Все пак това е форум за булки и младоженци. Уважете младоженците дами и господа. Тези хора не са длъжни да се съобразят с Вашите комерсиални набези и мнения. Моля да ми се помогне, защото ще стана твърде лош. Каква е тази инвазия от професионалисти. Къде са младоженците все пак.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #470 -: ноември 10, 2009, 22:19:26 »

 Професионалисти, разкарайте се от този форум, защото 9 от 10 не сте за тук. Не ми сравнявайте Кореком и Илиянци, защото ще Ви пратя 20 години назад във времето, и 100 години няма да Ви стигнат да пазарувате в Кореком. Определено сте за Иляянци. То бива наглост, но не в такъв мащаб.
 Абе Вие нямате ли си работа - автомонтьори, продавачи и готвачи ... Без работа ли останахте и започнахте да се доказвате тук. Тук не е рекламна площ. Такава е, когато някой си плати за това.
 Леле какво време настана !
 Никога не съм изпадал в подобно положение тук, но това е нормално. Лошото , че е форум за сватби.
« Последна редакция: ноември 10, 2009, 22:25:34 от Pachoran » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #471 -: ноември 10, 2009, 22:39:14 »

 Моля професионалистите да се оттеглят или да присъстват "нормално" тук. Не ме карайте да посочвам примери. Достатъчно на брой форуми бяха "убити" от професионалисти и клиенти в Интернет.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: ноември 10, 2009, 22:39:41 »

стоя аз чета и си мисля  crazy crazy crazy абе Pachoran  я си признавай бързо ти да не си някой мод или нещо подобно в форума,че толкова много те дразнят неплатените реклами blum blum blum
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #473 -: ноември 10, 2009, 22:43:07 »

 Не разбирам какво ме питате, но с удоволствие ще Ви оставя в ръцете на професионалистите. С удоволствие ще "напусна". Съвременните хора говорят разбираемо и правилно, но за съжаление аз не Ви разбирам.
« Последна редакция: ноември 10, 2009, 22:45:53 от Pachoran » Активен
Miro_81
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #474 -: ноември 11, 2009, 02:19:47 »

Професионалисти, разкарайте се от този форум, защото 9 от 10 не сте за тук. Не ми сравнявайте Кореком и Илиянци, защото ще Ви пратя 20 години назад във времето, и 100 години няма да Ви стигнат да пазарувате в Кореком. Определено сте за Иляянци. То бива наглост, но не в такъв мащаб.
 Абе Вие нямате ли си работа - автомонтьори, продавачи и готвачи ... Без работа ли останахте и започнахте да се доказвате тук. Тук не е рекламна площ. Такава е, когато някой си плати за това.
 Леле какво време настана !
 Никога не съм изпадал в подобно положение тук, но това е нормално. Лошото , че е форум за сватби.

Братле ставаш смешен с изказванията си, в същото време от постовете ти разбирам че си човек занимаващ се професионално със сватби ,или може би от псевдо такива та,казваш спрете се и в същото време не спираш да ръсиш глупости,виждам че си завоювал титла на професор но по какво ? ,по ръсене на несмислени постове ли или не обичаш да те настъпят, и в същото време ти правиш това!!!!От ника ти мисля че знам кой си но не ми се иска да правя изцепки ,така че вземи укроти топката все пак е форум и то най вече за бъдещи младоженци и булки ,а ние не се вписваме май много освен с философските си мнения. Wink good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: ноември 11, 2009, 07:32:35 »

Вижте, проблемът не е че давате мнение. Проблемът е че ако прочете последните 2-3 страници ще видите 2-3 мнения на булки. Моля Ви да не прекалявате с наставничеството и да се доизяснявате на лични, скайп или по друг начин. Просто тази тема на нищо не прилича вече huhhuh.gif

Съжалявам, но така не е полезна нито за мен, нито за други бъдещи булки предполагам. По-добре два дни никой да не е писал, ама като отворя да прочета нещо по същество, а не поредния дълъг спор.
Активен
tsury23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #476 -: ноември 11, 2009, 09:17:08 »

От доста време не бях писала и като гледам май нищо съществено не съм пропуснала-тези спорове от хора,които нямат намерение да дават съвети от личен(а  от ПРОФЕСИОНАЛЕН) опит,ми заприличаха на споровете,които водят бабите пред блока-инджито тва направила,мехмедчо онова,пенсиите не стигат,Бойко тва направи,а пък Сергейчо онова. sad
Когато се регистрирах тук,си мислех че ще ми помагат бивши и настоящи булки и че ще сме си взаимно полезни-пък то май излиза че съм на Димитровградския пазар,до сергията за техника и двама-трима спорят кой е по-по-най nea.
Мен като булка разни параметри нищичко не ми говорят,ако ги разбирах,нямаше да съм икономист.
Та стига с тази селяния NO(извинете,ама на мене ми писна вече).Ако искате да спорите-градската градина-големия шах-там решете спора-тук не му е мястото  girl_impossible.
По моята подготовка имаме напредък-час в ритуалната зала за 10.04 и ресторанта.
Надявам се следващия път като влЗена тук да видя повече мнения на БУЛКИ.
Извинявам се ако съм обидила някого с нещо-ама е направо смешно отстрани-не е тук мястото на тези спорове,така че много ви моля-СПРЕТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Последна редакция: ноември 11, 2009, 09:19:43 от tsury23 » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: ноември 11, 2009, 09:32:36 »

Цури, браво за датата и ресторанта! Bravo А ти рокля ще шиеш ли или ще купуваш готова? И от къде смяташ да търсиш?
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: ноември 11, 2009, 09:42:44 »

tsury23 браво  Bravo
ето видя ли лека полека напредваш с подготовката... няма за какво да се притесняваш...  good
 ние ще помагаме  Wink
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: ноември 11, 2009, 09:47:28 »

Момичета, тази тема стана доста голяма. Надхвърли 30 страници. Моля пишете в следващата: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,23444.0.html smile
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines