Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:47:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на niksis - 15.08.09  (Прочетена 15805 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: юли 15, 2009, 10:46:37 »

Само месец остава до сватбата на още една прекрасна августовска булка smilesmilesmile

Време е вече да започнеш с отчета (и да не забравиш за снимките  blum )
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 15, 2009, 15:14:16 »

 Wink Честита темичка,успешна и лека подготовка по финалната права.
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 15, 2009, 16:35:01 »

Stassi , много приятно ме изненада  give_rose petrova83 ,Благодаря!  give_rose Не съм очаквала ,че ще си имам моя тема  danceg
Остава само един месец до големия ден и доста съм се притеснила. Мислех си ,че имам предостатъчно време за подготовка, но това време отлетя като миг. Преди няколко дена се дипломирах и нямах време да мисля за сватбата и изостанах много с подготовката.
Ритуалът ще бъде в Ботаническата градина в София. За нея най -много съм се притеснила.  Имам всичко необходимо - украсата, столове, пътека с листенца,..Имаме си и струнно трио. Не съм сигурна дали при тези условия ако се обърна към някоя агенция ще се съгласи да организира и подреди всичко и после след церемонията да прибере всичко..
Църковният ритуал ще бъде в Самоков. Църквата има голям озеленен двор. Много е красиво и си мисля ,че ще станат хубави снимки.
И най-важното за гостите- вечерята ще бъде в Боровец. Менюто сме определили.Но самото разположение на масите още не сме. Предстои и да се спрем на украса
Имаме си ДЖ,оператор,фото.Запазила съм гримьор.Но за фризьор ако можете да помагате. Нямам си рокля.Тепърва ще ходя по магазините. На милото сме му поръчали костюма  yahoo. А това определено си беше много сложно.Поканите почити сме ги раздали..Направила съм един голям списък със задължения.Имам чувството,че е безкраен..
Тези дни ще кача и снимки на всичко готово.
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 15, 2009, 16:39:11 »

Да честитя и аз темичката на още една колежка!
Ти си готова с доста неща,не мисля,че има за какво да се тревожиш,но все пак истината е,че и мен ме тресе вълнението и нищо не може да ме успокои!
Успех с оставащото и ще следя темата!
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 16, 2009, 09:22:16 »

И аз, и аз ще следя с интерес! Успех в търсенето на роклята, мила niksis, знам от опит, че си е живо предизвикателство!  give_rose
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 17, 2009, 08:12:32 »

Честита темичка и от мен. Досега тук сме само булки на 15.08. Не се притеснявай - имаш цял месец. А и дат икажа това със списъка е нож с две остриета - аз го направих, притесних се и го скрих. Сега съм си спокойна и си правя нещата едно по едно и чак към 10 август ще го извадя да видя да не съм пропуснала нещо. Успех ти желая и приятна подготовка
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 17, 2009, 10:22:34 »

momi4ezateb , Svilena , Мърче ,момичета, благодаря ви!  give_rose
Напредвам бавно и славно smile Започнахме ремонт вкъщи. Всичко е с главата надолу  marionette Но е забавно.. Бях си харесала една рокля и вчера я пробвах.  Мисля си, че това е моята рокля. И до вчера май не осъзнавах какво предстои. Като се видях с бялата рокля и  shok това аз ли съм... Аз, булка..  yahoo Качвам снимки в галерията.
Активен
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 17, 2009, 10:34:45 »

Честито niksis ! Много ти е хубава роклята, наистина това е твоята рокля щом си се почуствала точно в нея като булка. И аз така най-много емоции изпитах при вида си със роклята, тогава наистина се чустваш като булка за първи път. Остава още мъничко и само дреболии като гледам така че споко.  blum
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 17, 2009, 12:14:02 »

Е честита темичка и от мен. Роклята е направо супер, страшно елегантна  Bravo
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 18, 2009, 08:40:08 »

Честита темичка и от мен give_rose
Роклята много ти отива  judges
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 19, 2009, 08:59:16 »

Аз отново съм тук. Имах малко свободно време и качих снимки на нещата, които съм отхвърлила. Подаръчетата още не са готови. Снимката ще бъде друга. А късметчетата ги бях видяла от наша суфорумка. Малко съм ги променила, но се надявам се да не се разсарди. Вчера си купих и обувки  yahoo . Остава ми да си харесам някакво колие. Халките очакваме да са готови към края на месеца.
Ако може да ми препоръчате фризьор за София. Този,който исках,е зает вече за 15  cray
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 19, 2009, 09:31:20 »

Честита тема, миличка! Разгледах ти галерията- всичко е много хубаво, а роклята ти седи невероятно!!!
Пожелавам ти безпроблемни и леки последни приготовления!
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 20, 2009, 13:14:41 »

Разгледах галерията ти,миличка!Всичко е страхотно,роклята ти стои невероятно,а обувките ти са много елегантни....страшно много ми харесаха!
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 20, 2009, 13:55:52 »

mucito , momi4ezateb ,благодаря ви много  give_rose Вече мога да се похваля и с фризьор  yahoo Дори в четвърък съм на пробна прическа. Мацката се казва Анелия Кошарска. Доста положителни мнения видях за нея.Надявам се да не съм сбъркала с избора си...
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 22, 2009, 17:02:28 »

Айде и от мен честита темичка с малко закъснение. Вие сте един ден преди нас.
Сега се захващам да прочета всичко от темичката ти и да разглеждам.
Роклята ти е прекрасна  Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines